Tarçınlı Süt İle Ayda Dört Kilo Verebilirsiniz. Nasıl mı?

Diyet Sağlık Sağlıklı Yaşam

Tarçınlı Süt İle Ayda Dört Kilo Verebilirsiniz. Nasıl mı?

Yapılan araştırmalara göre, Süt’ün içindeki kalsiyum vücuttaki yağlanmayı azaltarak kilo kontrolü sağladığı ortaya çıkmış.
Sütün zayıflamaya etkisini çoğumuz biliriz,Süt içindeki Protein Metabolizmayı çalıştırıyor ve yağ yakımını hızlandırıyor ve buda kilo vermeye yardımcı oluyor.

Tarçınlı Süt İle Ayda Dört Kilo Verebilirsiniz. Nasıl mı www.sosyetikcadde.com

Yurt dışında yapılan araştırmalarda gösteriyor ki 6 hafta boyunca bir çay kaşığının çeyreği kadar tarçın tüketmek, kandaki Glikoz miktarını ve Kötü Kolestrolü azaltıyor.

Tarçın da zayıflatıyor ve tatlı ihtiyacını gideriyor, çikolata, pasta krizine girmemizi önlüyor. Çeşitli araştırmalar sonucunda günde 2 bardak Tarçınlı Süt ile ayda 4 kilo verilebileceğini ortaya koyuyor.

Kilo vermek için Kalori alımını azaltmamız, Tatlı ve yağlı yiyeceklerden uzak durmamız şart. Öğünlerde miktarı azaltmak, bol bol salata yemek, çorba içmek fayda sağlar. Akşam saat 8’den sonra yemek yememek te çok önemli.

Peki Tarçınlı Sütü Ne Zaman İçeceksiniz?

  • Özellikle ikindi vakti ara öğün olarak ve içeceğiniz tarçınlı süt sizi tok tutacak..
  • Bir de gece yatmadan önce ikinci bardağı içerseniz, metabolizmanızı hızlandıracaktır..
  • Günde iki kez içeceğiniz 1 büyük bardak az yağlı sıcak süt ve 1 tatlı kaşığı tarçın karışımı ile ayda 4 kilo vermenin mutluluğunu yaşayacaksınız.