Sibel Can Yeniden Dekore Edilen İddialı Evinde Sanatçıya Yakışır Işıltılı Ayrıntılar Hakim!

Dekorasyon

Sibel Can Yeniden Dekore Edilen İddialı Evinde Sanatçıya Yakışır Işıltılı Ayrıntılar Hakim!

Çıkardığı son albümü Arabesque ile şu sıralar    gündemde olan Sibel Can, Beykoz’daki müstakil evini baştan sona yeniletti. Yüksek iç mimar Birol ve Necibe Darcan çifti tarafından tasarlanan     iddialı Eve, sanatçının ışığına yakışır şık ve ışıltılı ayrıntılar hakim.

Sibel Can, Beykoz’daki müstakil evinin kapılarını Instyle Home dergisine açtı.

Sibel Can’ın evi üç kattan oluşuyor. 9 oda 7 banyodan oluşan  evine kuaför salonu ve müzik kayıt stüdyosu da ekleten Can, ev hayatını anlattı.

 

Sibel Can Yeniden Dekore Edilen İddialı Evinde Sanatçıya Yakışır Işıltılı Ayrıntılar Hakim! www.sosyetikcadde (1)
“Sahne dışındaki hayatımın      tümü neredeyse evde geçer. Buradaki       her detay benim ilgi alanım değil, özel merakım diyebilirim. Tertemiz pırıl pırıl ortamlarda kendimi iyi hissediyorum.           Tabii canlı çiçekler de olmazsa olmazım evde. Beykoz’da yıllardır oturuyor olmam, bu evin doğa ile baş başa kalma imkanı sunmasından dolayı”

Zaman içerisinde yaşamın       getirdiği ihtiyaçları ister istemez evinize de yansıtmanız gerekiyor. Tıpkı benim burada yaptığım gibi. Çocuklarımın artık büyümüş olması, işimin gerektirdiği büyük     koşuşturmalar, kendime ayırabildiğim zamanın azlığı, bu evi benim için daha huzurlu ve dinlendirici yapmaya sevk etti.”

Resimlerin büyük halini görmek için resmi tıklayınız