Hakkımızda

Sosyetik Cadde Kimdir?

Günümüzde bilinçli internet kullanıcısının her geçen gün  artmasıyla beklentiler de bununla paralel  olarak yükselmekte.Bu beklentileri biraz olsun karşılamak adına sosyetikcadde.com 2011 yılında,  yılların kazandırdığı deneyimleri insanlarla  paylaşmak,onlarla iletişim kurmak adına kurulmuş Türkiye’nin en kaliteli  moda sitelerinden biridir.

sosyetik

Bayan giyimden,erkek giyime,sağlıktan, dekorasyona,hayatın içinden her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz binlerce kişinin takip ettiği,her gün birbirinden faydalı onlarca güncel bilginin yer aldığı sürekli gelişen güncel dinamik bir moda sitesidir.

Her türlü bilgiye artık internet portalı üzerinden ulaşabilmenin mümkün olduğu günümüzde bilgi kirliliği her geçen gün artmaktadır. Bu bilgi kirliliğinin içersinden sıyrılmak adına aktarılacak bilgiler titizlikle incelenir,bilgi süzgecinden geçirildikten sonra takipçilere aktarılır.Kaliteli ve deneyimli yazar kadrosu ile adeta ilmek ilmek işlenen bilgiler içersine eklenen pozitif enerji ile takipçilerine sunulur.

Sosyetikcadde.com sitesini diğer sosyal ağlardan da takip edebilirsiniz.

Twitter Sosyetik Cadde İçin Tıklayınız

İnstagram  Sosyetik Cadde İçin Tıklayınız

Pinterest Sosyetik Cadde İçin Tıklayınız

Tumblr Sosyetik Cadde İçin Tıklayınız

Linkedin Sosyetik Cadde İçin Tıklayınız

Facebook Sosyetik Cadde İçin Tıklayınız

 

Flipagram Sosyetik Cadde İçin Tıklayınız

Google Plus Sosyetik Cadde İçin Tıklayınız

 

Hakkımızda” için 12 yorum

  1. merhaba bu fincanları nereden bulabiliriz adres ve telefon verebılırsenız sevinirim teşekkürler

  2. ben abiye ve hoş uzun elbiseler arıyorum ve istediğim elbiseyi bulamıyorum acaba sizin sitenizdeki elbiseler varmı nasıl bulabiliriz bir tel veya adres varmı.

  3. Facebook adresim yok sizinle nasıl iletişime geçebilirim sitenizdeki bir gelinliği çok beğendim almak istiyorum
    yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  4. merhaba int.sitenizi çok begendim . tavuskuşu elbise modelini begendim acaba fiyatı ve satın alamakla ilgili alışveriş şartlarını ögrenebilirmiyim size ulaşmak için meil adresime bir telefon numarası yollayabilirmisiniz
    moda editörü: admin [2841) posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


2 + = yedi