Biz Kimiz

Sosyetik Cadde Kimdir?

Günümüzde bilinçli internet kullanıcısının her geçen gün  artmasıyla beklentiler de bununla paralel  olarak yükselmekte.Bu beklentileri biraz olsun karşılamak adına sosyetikcadde.com 2011 yılında,  yılların kazandırdığı deneyimleri insanlarla  paylaşmak,onlarla iletişim kurmak adına kurulmuş Türkiye’nin en kaliteli  moda sitelerinden biridir.

Bayan giyimden,erkek giyime,sağlıktan, dekorasyona,hayatın içinden her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz binlerce kişinin takip ettiği,her gün birbirinden faydalı onlarca güncel bilginin yer aldığı sürekli gelişen güncel dinamik bir moda sitesidir.

Her türlü bilgiye artık internet portalı üzerinden ulaşabilmenin mümkün olduğu günümüzde bilgi kirliliği her geçen gün artmaktadır. Bu bilgi kirliliğinin içersinden sıyrılmak adına aktarılacak bilgiler titizlikle incelenir,bilgi süzgecinden geçirildikten sonra takipçilere aktarılır.Kaliteli ve deneyimli yazar kadrosu ile adeta ilmek ilmek işlenen bilgiler içersine eklenen pozitif enerji ile takipçilerine sunulur.

Sosyetikcadde.com sitesini diğer sosyal ağlardan da takip edebilirsiniz.

sosyetik

Twitter Sosyetik Cadde İçin Tıklayınız

 

İnstagram  Sosyetik Cadde İçin Tıklayınız

 

Pinterest Sosyetik Cadde İçin Tıklayınız

 

Tumblr Sosyetik Cadde İçin Tıklayınız

 

Linkedin Sosyetik Cadde İçin Tıklayınız

 

Google Plus Sosyetik Cadde İçin Tıklayınız

 

 Facebook Sosyetik Cadde İçin Tıklayınız

 

Flipagram Sosyetik Cadde İçin Tıklayınız

Biz Kimiz” için 11 yorum

  1. Merhabalar Ben Fatma.. İstanbul’dan yazıyorum…. Şu an açık bir bayanım ve sizin ürünler çok dik.çekiyor… İkamet ettiğiniz yer İstanbul’ ise sizler ile tanışmak istiyorum… Belki kapalı olamam vesile olacaksınız 🙂
    Sevgilerimle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


+ 5 = ondört