Nuray Sayarı’dan Burçların Haftalık Yorumları

burçlar

Nuray Sayarı’dan Burçların Haftalık Yorumları

Nuray Sayarı'dan Burçların Haftalık Yorumları www.sosyetikcadde.com

KOÇ BURCU

Bu hafta komşularınız ve yakın çevreniz ile iletişiminizde, eğitim, yayıncılık, ulaşım ve ticari konularınızda, sizi yoran kişiler ve işlerde çözümlere ulaşıyorsunuz.

BOĞA BURCU

Bu hafta sosyal alanda sizi etkileyen romantik, duygusal ortamlar içinde olabilir, arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Aşk yaşamında ve ilişkilerde, kıskançlık ve rekabet yaratan gizli kalmış temalar açığa çıkabilir. İlişkiler açısından çok da rahat olmayan bir süreç yaşayabilir, güzel şeyleri kendinize çekebilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Bu hafta İş ve projeleri tamamlamakta ve hızlı sonuçlandırmakta zorlanabilirsiniz. Bunun yanında üstlendiğiniz iş ve sorumluluk her ne ise sabırlı olmalı ve elinizi taşın altına sokmaktan korkmamalısınız. Böylece geleceğe yönelik önemli başarılar elde edebilirsiniz. Başkalarına hizmet ve destek vermek gerektiren şartlar doğabilir. Varsa kiracılar, hizmetliler, astlardan yani hizmet ve servis aldığınız kişilerden yana sıkıntılar yaşayabilirsiniz, dikkatli olun.

YENGEÇ BURCU

Bu hafta Sosyalleşmekten kaçınıp yalnız kalmanız sizin için daha yararlı olacaktır bu süreçte. Ruhsal bir disiplin içerisine girmek isteyebilirsiniz. Aşk partnerinizle aranızdaki uyuma önem vermelisiniz. Finansal işleriniz istediğiniz gibi sonuçlanacak ve uzun vadede mantıklı kazanç imkânları bulabileceksiniz.

ASLAN BURCU

Bu hafta Rekabet yaratan koşullar, anlaşmalar, ilişkilerde olumlu gelişmekler olabilir. Aşk ve ilişkiler gündeminizin ana temasını oluşturacaktır. Sosyalleşin, dışarı çıkın, kalabalığa karışın! Duygularınızı çok daha tutkulu, direkt ve göz önünde yaşayabilirsiniz. Aşk yanında kıskançlığı ve yoğun duyguları da getirir unutmayın.

BAŞAK BURCU

Bu hafta yakın çevrenizdeki bazı insanların, pek dostane olmayan tavırlarıyla karşılaşmanıza, akraba ilişkilerinizi ve ticari ilişkilerinizi gözden geçirmenize neden olabilir. Değerleriniz üzerinde bir baskı söz konusu olursa, aktif davranarak kendi çıkarlarınızı öne alacak tarzda davranışlar gösterebilirsiniz. Rahatsız edici insanlardan pek hoşlanmayacaksınız.

TERAZİ BURCU

Bu hafta sizin açınızdan sosyal yaşamınız, arkadaşlıklarınız, ilgi alanlarınız, ilişkileriniz, kültürel anlamdaki aktiviteleriniz, kariyer hayatınız ve hedeflerinizi gözden geçirmeniz yönünde etkili olacaktır.

AKREP BURCU

Bu hafta maddi konularda, eşinizden ya da ortağınızdan daha fazla yardım almanız mümkün. Özellikle maddi alanlardaki güven ve istikrar arayışınızda önemli adımlar atabilirsiniz. Maneviyatınızın ve inanç gücünüzün güzelleşerek artacağı bir dönemdesiniz.

YAY BURCU

Bu hafta değişen şartlara ayak uydurmaya çalışmak manevi, ruhsal aktiviteler size çok iyi gelebilir. Karamsarlığı beslemek yerine, yaratıcılığınızı aktive etmek ve üretken olmak ileride bambaşka kapıların önünüzde açılmasına yardım edecektir.

OĞLAK BURCU

Bu hafta Yüzeysel ve geçici olana takılıp kalmamanız doğrudan meselenin özüne temas etmenizi sağlıyor ve doğru, geçerli sonuçlar elde etmenizi kolaylaştırıyor. Felsefi ve dini düşüncelere yeniden ilgi duymaya başlayabilirsiniz.

KOVA BURCU

Bu hafta Bazı şeyleri geride bırakmayı öğrenmeniz ve olası kayıpların aslında kayıp değil kazanç olduğunu anlamanız gerekebilir. Çevrenizde işinize ve ne yapmanız gerektiğine dair karışacak çok fazla insan olmasına karşın, kendi bildiğinizi okuyacaksınız. Bu hafta, özellikle özel hayatınıza ilişkin sesler çok fazla yükselebilir.

BALIK BURCU

Bu hafta Yükseköğrenim ve yurtdışı bağlantılı işlerinizde hızlı gelişmeler olabilir. Öğrenciyseniz dikkatinizi derslerinize verin. Hukuksal konularda işleriniz varsa başarı elde etmek için yoğun bir mücadele verebilirsiniz.

 

SEVGİLERİMLE…

NURAY SAYARI