İç Çamaşır Çekmece Düzeni İçin Kalıcı Çözümler

Bayan Giyim Dekorasyon ev temizlik Genel

İç Çamaşır Çekmece Düzeni İçin Kalıcı Çözümler

Tüm bayanların en müzdarip olduğu konu çekmece düzeni. Ne kadar düzenli tutmaya karar versek de birkaç kullanım sonrasında tekrar dağıldığını görmekteyiz. Bu sorunu özellikle iç çamaşırlarda yaşıyoruz.

Bayanların en sık kullandığı iç giyimin iç çamaşırı olduğunu hepimizi biliyoruz. Özellikle sağlık açısından her gün farklı çamaşır giyen bayanların oldukça para , zaman harcadıkları gibi çeşitlilik sergilediklerine de eminim. Peki bu çeşitliliğin arasında sizlerde çamaşırlarınızın takımlarını kalabalıktan , düzensizlikten bulamamaktan mı yakınıyorsunuz. Veya saatlerce istediğiniz parçayı arayıp zaman kaybetmekten mi. İşte tamda size göre bir yazı.

İç Çamaşır Çekmece Düzeni İçin Kalıcı Çözümler (1)

İç çamaşır düzeniniz sizin de yok ve bu konuda kalıcı çözümler elde edemediyseniz. Yazıyı okuduktan ve resimdeki örnekleri gördükten sonra umarım fikriniz değişecek , sizin de korkulu rüyanız olmaktan çıkacaktır. Çünkü en çok kullandığınız iç giyimin temizlik ve düzen açısından bu tavsiyelere ihtiyacı olacak.

Öncelikle çamaşırlarınız alt üst olarak ayırmayı deneyin. Çekmece olarak iki veya üç çekmecenizde varsa bu tavsiyelerden sonra soru işaretlerinizi gidermiş olacağınıza eminim. Daha sonra organizatörlerden veya çeşitli tekstil ürünleri satan mağazalardan resimlerde belirttiğimiz gibi aparatlar alın. Bunların bütçenizi zorlamayacak kadar cüzi miktarlarda olduklarını biliyoruz. Bu aparatları çekmece boylarınıza göre seçip yerleştirdikten sonra yapmanız gereken şey. Sık kullandıklarınızı ön taraflara düzenli koyup daha az sıklıkla kullanılanları arkadaki bölmelere koymak. Alt ve üst olarak ayırmış olduklarınızın kombinlerini bulmak için tek yapmanız gereken ise farklı çekmecelerde fakat aynı bölmelere koymak. Bu fikirlerle yola çıkarsanız düzenli muntazam çekmecelere sahip olup gerek zamandan gerek yer olarak tasarruf edeceğinize düşünüyorum.

Resimlerin büyük halini görmek için resmi tıklayınız