Flo 2016 İlkbahar Yaz Bayan Ayakkabı Koleksiyonu

Ayakkabı Modelleri Markalar ve Koleksiyonları Moda Yaz Modası

Flo 2016 İlkbahar Yaz  Bayan Ayakkabı Koleksiyonu

Flo 2016 İlkbahar Yaz ayakkabı modelleri mağazalarında farklı markaları bir araya getirerek  müşterilerin beğenisine sunuldu.Flo mağazalarında Lumberjack,Errica Pablo,Butigo ve Polaris markaların ürünlerini görmekteyiz..

Günlük koşturmaca içinde hangi kadın rahat ayakkabılarıyla birlikte aynı zamanda şık olmak istemez ki? Hemen her zevke hitap eden ayakkabı modelleri ile rahatlığı ve şıklığı bir arada yaşayabileceğiniz ayakkabılar,      Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazası  Flo’da. Sabahları daha         dinç olmak için yapacağınız koşuya dünyaca ünlü markaların spor ayakkabıları ile başlayıp, yoğun bir iş günü için seçeceğiniz topuklu veya günlük bayan ayakkabılar ile ofis şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Flo 2016 İlkbahar Yaz  Bayan Ayakkabı Koleksiyonu

 

Sert geçen kışın ardından gelen bahar ile kendinizi sokaklara atmak istediğinizde, Flo’da yer alan bayan loafer, babet vecasual ayakkabılar ile hem     baharın sürprizli havalarına karşı ayaklarınızı koruyacak hem de kıyafetlerinizi hafif ayakkabılar ile kombinlemenin keyfini yaşayacaksınız.          Tüm yılın yorgunluğunu atacağınız yaz tatilleriniz de hayatınızın her anında olduğu gibi yine Flo terlik, sandalet, espadril ve deniz ayakkabıları eşlik etsin.

Resimlerin büyük halini görmek için resmi tıklayınız