Evden Çıkarken Yapılabilecek Pratik Saç Önerilerimiz

Saç Modelleri

Evden Çıkarken Yapılabilecek Pratik Saç Önerilerimiz

Yeni Saç Modelleri olarak size, saçlarınız kötü de olsa, o güne güzel başlayabilin diye, kötü saçlarınızı kolayca güzelleştirmeniz için 6 öneri sunuyoruz…

Örgü
Kötü görünen saçları dizginleyebilmenin en kolay yolu örmektir. Dağınık kalın bir balıksırtı örgü ya da düz basit bir örgü işinize yarayabilir. Biraz sprey, krepe ve küçük bir lastikle berbat saçlarınız çok havalı gözükebilir!

 

Saç Bantları
Saç bantları kötü saçlarınızı gizlemek için mükemmel bir yöntem. İsterseniz fular ya da eşarpları kullanarak güzel bir tarz yakalayabilirsiniz. Kadınlara her zaman ayrı bir hava katan saç aksesuarlarının başında gelen saç bantlarının birçok çeşidini bulmanız mümkün. Aksesuarlarınızın arasında saç bandı yoksa ince bir fular da pekala işinize yarayabilir…

Dağınık topuz
Bazen saçlarınızı alelade bir şekilde tepenizde toplamak ve bütün gün öyle dolaşmak istersiniz, işte bugün tam sırası! Saçlarınızı dağınık bir topuz yapın. Yamuk ve tek tarafının daha aşağıda olması ya da topuzdan saçlarınızın fışkırmasının bir önemi yok. Nasılsa bu bir dağınık topuz!

Tokalayın
Taşlı, renkli ve eğlenceli saç tokalarıyla saçlarınızı istediğiniz gibi tutturabilirsiniz. Biraz spreyle harika görünecektir. İsterseniz saçlarınızı yandan ayırıp arkaya doğru tarayın ve tokayla tutturun.

Uçlarını Kıvırın
Saçlarınız kötü görünüyorsa çok fazla kurcalamamanız en iyisi olur. Güzelleştirmek adına her şeyi daha kötü yapabilirsiniz. Bunun yerine küçük değişiklikler yapmayı tercih edin. Örneğin saçlarınızın uçlarını bir maşayla kıvırın.

Şapka takın
Eğer işe ya da uzun saatler boyunca kalacağınız bir yere gitmiyorsanız şapka takmak iyi bir seçenek olabilir. Şapkalar sadece güneşten korunmak için değil, bu şekilde çok sofistike bir görünüme kavuşabilirsiniz.