Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu 10 Şey

Sağlıklı Yaşam

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu 10 Şey

Hemen hemen hepimiz karşı cinste çekici bulduğumuz tuhaf seyleri söylemeyiz. Erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu tuhaf davranışların neler olduğunu sizler için araştırdık.  İşte kadınlar tarafından en çok merak edilen soru erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu tuhaf davranışlar..

Shopping

ÇATLAKLAR

Her kadın vücudundaki çatlaklardan rahatsız olur. Ama bundan rahatsız olmanıza ya da utanmanıza gerek yok. Çünkü erkekler buna bayılıyor. Yapılan araştırmalar öyle söylüyor. Yani erkekler kadınların vücutlarında oluşan çatlaklardan ilginç bir şekilde hoşlanıyorlar.

GÖZLÜK TAKAN KADIN:

Nedeni tam olarak tespit edilememiş durumda. Fakat erkekler gözlük takan kadınlardan hoşlanıyor. KORKU: Erkeklerin kadınlarda hoşlandığı çekici bulduğu tuhaf davranışlardan biri de korkudur. Kadının ufak tefek şeylerden korkması erkeklerin hoşuna gidiyor. Tabiki bunu abartmadığı sürece. Kadının ufak şeylerden ürkmesi onun öne çıkması ve kahramanı oynamak  ve egosunu tatmin etmek istemesidir.

KAMUFLAJ KIYAFETLER

Erkekler kendileri ile ortak ilgi alanlarını paylaşan kadınları çekici buluyorlar. Bu nedenle kamuflaj kıyafetleri içinde gördükleri bir kadın onlara av arkadaşı gibi gelebiliyor. Kadının seksepalitesinin altında yatan bu hırçın taraf hoşlarına gidiyor.

DAĞINIK BİR HAL

Erkekler genellikle kadınların kendileri için güzel görünmesini ve çaba harcamasını ister ama arada sırada dağınık halini görmek de hoşlarına gider. Bu dağınık görünümü çok fazla abartmadan hayatınızın belirli zamanlarında dağınık olabilirsiniz. Partnerinizin çok hoşuna gidecektir. Emin olabilirsiniz.

MAKYAJ YAPMANIZ

Sevgilinizin sizi makyaj yaparken izlemekten hoşlandığını biliyor muydunuz? Bir kadının özenle ve başarıyla kendini güzelleştirmesi onları büyülüyor.Bu yüzden sizi seyyrederken ondan kaçmayın, bırakın sizi izlemesine izin verin. Bu onları gerçekten büyülüyor.

UZUN BACAK,İNCE BEL

Fiziksel özellikler erkeklere çekici gelir. Çoğu kişi ‘önemli olan iç güzellik’ dese de dış görünüşe önem verirler. Kadınlarda ince bel, uzun bacaklar ve yuvarlak kalçalar da erkeklere her zaman çekici gelmiştir.

AYVA GÖBEĞİ
Günümüzde kadınlar özellikle de göbeklerini eritmek, düz bir karına sahip olmak için yoğun çaba, para ve zaman harcarlar. Ancak, incelemeler göstermiştir ki, kadında düz bir karın erkeklerin pek hoşuna gitmez.

BİKİNİ İZLERİ

Kadınlar, vücutlarındaki bronzlaşmamış bikini izlerini gördüklerinde rahatsız olurlar. Ancak, kadınların sorun olarak gördükleri bu izler, erkekleri hiç rahatsız etmez. Aslında, çoğu erkek kadınların ciltlerindeki bronzlaşmış ve bronzlaşmamış kısımlardaki keskin kontrastı oldukça seksi bulur.
YALIN AYAK
Çoğu erkek kadınların çıplak ayaklarını son derece seksi bulur. Siz siz olun zaman zaman evde çıplak ayakla dolaşın.