Dr.Mehmet Özden Cilt Bakımı Ve Güzellik Önerileri

Cilt Bakımı Güzellik ve Makyaj Sağlıklı Yaşam

Dr.Mehmet  Özden Cilt Bakımı  Ve Güzellik Önerileri

 
Parlak ve bakımlı bir cilt için pahalı kremlere ya da çok zamana ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz Sosyetik’lerim! Dr. Öz’ün özel tavsiyeleri ile kısa bir süre içerisinde hayal ettiğiniz cilt yapısına rahatlıkla kavuşabileceksiniz.
Dr. Mehmet Öz cildinize bir dakikada yarar sağlayacak mucize formülleri veriyor:”Muhteşem görünmek için saatler harcamaya ihtiyacınız yok. Genel güzellik sorunlarınız için bu hızlı ve kolay çözümleri deneyin.”

Acısız kaş alma için dişeti uyuşturucu jel

Bu reçetesiz satılan lokal uyuşturucu kaşlarınızı bu acılı işlemden önce uyuşturmaya yarar. İstenilen bölgeye
ovalayarak sürün ve etkisini göstermesi için 20 saniye bekleyin. Uyuşur uyuşmaz işleme başlayabilirsiniz.

Makyaj silmeyi kolaylaştırmak için bebe şampuanı

Makyajla uyumanın hiçbir bahanesi olamaz. Diğer makyaj temizleyiciler cildinizi tahriş ediyor veya pahalıysa, bebe şampuanı iyi bir seçenek olabilir. Hindistan cevizi yağından elde edilen ve toksik olmayan lorik asit içeriği göz makyajını zarar vermeden çıkarır. Pamuğun üzerine biraz bebek şampuanı dökerek makyajınızı çıkarın.

Parlak bir cilt için kahve telvesi ve zeytinyağı

Güne kahve ve zeytinyağı yüz bakımıyla başlayın. Kahve telvesi ve zeytinyağını karıştırarak macunumsu bir karışım oluşturun. Yüzünüze nazikçe masaj yaparak uygulayın ve 30 saniye sonra yıkayın. Kahve anti-enflamatuar ve antioksidan özelliklere sahiptir. Zeytinyağı ise cildinizi parlak ve yumuşak tutmak üzere bir nemlendirici görevi görür.

Yumuşacık dudaklar için toz şeker ve bal

Çatlamış dudaklarınızı doğal yoldan nemlendirin. Avucunuzda bir damla bal ve bir tutam toz şekeri karıştırın. Dudaklarınıza sürerek 10 saniye bekletin. Nemli havluyla silin. Bal, harika bir doğal nemlendiricidir. Şeker ise tuzun aksine cildinizi kurutmadan ölü derinin dökülmesini sağlar.