Çatlaklardan, Bölgesel Zayıflamaya Kadar VICKS’in İnanılmaz Kullanım Alanları

Güzellik ve Makyaj Sağlıklı Yaşam

Çatlaklardan, Bölgesel Zayıflamaya Kadar VICKS’in İnanılmaz Kullanım Alanları

VICKS İçinde bulunan kafur ve mentol sayesinde sürülen noktalarda ki kılcal damarları genişleterek toksin attırır ve ağrıyı azaltır.  Solunum yollarını düzenler, akciğerlerde salgıyı arttırır.

Vicks VapoRub içeriğinde  ıtırlı maddeler ve vazelin olan krem göbek eritmeden, bölgesel kilo vermeye,Vücutta oluşan çatlaklardan,ayaktaki mantara kadar hiç bilmediğimiz faydaları bulunmakta.

catlaklardan-bolgesel-zayiflamaya-kadar-vicksin-inanilmaz-kullanim-alanlari-www-sosyetikcadde-com
Çatlaklardan, Bölgesel Zayıflamaya Kadar VICKS’in İnanılmaz Kullanım Alanları

Çatlaklardan, Bölgesel Zayıflamaya Kadar VICKS’in İnanılmaz Kullanım Alanları

Kas Ağrılarında: Uzun yürüyüşler ve spor sonrası oluşan kas ağrılarında Vicks ağrıyı giderir ve rahatlatır. Bu nedenle ağrıyan kaslarınızın üzerine merhemi yedirerek sürmek çok etkilidir.

Öksürük Kesmede: Tabanlarınıza VICKS sürün, ovalayarak yedirin ve çoraplarınızı giyin. Öksürüğünüz varsa hemen kesildiğini fark edeceksiniz. Özellikle gece oluşan öksürükleri bu uygulama hemen durdurur.

Doğal Böcek Kovucudur: Böcek giren bölgelere kremden sürün ya da sürülmüş post – it kağıtlar yapıştırın. Vicks in yaydığı ıtırlı kokuldan böcekler hiç hoşlanmıyor.

Baş Ağrısı Hafifletir: Şakak bölgelerine ve alnınıza vicks krem ile masaj yapın, hatta biraz bıyık bölgesine sürün. Ağrınızı hafifletecektir.

Çatlak Topukları İçin: Sadece bir günde bile faydasını göreceğiniz bu yöntemle çatlak topuklara elveda diyeceksiniz. Ayak ve topuklarınıza bol vicks krem sürün, eski bir çorap giyin ve yatın sabah yıkayın ve ponza taşı ya da ayak törpüsü ile ayaklarınızı törpüleyin bebek gibi topuklarınız olur işlemi duruma göre bir kaç üst üste yapabilirsiniz.

Göbek Yağlarınızı Eritin: Evet pahalı inceltici kremler yerine vicks harika bir seçenek olacaktır. Size gereken malzemeler kafur ( aktarlarda satılır fındık kadar bir iki parça yeter iyice ezin) bir kavanoz vicks, bir yemek kaşığı karbonat karıştırın. Spordan önce bölgesel olarak zayıflamasını istediğiniz bölgeye sürün ve strech filmle sarın. Sporunuzu yapın ve duş alırken bölgeyi yıkayın. Haftada 2 – 3 kere yapınca bölgesel sıkılaşma ve incelmeyi fark edeceksiniz.

Kedi Köpek Çişine Son: Kediniz ya da köpeğiniz inatla evin bazı bölgelerine çiş yapıyorsa bu bölgeyi temizledikten sonra bolca vicks sürün bir daha o bölgeye çiş yapmayacaktır.

Kediler Mobilyalarınızı Tırmalıyorsa: Kedinin tırmalamayı sevdiği koltukların kenarına köşesine çorap içinde vick emdirilmiş pamuk topları koyun. Kediler bu kokudan nefret ediyor ya da portakal yağı da aynı işlem için kullanabilirsiniz.

Göbek Çatlaklarına Dünyanın Parasını Harcamayın: Haftada 3 – 4 kere çatlak izlerinin olduğu bölgelere vicks krem sürün faydalarına şaşıracaksınız.

Ayak Mantarına İçin: Tabi yine vicks krem her gece mantarlı tırnaklarına kremi sürüp çorap giyin bunu mantarlı görünüm geçene  kadar yapın,  ama mantara ne neden oluyorsa bir yandan da bu kesilmeli yoksa mantar tedavi olmaz.

Morluklar Şişlikler Kalmasın: Özellikle çocuklarda hafif morluklar çürükler için vicks krem yeterli , hemen sürüp silmeden bir süre bekletin şişlik de morarma da daha az olur.

Kulak Ağrısını Azaltır:  Kulak ağrısını vicks rahatlatır küçük bir pamuğa bol vicks sürün kulağın içine koyun ( kulağa sokmayın) ıtırlı formülü ile vicks geçici olarak rahatlama sağlar mutlaka doktora görünün kulak ağrıları önemlidir vicks tedavi etmez rahatlatır.

Sivilcelere İyi Gelir: Gece yatmadan bol vicks sürün özellikle akne ve sivilceleri gözle görülür azaltır.

Sırt Ağrılarına İyi Gelir : Yorgunluk stres ve iş ağrıları için hafif bir  masajla viks krem sürebilir