Bebek Şampuanı’nın Kullanım Alanları

ev temizlik Genel

Bebek Şampuanı’nın Kullanım Alanları

”Bebek Şampuanının Kullanım Alanları” nasıl olur dediğinizi duyar  gibiyim. Az kimyasal içerik bulundurmasından bebek şampuanını cilt temizliğinden,cam temizliğine,halı temizliğinden,çanta temizliğine kadar bir kaç temizlik alanında kullanmanız mevcut. Bebek şampuanından temizlik nasıl olur haberimizden öğrenebilirsiniz.

Bebek Şampuanı İle Temizlik
Bebek Şampuanı İle Temizlik

Bebek şampuanı aynı zamanda harika bir yetişkin şampuanı dır

Bebek şampuanları çok az kimyasal barındırdığı için bir kere harika bir şampuandır saçlarınız mis gibi kokar ve göz yakmaz 🙂

Bebek Şampuanı İle Tertemiz Bir Cilt

Bebek şampuanları yüz yıkamak için pratik bir seçimdir. Ben kendi adıma marka da yazayım Komili bebek şampuanını tercih ediyorum bir tanesi banyoda, bir tanesi lavabonun önünde durur ve lavobadaki pratik basmalı kapağı sayesinde gece yatarken ya da gün içinde yüzümü yıkarım cildi tamamen temizler makyaja hazırlar, nemlendirici veya tonikiçin harika bir cilt geriye bırakır.

Bebek şampuanları süper bir makyaj temizleyicidir.

Bebek şampuanları göz makyajını dahil bütün makyajınızı kolayca temizler, bir parça pamuğa çok az bebek şampuanı sıkın ve göz dahil makyajınızı bu şampuanla silin. Sonra cildinizi yıkayın hepsi bu 🙂

Bebek Şampuanı Toz Alır Camları Işıl Işıl Yapar..

Bebek şampuanından bir kaşık kadariçi su dolu sprey şişesine doldurun ve çalkalayın rengi hafif bulanık olacaktır , sadece bu su ve kuru pamuklu bir bezle tüm evin tozunu rahatlıkla alabilirsiniz. Camlar, aynalar pırıl pırıl olur  çiçeklerin yapraklarını dahil tüm evinizin tozunu alabilirsiniz. Yüzeyler geç toz toplar ve eviniz harika kokar.

Bebek Şampuanı İle Makyaj Fırçaları Aplikleri  Tertemiz..

Bebek şampuanı sadece makyajı değil makyaj malzemelerini de güvenle temizler fırçalarınızı, aplik  ve süngerlerinizi bebek şampuanları ile yıkayabilirsiniz.

Bebek Şampuanı İle Ayakkabı ve Çantalar Daha Temiz

Bebek şampuanını özellikle çanta temizliğinde kullanabilirsiniz. Bir parça yumuşak beze çok az bebek şampuanı sıkın ve çantanızı ayakkabınızı bu bezle silin. Durulamayın iyice parlatın ve silin..

Bebek Şampuanı İle Halı ve Koltukları Silin

Bayram temizliğinin vazgeçilmezleri halı ve koltuk silme 🙂 sevmiyoruz ama yapmak zorundayız 😀 Ilık yarım kova suya iki kaşık kadar bebek şampuanı ekleyin ve köpürün bir banyo lifi ya da beyaz yumuşak bir havlu bez ile koltuklarınızı silin  aynı şekilde halınızı da bu suyla temizleyebilirsiniz. Halı ve koltuklarınız tertemiz olacaktır..

Hayvanlar İçin Bebek Şampuanı

Kedi ve köpeğiniz varsa göz enfeksiyonunu mutlaka yaşamışsınızdır bebek şampuanı göz enfeksiyonları için güzel bir ilaçtır hayvanlardaki göz enfeksiyonlarının yanı sıra pire içinde de bebek şampuanı kullanabilirsiniz.. Evcil hayvanınızın banyosu için bebek şampuanı iyi bir seçimdir..

Bebek şampuanı ile sadece saç yıkanmıyor gördüğünüz gibi pek çok işe yarıyor, kan lekesi meyve suyu lekesi gibi zor çıkan lekelerinde acil olarak yıkanması durumunda çok faydasını göreceksiniz.. hatta şaşıracaksınız.. Bayram temizliğinde bir deneyin derim.. Aynı zamanda araba iç ve dış temizliği için de öneririm hele jantlar için deneyin derim..

Annekaz