24 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları…

burçlar

24 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları…

KOÇ:

İş hayatınızda olabildiğince verimli olacağınız fırsat ve imkanlar söz konusu. İş görüşmelerinizde gizliliğe önem vermeli ve tamamlayıp uygulamaya geçinceye kadar kimseye bir şeyden bahsetmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise duygusal dengeleri sağlamakta zorlanabilirsiniz. Eş ya da sevgilinizin size olan tutumundan rahatsızlık duyabilirsiniz. Size karşı saldırgan ve kırıcı bir tutum sergileyebilir. Ne sessiz kalıp sizi kırmasına izin verin ne de tartışmayı alevlendirecek davranışlar sergileyin. Dengeyi sağladığınız takdirde sorunlar aşılacaktır.

BOĞA:

Bugün yaşamınızın her alanında cesur davranın ve parlak zekanızı yapmanız gerekenler için kullanın. Bugün dikkat etmeniz gereken tek konu duygusal meseleleri ele alış şekliniz. Hemen her konuda kendinizi haklı görür tarzda hareket ederseniz üzülen taraf siz olabilirsiniz. Kendinize de birlikte olduğunuz insana da adil olun. Bekar Boğa’lar sizler de yükselen enerjinizle karşı cinsin üzerinde olumlu etkiler bırakacaksınız.

İKİZLER:

Gökyüzü hayatınızın kontrolünü ele almanız için destekliyor sizleri. Rahatsızlık duyduğunuz, mutsuz olduğunuz hemen her konuda kararlı davranın. İsteklerinizi belirlerseniz yaşayacağınız gelişmeler karşısında nasıl davranmanız gerektiğini de buldunuz demektir. Hiç kimsenin aldığınız kararları engellemesine izin vermeyin. Rehberiniz, sezgileriniz olsun. Finansal konularda yaşanacak zam ya da terfi kaygılarınızı da azaltacaktır. Aşk hayatınızda ise şartları zorlamamanız gereken bir gündesiniz.

YENGEÇ:

Gökyüzü olmasını istediğiniz, inandığınız hemen her konuda yaşanacak sürpriz gelişmelere işaret etmekte. İnancın gücü, yaşamanızın her safhasında etkili bir şekilde kendini gösterecek. Adeta yeniden yapılanacak, kendinize olan güveninizi tazeleyeceksiniz. Maddi konularda geçmişte yaşanan aksiliklerden aldığınız dersleri profesyonel çalışma hayatınıza aktarıyor olmanız, saygınlığınızı daha da arttıracaktır. Özel yaşamınızda ise aile büyükleri ile tartışmalar ciddi boyutlara gelebilir.

ASLAN:

Bugün iş hayatınızda olumsuz enerjileri üzerinize çekmek istemiyorsanız kaygı ve endişelerinizi kontrol altına alın. Aksi halde kaygılarınız yazınızı kışa çevirebilir. İş görüşmelerinizde sağduyulu davranın ve duygularınızı iş hayatınıza yansıtmamaya özen gösterin. İş birlikleri ve fikir alışverişleri hafta boyunca kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ise uzun zaman önce yaşanan, hoş olmayan bir durum tekrar gündeme gelebilir. Eskiyi deşmek ilişkinize sadece zarar verir.

BAŞAK:

Bugün kiminle, nerede, ne konuştuğunuza çok dikkat edin. Kelimeler size pahalıya mal olabilir. Haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz. Her doğruyu her yerde söylemek değildir marifet; doğru olanı, doğru zamanda söylemektir. Bunu aklınıza getirin ve davranışlarınızı buna göre belirleyin. Özel yaşamınızda ise eşinizin yakınları ya da arkadaşları yüzünden tartışmalar yaşanabilir. Eşinize anlayışla davranır ve olan biteni anlatması için ona şans verirseniz sorun ettiğiniz konular çözüme kavuşacaktır. Bekar Başak\’lar sizler de aşktan korkup daha nereye kadar saklanabilirsiniz. Unutmayın, aşk geldiği anda kapıyı çalmadan yüreğinize girer.

TERAZİ:

Gökyüzü sorunlu bir evlilik içinde olan Terazi’leri, tartışmalarla karşılaşabilecekleri yönünde uyarıyor. Bugün kimsenin sizi üzmesine, yıpratmasına izin vermeyin. Bitmiş bir ilişkiyi yüreğinizi daha fazla kanatarak, götürmeye çalışmanız sizden başka kimseyi üzmeyecektir. Bilmelisiniz ki bitmiş bir şey sizi sadece tüketir. İş hayatınızda ise arkadaşlarınız aracılığı ile yaşayacağınız heyecan verici gelişmelerle moral bulabilirsiniz. Kendinizi çok daha iyi bir şekilde ortaya koyabileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz bugün. Bekar Terazi’ler, aşk hayatınızda cesur davranırsanız kazanan siz olacaksınız.

AKREP:

Gökyüzü ev ve iş hayatınızda eşinizle uyumlu, aynı değerlerde buluşabilmiş olmanın getireceği güzelliklere işaret etmekte. Bugün önemli bir yatırım yapabilir, yeni bir konut ya da iş yeri sahibi olabilirsiniz. İş hayatınızda yoğun ve son derece olumlu görüşmeler kariyerinizi güçlendirecek etkilere sahip. Özel yaşamınızda ise bekar Akrep’ler, eski sevgilinizden gelecek bir mesaj ya da mail duygularınızı bir an için karıştırabilir. Geçmişte neden ayrıldığınızı hatırlayarak, bu bilinçle hareket edin. Bitmiş bitmiştir diyerek, yolunuza var olan şartlarda devam edeceksiniz.

YAY:

Gökyüzü bugün evli Yay’ları ben merkezli düşünmemeleri konusunda uyarıyor. Her konuda kendinizi haklı görür, eşiniz üzerinde sessizliğini korumasına rağmen baskı kurmaya devam ederseniz Sizinle tartışma içine girmeden radikal bir karar alabilir. Sarsıcı bitişler yaşamak istemiyorsanız akıllı davranın ve egonuzun yüreğinizi ele geçirmesine izin vermeyin. İş hayatınızda ise girişimleriniz olumlu sonuçlanacak ve yeni kapıların size açılmasını sağlayacaktır. Bekar Yay’lar, sizler de karşı cinsin üzerinde olduğunuzdan farklı etkiler bırakıp hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz.

OĞLAK:

Gökyüzü iş hayatınızda zorlandığınız konularda yaşanacak olumlu etkilerle, var olan şartlarda önemli gelişmeler yaşayabileceğinize işaret etmekte. Olabildiğince girişimci ve aktif davranın. Maddi-manevi olumlu etkiler gün boyunca sizlerle. Ailenizle bağlarınızın güçleneceği, sizi bir araya getirecek olumlu olaylar deneyimleyebilirsiniz. Eş ya da sevgilinizle romantizmi yeniden canlandırabilir, ilişkinizi farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Aşkın zaferi, hayatınızda farkına varamadıklarınızın farkına varmanızı sağlayacak.

KOVA:

Gökyüzü, sıra dışı fikirlerinizle yaptığınız işte fark yaratacağınıza işaret etmekte. Kendinize olan güveniniz, parlak zekanızla birleşince iş hayatınızda üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir şey yok. Fikirlerinizi gerçekleştirebilmek için şansınızı sonuna kadar kullanın. Ailevi konularda ise geçmişle ilgili konular gün boyunca gündeminize gelebilir. Geçmişin tozlu raflarında kalması gerekenleri, gündeminize taşımalarına daha fazla izin vermemelisiniz. Kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmeniz gerektiğini bilmelisiniz.

BALIK:

Gökyüzü bugün kendi ilkeleriniz, kendi doğrularınızla yürüyeceğinize işaret etmekte. Hayat felsefenizi, inançlarınızla yeniden yapılandıracağınız özel bir gündesiniz. Gerçekleri görerek, bilerek yapacağınız girişimler adeta perdeleri yırtıp yeni bir sayfa açmanızı sağlayacak. Çarpa çarpa ayakta kalmanın verdiği gücü ele aldığınız bir gündesiniz. Doğrularınıza sahip çıkın ve kendi mucizelerinizi kendiniz yaratın.