2019 Sonbahar Burç Mottoları

burçlar

Sonbahar aylarının başlamasıyla birlikte her  burç üzerindeki etkileri de farklı olmakta. Düşüncelerinizi olumlu yönde çevirecek motto ile mutlu bir sonbahar geçirmeniz mümkün. 

Koç Burcu

Gülümsemeyi asla unutmayın. Ne kadar sorununuz bile olsa herkesin aynı şeyleri yaşayabildiğini düşünün ve güçlü olmaktan vazgeçmeyin. Kimse için kendinizi üzmeyin, öncelik siz olun

Boğa Burcu

Unutma ki bu dünyaya başkaları ne düşünür diye gelmediniz. Hiçbir şey için kendinizi kısıtlamayın ve içinizden geçeni yapın. Sevdiklerinize zaman ayırmayı unutmayın ve eğlenin.

İkizler Burcu

Geçmişe takılı kalmak hiçbir işe yaramaz. Geçmişte yaşadığınız olumsuzlukları ve yaptığınız hataları düşünüp durarak kendinizi yıpratmaktan vazgeçin. Düzen işleriyle uğraşmak size iyi gelecektir.

Yengeç Burcu

Geçmişe bir sünger çektiğin doğru, o zaman bu süreçte telefon rehberindeki gereksiz kişileri silmeye ne dersin? Bir şeyler deneyerek sevdiğin şeyleri bulmaya çalışabilirsiniz.

Aslan Burcu

Etrafınızda sürekli sizi eleştiren biri ya da birileri varsa bu insanlardan uzak durmaya bakın. Sizi sindirmeye çalışanlara izin vermeyecek güçte olduğunuzu biliyoruz.

Başak Burcu

Sürekli başkalarına faydalı olmaya çalışmayın, biraz da kendinize zaman ayırın. Oturun ve kalbinizden geçenleri söyle bir dinleyin, bakalım size neler söyleyecek.

Terazi Burcu

Sürekli korku duymayı bir kenara bırakın ve hayatını bu şekilde geçirmekten vazgeçin. Başkalarını kırmamak için hayır demekten de korkmayın, kendinizi de düşünün.

Akrep Burcu

Sürekli başkalarını izleyerek nasıl mutlu olduklarını anlamaya çalışmaktan vazgeçin. Hiçbir şey göründüğü gibi değildir ve içi bambaşka olabilir. Kendiniz mutlu olmak için çabalayın.Yay Burcu

Kendine çok iyi bakmayı unutma, bu hayattaki en önemli şey sizsiniz. Çok fazla düşünerek hayatı karmaşık hale getirmekten vazgeçin, bu durum sizi daha çok yıpratacaktır.

Oğlak Burcu

Bazı detayları gözünüzde çok büyütüyorsunuz ve bu size hiç iyi gelmiyor. Biraz rahatlamayı ve olayları akışına bırakmayı deneyin. Körü körüne risk almaktan da vazgeçmeyin deneyin.

Kova Burcu

Büyük hedeflere ulaşmak için acele etmeyin ve küçük adımlarla, sabrederek ilerleyin. Bir yere takılıp kalmak ve yerleşik hayat yaşamaktan da korkmayın, biraz cesaret.

Balık Burcu

Korkularınızdan utanmayın bu kötü bir şey değildir, herkesin korkuları vardır. Geçmişi sürekli düşünmek ve gündeme getirmek size mutluluk getirmez, en iyisi unutmak.