2018 Ekim Ayı Burç Yorumları

burçlar

2018 Ekim Ayı Burç Yorumları

Hande Kazanova’nın hazırladığı Ekim 2018 aylık burç yorumlarına göre Koç burcu Ekim 2018’de parasal sorunlar yaşayabilirler. Özellikle Ekim ayı sonuna doğru Koçlar paranıza dikkat edin. Boğa Ekim 2018 aylık yorumlarında ise yarım kalan işlerinize odaklanın uyarısı var. Boğa burcu bu ay Dolunay sonrası yeni kararlar için sıkıntılar yaşayabilirsiniz. İkizler Ekim 2018’de iş arkadaşlarınıza ve iş çevrenizde bozulan ilişkiler canınızı sıkabilir. İkizler özellikle Ekim ayı Dolunay’ında çevrenizdeki insanlara dikkat edin. Gelelim Yengeç Ekim ayı yorumlarına.

Yengeçler bu ay aşk hayatında gerilemeler yaşayacak. Üretkenlik anlamında Ekim 2015 Yengeçleri destekleyecek. Ve Aslanlar… Aslan Ekim 2018 yorumlarına göre Venüs Aslan burcunun ev ve yuva alanlarında gerileyecek. Bu da aile içinde özellikle de aile büyükleriyle sorunlar demek. Başak burcu Ekim aylık yorumlarında ise bir uyarı var. Başaklar bu ay büyük işlere kalkışmaktan, konuşmaktan kaçının. Terazi burçları Ekim 2018 yorumlarına göre biraz karamsar bir ay geçirebilirler. Ancak Ekim ayında Terazilere önerimiz mutsuzluğunuzu para harcayarak gidermeye çalışmamanız yönünde. Aksi halde parasal sıkıntılar daha büyük sorunlar yaratabilir.

Akrep burcu Ekim ayında özellikle 23 Ekim’den sonra rahat günler görmeye başlayacak. Ev yada iş değiştirmek isteyen Akrepler Ekim ayında bu işe kalkışmayın. Yay burcu Ekim yorumlarında ise ameliyat gibi sağlıkla ilgili planlarınız varsa Ekim’in bitmesini bekleyin. Zira Venüs gerilemesi planlarınızı bozabilir. Ekim 2018 Oğlak yorumlarında ise endişe hakim. Kafanızda uzun süredir planladığınız işe karşı endişe yaşayacaksınız. Sakinliğinizi koruyun. Ve Kovalar. Kova burcu Ekim yorumlarında ayağınıza gelen fırsatları kaçırma ihtimali görülüyor. Gözünüzü açık tutun. Ve Balıklar…. Balık burcu Ekim yorumlarında Dolunay etkisi hakim. Dolunay’la birlikte hiç düşünmediğiniz konular gündeme gelebilir ve hızlı kararlar almanız gerekebilir.

İşte Ekim 2018 aylık burç yorumlarının detayları ve Hande Kazanova’nın detaylı yorumları….

2018 Ekim Ayı Burç Yorumları www.sosyetikcadde.com

KOÇ EKİM AYI BURÇ YORUMU

Sevdiğiniz insanla olan iletişiminizin kuvvetli olması, onunla olan bir takım sıkıntı ve problemleri konuşmak, bu konuların üzerine gitmek hemen Ekim ayının ilk haftasında önemli olcak ve bu alanda bir takım sıkıntı ve problemlerle karşılaşma ihtimaliniz var.

5 Ekim’de Venüs, Akrep burcunda gerileyecek. Ortak parasal alanda, ortak para alışverişleriniz de bir takım sıkıntı ve sorunlar ay sonuna kadar karşınıza gelebilir. Borcunuz varsa bu dönemde kredi almak, kredi çekmek, başkasına borç vermek, başkasından borç istemek gibi etkilerde desteklenmeyeceksiniz. Bu noktalarda biraz eşinizin parasal konulardaki sıkıntıları, sizin para’ya bakış açınızdaki sıkıntılarda eklenebilir. Ay sonuna kadar biraz daha dikkatli adımlar atmaya özen gösterin. Tutkularınızla hareket etmek size kaybettirebilir Koç’lar.

9 Ekim’de bir Yeni Ay gerçekleşecek bu Yeni Ay, ikili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili almanız gereken kararlarınızı destekleyen Yeni Ay’lardan bir tanesi. İlişki ile ilgili önemli adımlar atmadan önce Venüs’ün de gerilediğini aklınızdan çıkarmayın. Bu yüzden var olan bir takım kararlar üzerinde hareket etmeye özen gösterin.

10 Ekim’de Merkür Akrep burcuna geçmesiyle beraber parasal konularda yaşadığınız sıkıntı ve sorunları çözüm bulmak için harekete geçebilirsiniz. Bu harekete geçmek 15 Ekim civarında size güzel sonuçlar getirebilir. Daha önce konuşulan bir meseleyi, sorunu halledebilirsiniz.

24 Ekim’de bir Dolunay gerçekleşecek bu Dolunay sizin para alanlarınızı tetikleyecek. Bu Dolunay ile beraber elinize bir para geçebilir, parasal konularda inişler çıkışlar yaşayabilir ve duygusal kararlar almaya yatkın olabilirsiniz. Ay sonunda hayat sizi destekleyecek önemli yerlerden alacağınız desteklerle hem parasal konularda hem işinizle ilgili konularda istediğiniz sonuçları sağlayabileceksiniz.

31 Ekim itibariyle Venüs sizin ilişkiler alanınıza kayarak devam edecek. 15 Kasım’a kadar ikili ilişkileriniz ve özel hayatınızda bir takım sıkıntı ve problemler karşınıza gelebilir.

BOĞA EKİM AYI BURÇ YORUMU

İlişki evinizde Venüs’ün gerilemesiyle beraber eski ilişkiler, konuşulmuş konular yada ilişkinizde var olan sıkıntı ve problemlerin su üstüne çıkmasıyla beraber karşı karşıya kalabilirsiniz. 5 Ekim’de Venüs sizin ikili ilişkiler ve ortaklaşa işler alanınızda gerileyecek ay sonuna kadar. Önemli bir ilişkiye başlamak, yeni bir proje içersinde bulunmak anlamında çok fazla desteklenmeyeceksiniz. Yarım kalmış ilişkilerin yeniden gündeme gelmesi, eski ilişkilerin karşınıza dikilmesi gibi konular ön planda olacak. 2010 yılının Ekim ve Kasım ayında yaşadığınız benzer deneyimleri bu alanda yaşayabilirsiniz.

9 Ekim’de oluşan Yeni Ay iş, hizmet ve sağlık ile ilgili konularda önemli konuları, başlangıçları karşınıza getirebilir. Daha önceden konuşulmuş, yapılmamış, tamamlanmamış kişilerle yapacağınız işler devrede olabilir.

10 Ekim’den sonra daha fazla iletişiminize ilişkilerinize kaydıracaksınız. Sıkıntı ve sorunlarınıza çözüm bulmak kolay olacak çünkü iletişim yönünüz ilişki alanına kayıyor. Sevdiğiniz insanla daha fazla iletişim içersine geçmek isteyebilirsiniz.

10 – 19 Ekim biraz dikkatli olmanız gereken tarihlerin başında geliyor. 24 Ekim’deki Dolunay, hayatınızla ilgili önemli kararları karşınıza getirecek. Bu Dolunay ile beraber hızlı beklenmedik duygusal tepkiler vermeye meyilli olacaksınız. Hayatınızı değiştirecek kararlar bu süreçte devrede olabilir. Ay sonunda desteklendiğiniz göreceksiniz sevgili Boğa’lar. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda güzel olumlu sonuçlar karşınıza gelebilir.

31 Ekim’de Venüs iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerilemesine devam edecek. 31 Ekim ile 15 Kasım arasında iş, hizmet ve sağlık ile ilgili konularda sıkıntı ve sorunlara açık görünüyorsunuz.

İKİZLER EKİM AYI BURÇ YORUMU

İş ile ilgili konularda önemli adımlar, ilişkilerinde devrede olduğu bu ay bazı olaylar gözünüzde fazlasıyla büyüyebilir. 5 Ekim’de Venüs gerileyecek. Venüs sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerileyecek sevgili İkizler’ler. Bu anlamda ay sonuna kadar beraber çalıştığınız insanların sıkıntıları ve sorunları sizi de etkileyebilir yada beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarınızda bir takım zorlanmalarla karşılaşabilirsiniz. Geçmiş işlerin, geçmişte konuşulmuş bir takım projelerin yeniden karşınıza geldiğini göreceksiniz.

9 Ekim’de bir Yeni Ay gerçekleşecek. Bu Yeni Ay sizin aşk alanınızda oluşuyor hem aşk ile ilgili hem çocuğunuz varsa çocuğunuzla ilgili konular yada çocuk istiyorsanız çocuklarla ilgili konuların bu Yeni Ay ile beraber hızlandığını görebilirsiniz. Venüs’ün gerilediğini unutmadan hareket edin. Yeni adımlar yerine daha önceden konuşulmuş, olmamış işleri başlatmak sizi yukarı taşıyabilir.

10 Ekim’de Merkür, Akrep burcuna geçicek iş, hizmet ve sağlık ile ilgili konularda gözünüzde büyüttüğünüz, sorun yaşadığınız alanlarda doğru iletişimi kullanırak aslında sıkıntı ve sorunlarınıza çözümde üreteceksiniz.

24 Ekim’deki Dolunay, bir olayın iç yüzünü ortaya çıkartabilir. Beklenmedik olaylarla karşılaşacaksınız sevgili İkizler. Kadersel olarak karşınıza gelecek olan bu olaylarla daha sakin olmalı ve daha sağ duyulu hareket etmeye özen göstermelisiniz. Ay sonuna doğru hayat sizi destekleyecek. Yeni iş alanları, kapıları, görüşmeleri, konuşmaları daha da öne çıktığını görebilirsiniz.

31 Ekim’de Venüs, Terazi burcuna geçiyor. 15 Kasım’a kadar özellikle eski ilişkiler, çözümlenmemiş konu ve olaylarla daha fazla ilgili olacaksınız sevgili İkizler.

YENGEÇ EKİM AYI BURÇ YORUMU

Ekim ayına biraz isteksiz başlasanız bile daha fazla ilginizi alakanızı ailenize yönlendireceksiniz. 5 Ekim’de Venüs gerilemeye başlıyor, Venüs sizin aşk alanınızda gerileyecek. 31 Ekim’e kadar bu alanlarda bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Daha önceden ilişki yaşadığınız ama bir türlü sonuca ulaştıramadığınız konu ve olaylar bu Venüs gerilemesinde karşınıza gelebilir. Çocuğunuz varsa çocuğunuzla olan ilişkilerinize bu dönemde dikkat edin.

9 Ekim’de oluşan Yeni Ay ev, aile, yuva alanlarınızda önemli kararları ve başlangıçları karşınıza getirebilir ama bu alanınızın yöneticisi olan Venüs’ün gerilediğini unutmayın. Daha önceden konuşulmuş, tamamlanmamış işleri tamamlamaya çalışın.

10 Ekim’de daha fazla aşkı konuşacağınız bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Eğer sıkıntı ve sorunlar yaşadıysanız Venüs gerilemesinden kaynaklı olarak şimdi bu sıkıntı ve sorunları daha olumlu bir şekilde ele almak ve bu sorunlara çözüm üretmek için harekete geçiceksiniz. Bu anlamda gökyüzü 15 Ekim civarı sizi destekleyecek.

24 Ekim’de oluşacak Dolunay arkadaş ve sosyal çevrenizde gerçekleşecek. Onların hayatında hızlı ve beklenmedik değişimler, sizin fikirlerinizi ve hayata bakış açınızı da değiştirebilir yada bir organizasyon, davet içersinde olacaksanız beklenmedik bir takım süpriz gelişmelerle ve duygusal bir takım olaylarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınıza ve gelecek adımlarınıza dikkat edin. Ay sonunda hayatın sizi desteklediğini göreceksiniz.

31 Ekim’de Venüs Terazi burcuna geçerek hareket edecek. Ev, aile yuva alanlarınıza dikkat edeceksiniz sevgili Yengeç’ler.

ASLAN EKİM AYI BURÇ YORUMU

Diğer taraftan hem yakın çevre ve akrabalarınızla ilgilenirken bir yandan da ev, aile ve yuva içersinde yaşayacaklarınız önem kazanıyor. 5 Ekim’de Venüs sizin ev, aile ve yuva alanlarınızda gerilemeye başlıyor. 31 Ekim’e kadar aile büyüklerinizle, ailenizde kim varsa onlarla olan ilişkilerinizde bir takım sıkıntı ve sorunlar ortaya çıkabilir, ilişkilerinizde zedelenmeler çıkabilir. Bu dönemde gayrimenkul alımında bulunacaksınız çok dikkatli olun. Eğer yapabilme olasılığınız varsa yapmayın ama yapamıyorsanız bir kaç kez üzerinden geçerek, daha önceden bildiğiniz, tanıdığınız insanlarla bu işi halletmeye özen gösterin. Alma anlamında çok desteklenmeyeceksiniz.

10 Ekim’de Merkür’ün bu alanlara girmesiyle beraber eviniz, aileniz, yuvanız ilgili konuşma ve görüşmelerinizi arttıracağınız bir dönem başlayacak. Venüs bu alanlarda sıkıntı ve problemler çıkarsa bile Merkür’ün bu alanlarınıza girmesi konu ve olaylara çok çabuk çözüm bulabileceğinizi de gösteriyor. Bu anlamda 15 Ekim gökyüzü sizi destekleyecek. Eğer daha önceden çözüme ulaşmamış, af dilemeniz gereken bir konu yada size af dilenecek bir olay devreye girerse 15 Ekim civarı bütün bu konuları daha rahat halledebileceksiniz.

24 Ekim’de bir Dolunay gerçekleşecek bu Dolunay kariyer ve iş alanlarınızda hızlı, beklenmedik olayları karşınıza getirebilir. Duygusal kararlarda çok çabuk tepki vermeye meyilli olabilirsiniz ve bu ani oluşumlar hayatınızı hızlı bir şekilde değiştirebilir.

28 Ekim’den sonra hayatın sizi desteklediğini görecek eviniz, aileniz ve yuvanızla ilgili konularda daha olumlu sonuçlar elde ediceksiniz.

31 Ekim’de Venüs, Terazi burcuna geçerek gerilemeye devam edicek. Yakın çevre ilişkileriniz 15 Kasım’a kadar mercek altında olacak.

BAŞAK EKİM AYI BURÇ YORUMU

Maddi alanınız hızlı bu alanda önemli konuşmalar ve görüşmeler içerisindesiniz ve yakın çevrenizle beraber hareket edeceğiniz işleriniz önemli. Cuma günü itibariyle Venüs, gerilemeye başlayacak ve yakın çevrenizle ilişkilerinizde sıkıntı ve sorunlara açık bir döngü içersine gireceksiniz. Ay sonuna kadar büyük girişimlerden, iş oluşumlarından, görüşmelerden, konuşmalardan kaçınmakta fayda var. Yine yakın çevrenizde kim varsa akrabalar, kuzenler, arkadaşlar, kuzenler gibi yakın ilişki içersinde olduğunuz insanlarla ilişkileriniz bu dönemde zedelenebilir. Daha önceden görüştüğünüz, konuştuğunuz insanlarla bir araya gelebilir ve bu alanda fırsatlar yakalayabilirsiniz.

9 Ekim’deki Yeni Ay parasal konularda önemli kararları karşınıza getirecek. 10 Ekim’de iletişim alanlarınıza Merkür’ün girmesiyle beraber sıkıntı yaşadığınız konu ve olayları istediğiniz yöne çekme ihtimalini de oluşturacaksınız yani sorunlarınıza çözümler üretebilirsiniz.

24 Ekim’de oluşacak Dolunay seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işlerde hızlı ve beklenmedik konu ve olayları karşınıza getirebilir. Bir anlamda işlerinizde beklenmedik koşulların karşınıza geldiğinizi görebilirsiniz. Uzaktaysanız, seyahatteyseniz, eğitim ile ilgili bir alandaysanız bu alanlarda hızlı duygusal değişimler karşınız gelebilir. Ay sonu daha sakin, daha olumlu etkilerle karşılanıyorsunuz.

31 Ekim’de Venüs, Terazi burcuna geçerek gerilemeye devam edecek. 15 Kasım’a kadar gözlerinizi parasal konularda dört açarak ve buna göre hareket edeceksiniz.

TERAZİ EKİM AYI BURÇ YORUMU

Hayatınızla ilgili önemli kararlarınız, fikirleriniz varsa bütün bunları uygulayacak olayların hayatınızda hızlandığını göreceksiniz. Venüs, parasal konularda güzel fırsatlar verirken 5 Ekim’de Venüs’ün bu alanlarınızda gerilemesi ay sonuna kadar para konularından çok dikkatli hareket etmenizin altını çiziyor. Büyük harcamalardan kaçının sevgili Terazi’ler. Mutsuzluğunuzu para harcayarak üzerinizden atmamaya çalışın çünkü biraz buna meyilli olacaksınız. Paranızı bu dönemde tutmak önemli olsun.

9 Ekim’de oluşan Yeni Ay, hayatınızla ilgili kafanızdaki planları uygulamak için çok uygun ama sizin yöneticiniz Venüs gerilediği için sıfırdan bir işe başlamayın, önceden düşündüğünüz işlerin peşinden gitmeye özen gösterin.

10 Ekim’den sonra para alanınıza Merkür’ün girmesiyle beraber maddi konularda zorlandığınız bir takım işlerinizi kolaylıkla çözüme ulaştırabilir bu işlerinizin üzerine daha rahat eğilebilirsiniz. 15 Ekim’i bu anlamda hayatınızda kullanın.

24 Ekim’de oluşacak Dolunay, ortak parasal konularda beklenmedik, hızlı, ani gelişmeleri karşınıza getirebilir. Bir borç yada ödeme ortaya çıkabilir ve siz bu konuyla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz daha sakin, daha düşünülerek atılacak olan adımlar sizi olası zorluklardan koruyacak. Ay sonunda daha olumlu etkilere sahip olacaksınız parasal konularda güzel destekler yüzünüzü güldürebilir.

31 Ekim’den 15 Kasım’a kadar ilişkilerinize dikkat edin, sağlığınıza dikkat edin, bel, böbrek bölgenizi iyi koruyun. Estetik, saç değiştirme, alışveriş gibi olaylardan uzak durun.

AKREP EKİM AYI BURÇ YORUMU

Hayatınızla ilgili planlarınızı oluşturacağınız bir ay içersindesiniz. Karşınıza gelecek olan fırsatlarda hemen harekete geçmemek önemli olmalı. Ekim ayının sonu ve 23 Ekim’de Güneş’in sizin burcunuza geçmesiyle beraber daha rahat hareket edeceksiniz. Hemen Ekim başında Venüs sizin burcunuzda gerileyecek bu yüzden kendinizle olan, ruhunuzla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirmeniz gereken bir döngü içersine gireceksiniz. Bazı konularda üzerinden bir kaç kez geçerek uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Önemli bir takım alışveriş yapmak, görüntünüzü değiştirmek, yeni bir ilişkiye başlamak anlamında desteklenmiyorsunuz sevgili Akrep’ler.

9 Ekim’de oluşan Yeni Ay, diğer burçlara nazaran harakete geçmemeniz gerektiğini söylüyor. Hayatınızda değiştirmek istediğiniz kötü alışkanlıklarınız varsa bunlarla ilgili adımlar atabilirsiniz ama onun dışında iş, ev değiştirmek gibi durumlar sizi desteklemiyor.

10 Ekim’den Merkür sizin burcunuza geçiyor. Hayatınızı daha fazla kurcalayacağınız konuşma ve görüşmelerinizi arttıracağınız bir döngü içersine giriyorsunuz. Hayatınızda zevk almadığınız, sıkıntı yaşadığınız olayları gözden geçirmek, konuşmak için uygun bir zaman olacak.

24 Ekim’de oluşacak Dolunay, ilişkiler alanında gerçekleşecek sevgili Akrep’ler. Hayatınızda bir insan varsa eğer ani beklenmedik süprizlerin karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Karşı taraf çok çabuk köprüleri atabilir yada siz bu şekilde davranabilirsiniz yada aniden karşınıza çıkacak ilişki veya teklif sizi şaşırtabilir. Bu dönem içersinde çok hızlı kararlar almamak hayatınızın bir köşesinde bulunsun. Ay sonunda güzel etkileşimler devrede olacak sizde kendinizi iyi hissedeceksiniz. Yakın çevrenizden alacağınız güzel desteklerle istediğiniz sonuçları rahatlıkla yaratabileceksiniz. 29 Ekim haftası güzel bir teklif söz konusu olabilir.

31 Ekim’de Venüs, Terazi burcuna geçerek gerilemeye devam edicek. Kadersel bir takım etkiler karşınıza gelecek. 2010 yılının Ekim ve Kasım ayında yaşadığınız benzer konu ve olaylar karşınıza gelebilir. Bu dönemde geçmiş ilişkilerinizinde hayatınızın içine sızdığını görebilirsiniz. Unutmayın bu gelecek olan ilişkiler tamamlanmak üzere karşınıza geliyor.

YAY EKİM AYI BURÇ YORUMU

Arkadaşlarınızla yapacağınız plan ve programlar Ekim başında önemli olacak. Parasal konularda yaşadığınız sıkıntılar Ekim başında sizi zorlayabilir. 5 Ekim itibariyle Venüs geriliyor. Venüs sizin kadersel alanınızda gerileyecek sevgili Yay’lar. Özellikle arkadaşlarınızla olan bağlantılarınız, günlük hayatınızın rutin ilişkileri iş alanlarınızda ilişki içersinde olduğunuz insanlarla olan bağlantılarınızda kadersel bir takım etkilerle karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden iş değişimi, sağlığınızla ilgili konularda ameliyat olma önemli konularda karar alma anlamında acileyetiniz yoksa bu Venüs gerilemesinde yapmamanızı tavsiye ederiz.

10 Ekim’den sonra biraz kendinizi geri plana çekiceğiniz bir döngü başlıyor. Hayatı anlamlandırmak, düşünmek, neden böyle olduğunu anlamlandırmak düşünmek neden böyle olduğunu bulmak anlamında ilginizi ve algınızı sosyallikten ziyade kendi içinize döndüreceksiniz. Belkide bu yalnızlık, bu düşünme size çok iyi gelecek çünkü hayatınızda yolunda gitmeyen konu ve olayları farketmek anlamında bu dönemi etkili bir şekilde kullanıcaksınız.

24 Ekim’deki Dolunay iş, hizmet, sağlık konularında beklenmedik ani kararları karşınıza getirebilir. İş hayatınızda çok hızlı karar alabilirsiniz yada aniden oluşacak bir olay sizin hayatınıza da etkileyebilir. Ay sonunda olumlu etkileniyorsunuz. Geri plandan yürüttüğünüz işlerinizde parasal olarak güzel, kalıcı sonuçlar elde edeceğiniz gibi diğer taraftanda dua’larınızın ve isteklerinizin karşılığının karşınıza geldiğini göreceksiniz.

31 Ekim’den sonra Venüs’ün Terazi burcuna geçerek gerilemesi 15 Kasım’a kadar arkadaşlarınızla olan bağlantılarınıza ve ilişkilerinize dikkat etmeniz gerektiğini söylüyor.

OĞLAK EKİM AYI BURÇ YORUMU

Bu ay en fazla siz çalışacak ve en fazla siz göz dolduracaksınız ama sizi hoşnut etmek kolay olmayacak. Kafanızda bir takım planlar var ve bu planlara şüpheyle yaklaşacaksınız.

5 Ekim’de Venüs geriliyor. Ay sonuna kadar arkadaşlarınız ve sosyal çevrenize dikkat etmeniz gerekiyor daha önceden konuştuğunuz görüştüğünüz arkadaşlarınızla güzel işbirlikleri içersine girebilirsiniz ama herhangi bir organizasyon davetlere dayalı bir takım işleriniz varsa bu işlerinizde sıkıntı ve problemlere açık olacaksınız. Bu dönemde sosyal çevrenizdeki insandan hoşlanmak, yeni bir ilişkiye adım atmak için desteklenmeyeceksiniz.

9 Ekim’de oluşan Yeni Ay, kariyer ve işinizle ilgili önemli konuları karşınıza getirebilir. 10 Ekim’de Merkür, sosyal çevre alanlarınızı gerileyecek.

25 Ekim’de oluşacak Dolunay, aşk hayatınızda hızlı ve beklenmedik olayları karşınıza getirebilir. Sosyal çevreniz ve özel hayatınız arasında dengeyi kurmak kolay olmayacak daha sağ duyulu hareket etmeniz gerekecek.

29 Ekim’de sosyal çevrenizde çok güzel bir fırsat karşınıza gelebilir ve 31 Ekim’de Venüs Terazi burcuna geçerek gerilemeye devam edecek. 31 Ekim’den 15 Kasım’a kadar iş ve kariyer alanlarınızda ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekecek.

KOVA EKİM AYI BURÇ YORUMU

Öğrenci bir Kova iseniz bu ay eğitim ve öğrenim hayatınızda güzel sonuçlarla karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek. Bu ay daha fazla göz önünde olacaksınız, kariyerinize yöneliceksiniz, önemli insanlarla bir araya geleceksiniz çeşitli fırsatlarla karşılaşacaksınız ama bazı noktalarda ayağınıza gelen fırsatları kaçırma ihtimalinizde olacak.

5 Ekim’de Venüs, kariyer ve iş alanlarınızda gerileyecek. Göz önünde buluncağınız ortamlarda ilişkilerinize dikkat edin.

9 Ekim’de oluşacak Yeni Ay, gelecek planlarınız açısından sizi hareketlendirecek ama Venüs’ün gerilediğini unutmadan harekete geçmek önemli olsun bu noktoda.

10 Ekim’de kariyer alanlarınıza giren Merkür ile beraber önemli konuşmalar, anlaşmalar, fikir iş birlikleri devrede olabilir. İş hayatınızda sıkıntı yaşadığınız konuları çözüme ulaştırmak anlamında da bu etkiyi olumlu bir şekilde kullanabilirsiniz özellikle 15 Ekim civarında.

24 Ekim’deki Dolunay ev, aile, yuva alanlarınızda ani, beklenmedik, süpriz çıkışları karşınıza getirebilir. Kariyerinize odaklandığınız bu döngü içersinde aile büyüklerinizle anlaşmak kolay olmayacak. Aniden bir taşınmada gündeme gelebilir bu döngü içersinde. Kariyerle ilgili konularda güzel şanslarınız olacak.

31 Ekim’de Venüs, Terazi burcuna geçerek gerilemeye devam ediyor. Eğitim, seyahat ve diğer insanlarla yapılacak olan işlerinizde dikkatli olmakta fayda var.

BALIK EKİM AYI BURÇ YORUMU

Kendinizi eğitmek istediğiniz, daha fazla bilgiye yer açtığınız, değişik insanlardan etkilendiğiniz bir döngü içersindesiniz. Kafanızda atamadığınız bir takım şüpheleriniz, olumsuz durumlarınız söz konusu olacak Ekim başında.

5 Ekim’de Venüs, sizin eğitim, hukuk, seyahat alanlarınızda gerileyecek. Seyahat ve eğitim alanlarınızda dikkatli olmakta fayda var. 9 Ekim’deki Yeni Ay, parasal konularda almak istediğiniz kararlar için sizi harekete geçircek ama bu kararlarınızda çok büyük, yepyeni adımlarınızdan ziyade daha önceden konuştuğunuz, görüştüğünüz insanlarla yapacağınız adımları devreye sokabilirsiniz.

15 Ekim’de bir sıkıntı ve sorunu çözüme ulaştırmak için olumlu etki altında olacaksınız. 24 Ekim’deki Dolunay, yakın çevre alanlarınızda hızlı ve beklenmedik konuları karşınıza getirebilir. Yani kardeşiniz, akrabalarınız, yakın çevrenizde kim varsa onların hayatında hızlı gelişmeler yaşanabilir, sizde bu dönemde hızlı adımlar atabilirsiniz. Siz de bu dönemde hızlı kararlar verip, hızlı adımlar atmak isteyebilirsiniz. Olayların gidişatı çok kontrolünüzde olmayacak bu yüzden daha sakin kararlar almaya özen gösterin.

28 Ekim – 29 Ekim bu anlamda sizi destekleyecek. Geleceğinizi ilgilendirecek önemli işler, önemli konular karşınıza gelebilir. Mesela bir davanız varsa 29 Ekim haftası bu davadan istediğiniz sonuçları almanız çok yüksek görünüyor.

31 Ekim’de Venüs, Terazi burcuna geçerek gerilemeye devam edecek. 15 Kasım’a kadar kimseden borç almayın, borç vermeyin paranızı daha çok kendiniz için harcamaya özen gösterin.