2017 Çift Dövmeleri

Genel Moda

Son birkaç yıldır çift dövmeleri adeta ikon haline geldi. Ünlü isimlerin de bu akıma katıldığı birçok kişi, partneri, sevgilisi veya eşi ile çift olarak dövme yaptırmayı tercih ediyor.

Bu moda o kadar yaygınlaştı ki hem yurt dışında hem ülkemizde artık alyanslara olan ilgi azaldı. Alyans yerine çift dövmesi yaptıranlar, vücutlarında o özel ismi veya objeyi kazıtanların sayısı bir hayli arttı. Bizlerde sizin için 2017 çift dövmeleri arasında en trend dövme desenlerini sizler için paylaştık. İlgi gören dövme desenleri sizi de cezbetti ise sizde bu akıma katılabilirsiniz.

Birbirlerini gerçekten çok seven ve diğeri olmadan kendilerini yarım hisseden bazı çiftler birlikteliklerini bir dövme ile tamamlıyorlar. Karşılıklı güven ve uyumu sembolize etmenin bir alyans kadar etkili ikinci bir yolu daha var mı diyenler için cevap muhtemelen bu tarz dövmeler olurdu. Alyans gibi monoton bir görüntü yerine yaratıcılıklarını ve enerjilerini yansıtmak için bu tarz dövmeler yaptıran çift dövmesi yaptırmak isteyenler doğru adrestesiniz.

İşte 2017 yılın en trend çift dövmeleri…