2012 Genç Modası

Moda

2012 genç modası hakkında çok tatlı bir yazı dizisi.

Moda hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Hele ki hayatı ve yaşamayı sevip kendinizi Türkiye güzelleri arasında görmek ve göstermek istiyorsanız tam yerindesiniz demektir. Yarışmaya katılmak şart değil kendinizi etrafınızda ki insanlara kanıtlamaktır mühim olan. Hep bu yüzden değil midir? ki çok şık olmak istememiz.

Kendini seven her genç kız, her bayan giyinmeyi ve kendine bakım yapmayı sever. Doğanın kuralı budur. Unutmayalım ki çirkin bayan yoktur bakımsız bayan vardır ..

Gençlerin Modası

Genç kızların vazgeçilmez tarzı rahatlıktır. İlk öncelik kendimizi nasıl rahat hissediyorsak onları tercih ediyoruz.Kış aylarında olduğumuz için kış sezonundan örnek vermek istiyorum.Bir yemek randevusuna gitmem gerekiyorsa önceliğim uzun, basenlerimi kapatacak kadar yünlü şık bir kazak giyebilirim. Altına kalın son trend olan bir tayt ve dizlerimi geçen ve çantamla uyumlu olan bir çizme giyerek yünlü kabanımı alıp randevuya geç kalmamak için hızlıca restorandın yolunu tutardım. unutmayalım ki rahat olmadığımız bir kıyafetin içinde olursak ,rahatsız edici hareketlerde ister istemez bulunabiliriz.Gençlerin Modası

Bu yıl 2012 ‘de de trend’ lerini devam ettirecek kalın kemerler mevcut. Bacak boyunuzu uzun göstermek istiyorsanız göğsünüzün hemen alt kısmına kalın kemerlerle veya deri kemerlerle  kıyafetinizi kombine edebilirsiniz.Belinizi ince göstermek istiyorsanızkorse tipi açık renk kemerleri tercih edebilirsiniz. Hemen akabinde ayakkabı kış trendine hızlı bir geçiş yapmış olsakta bu yılda uzun çizmeler gündemini koruyacak. Dizlere kadar uzun çizmeler veya diz kapağınızı da geçen çizmeler kullanılıyor olacak..Botlar, çizmeler, Oxford ve Loafer ayakkabılar; mağaza vitrinlerini işgal etti!Kıyafetlerimizde ise  ya kolunda ya etek kısmında mutlaka dantel detayları bu yılda gündemden düşmeyecek. Adeta tüm kıyafetlerimizde danteller yerini koruyacak.

Uzun çizmelerimiz ,dantelli kıyafetlerimiz, kalın kemerlerimiz, taytlarımız, bavul çantalarımız ,kürklü tüylü kabanlarımız , bu yılda gündemden düşmeyecek askılarda ve vitrinde sıklıkla görebileceğiniz trendlerden.

Sağlıklı ve güzel trendler… 🙂