2011 Sonbahar-Kış Trend Saç Modelleri ve Modası

Saç Bakımı

2012 yılı sonbahar ve kış sezonu saç trendleri neler hep birlikte bakalım.

Ünlü markaların defilelerine göz attığımız da bu sezon her uzunlukta ki saç modeli için farklı ve rahat stilleri yakalamak mümkün.
Çoğu tasarımcı yüzü olduğundan daha ince gösteren ortadan ayrılmış modeli tercih ediyor.Düzgün ve parlakbukleler de bu sezon çok trend.Yarı toplanmış saçı arkadan hafif kabartarak daha ateşli ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.Kolay ve hızlı uygulanan at kuyruğu her zaman bizim kurtarıcımız.

[icreklam1]

At kuyruğunu daha zarif ve şık göstermenin sırrı enseye yakın toplanan saçın bir tutamıyla tokayı sarmak.Böylece daha zarif bir görünüm elde edersiniz.
Toplu saçlar hem pratik hem kolay hemde davetlerde en büyük tercih.Gevşek topuzlar bu sezon en rağbet gören model.Kolay ve basit bir yan topuz için; saçınızın yandan toplayın, tokanın üzerine dolayarak kulağınızın altından toplayın. Toplanan saçı fransız iğneleri ile tokalamak  da oldukça trend.
Sezona damga vuracak olan bi diğer model ise saç örgüleridir.
Gelelim zamansız stil kısa saçlara.  Her yıl, her sezon trend olan bu saç modeli bu sezonda trend.İster düz, ister dağınık ister doğal görünüm tercih sizin.
Dağınık topuzlardan örgü saçlara,ortadan ayrılmış düz modellerden yarı toplanmış modele, zarif buklelerden örgü saçlara işte fotoğraflarla bu sezonun trend saç modelleri

at kuruğu 2 at kuyruğu at kuyruğu 3 düz model ense topuz hafif topuz kısa model kısa model 2 örgü model örgü model 2 örgü model 3 rahat topuz rahat topuz 2 yarım toplu