19 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları…

burçlar

19 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları…

KOÇ:

Bugün ailevi konular ön plana çıkacak. Huzursuz olduğunuz hemen her konuda karşılıklı anlayışla çözüm bulabileceksiniz. Anlayışınız ve olaylara yaklaşımınızdaki adil tutumunuz sizlere iş ve özel yaşamınızda avantaj sağlayacak. Birçok konuda haklılığınızın ortaya çıkması ile size muhalefet eden, haklılığınızı ısrarla kabul etmeyen kişilerin size olan tutumlarının bir anda değişmesi sonucu kısa süreli bir şaşkınlık yaşayabilirsiniz. Bu noktada dikkatli olmalı ve bu insanlara karşı taviz vermeden hak ettikleri şekilde davranmalısınız. Özel yaşamınızda ise bugün eş ya da sevgilinizden gelecek maddi konularla ilgili güzel haberlere birlikte sevinecek ve ortak kararlar alacaksınız.

BOĞA:

Bugün hemen her konuda dikkat çekip insanların pozitif yaklaşımlarıyla karşılaşabilirsiniz. Güler yüzünüz ve iletişime verdiğiniz önem, iş hayatınızda olmaz gözüyle baktığınız olaylarda bile son derece etkili olacak sonuçlar almanızı sağlayabilir. Yakın çevrenizde bulunan insanların imalı sözleri ve kıskanç tavırları ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum sizleri üzmeyeceği gibi sinirlendirmemeli de. İnsanlar sizinle uğraşacaklarına sizin gibi çalışmayı deneseler kendilerini geliştirebilirler. Siz insanlarla değil fikirlerle uğraşmaya devam edin ve kıymetli vaktinizi işiniz için harcayın. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin sizinle gurur duyması, size olan destek ve güveni ile mutluluğunuz daha da artacak. Bekar Boğa’lar, bugün bir anda gerçekleşen aşk itirafı ile bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

İKİZLER:

Gökyüzü, zamanı ne kadar iyi ve hızlı değerlendirirseniz o kadar verimli ve faydalı sonuçlar elde edeceğinize işaret etmekte. İş arkadaşlarınızla sohbete dalmadan, keyfi konuşmalardan uzaklaşarak işinize konsantre olun ve kazanın. Bugün maddi konularda sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Maaşınızda artış olabileceği gibi beklediğiniz bir para da bugün sorunsuz bir şekilde size gelebilir. Bugün enerjiniz öylesine kuvvetli ki dostlarınız bu güzel etkiye sevinirken düşmanlarınız da ruhunuzda esen güçlü enerjiden fazlası ile rahatsız olacaklar. Bugün meditasyon ve kişisel bakım için oldukça uygundur, bunu değerlendirmelisiniz.

YENGEÇ:

Gökyüzü bugün, duygusal hayatınızda yaşanacak olumlu gelişmelerle moral bulacağınıza işaret etmekte. Uzun zamandır devam eden bir ilişki içindeyseniz resmileştirme kararı alabilirsiniz. İş hayatınızda da oldukça güzel görüşmeler ve olumlu sonuçlarla rahatlayacak, var olan problemlerinizi birlikte çalıştığınız insanların desteği ile aşabileceksiniz. Ticari konularda ilişkilerinizin gittikçe önem kazandığı bu şanslı süreçte sabırlı olmanız gerekmekte. Özel yaşamınızda ise bugün maddi konular üzerinde yapılan konuşmalar gerilmenize neden olabilir. Sakin olmalı ve sevdiklerinizin fikirlerine saygı duymalısınız. Belki de onlar sizin göremediklerinizi fark ederek yorumlarıyla sizlere rehberlik edeceklerdir.

ASLAN:

Bugün, iş hayatınızda karşılaştığınız biri kafanızı karıştırabilir ve bir girişiminizin zamanında yapılmasını aksatabilir. Böyle bir durum da paniğe kapılarak olayları sağlıklı bir şekilde değerlendirememenize neden olacaktır. Her şeyi negatif tarafıyla düşünen insanlardan bugün mümkün olduğunca uzak durmalısınız. Günlerdir sürdürdüğünüz cesaretli tavrınızın engellenmiş olduğu düşüncesine kapılabilirsiniz. Bugün maddi konularda yakın çevrenizde bulunan insanların önerileriyle hareket etmekten kaçınmalı, harcamalarda bulunmamaya dikkat etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise sürpriz gelişmeler sizleri bekliyor.

BAŞAK:

Gökyüzü bugün, günlerdir zihninizi meşgul eden soruların cevabını bularak, kararsız kaldığınız konularda net fikirlerinizle hareket edeceğinize işaret etmekte. Geçmişte yaşanan, göremediğiniz ya da görmezden gelmeye çalıştığınız gerçeklerle adeta sert bir tokat yemişçesine karşılaşmanızın ardından, doğruları görmeye başlıyorsunuz. Bu sayede yaşamınızda rahatsızlık duyduğunuz ve size zararı dokunan kişi ve olaylara karşı tavrınızı net bir şekilde ortaya koyacaksınız. Hiç kimsenin size, siz izin vermediğiniz sürece zarar vermesine ve iyi niyetinizi suiistimal etmelerine izin vermeyeceksiniz. Bu hayat sizin ve sahip olduğunuz yeteneklerinizi kullanıp size sunulan şansları değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise sakin tavrınızı korumanız gereken bir gündesiniz.

TERAZİ:

Bugün kendinizi, ruhsal anlamda yaşadığınız sıkıntılarınızdan ve ağırlığını taşıdığınız yaşanmışlıkların kötü izlerinden arınmış hissedeceksiniz. İş hayatınızda profesyonelliğinizi geliştirebileceğiniz arayışlarınız olumlu sonuçlar verecektir. Yurt dışı ile bağlantılı konular gündeminize gelebilir. Bu, konunuzla ilgili bir eğitim olabileceği gibi bir iş anlaşması da olabilir. Olasılıkları ve zamanı akıllıca değerlendirmeli, kendi şansınızı yaratmalısınız. Maddi konularda uzun zamandır süregelen sıkıntılarınız, zeki girişimleriniz sayesinde olumlu sonuçlar almanızı sağlayabilir. Eğer bir ortaklık içindeyseniz kontrolü elden bırakmamalı ve olup biten her şeyi takip ederek bilgi sahibi olarak adımlarınızı atmalısınız.

AKREP:

Gökyüzü bugün, sezgilerinizin yaşamınızı renklendireceğine işaret etmekte. Algılarınız o kadar açıktır ki gün içinde yaşayacağınız birçok konuda neler olabileceğini önceden hissederek hareket edersiniz. Özellikle ilişkilerinizde, birlikte olduğunuz insanı bir hayli şaşırtabilirsiniz. İş hayatınızda ise oldukça yoğun ve tempolu bir gün, yetiştirilmesi gereken sözleşme, anlaşma, resmi evrak gibi konular sizi oldukça yoracaktır. Gün içinde karşılaşacağınız eski bir arkadaşınızdan sürpriz bir iş teklifi alabilirsiniz. Yaşadığınız yorgunlukla acele kararlar almamaya özen gösterin. Beraberliği olmayan Akrep\’ler, ilgi duyduğunuz birinin sevecen yaklaşımlarıyla yeni bir ilişkiye başlangıç yapabilirsiniz, bu konuda sezgilerinize güvenmeniz yeterlidir.

YAY:

Gökyüzü bugün, yakın bir arkadaşınızdan gelecek bir haberle oldukça sevineceğinize işaret etmekte. Bu sizi de içine alan bir konu olabileceği gibi arkadaşınızın uzun zamandır mücadele ettiği bir konuda kazandığı zaferi de olabilir. Her iki durumda da sevineceksiniz. İş hayatınızda ise bugün keskin kararlar almadan önce iki kez düşünmeli, finansal anlamda risk taşıyan işlerden mümkün olduğu kadar uzak durmalısınız. Özel yaşamınızda ise birlikteliği devam eden Yay\’lar aşırı kıskançlıkların sebep olacağı tartışmalara karşı tepkiniz oldukça sert olabilir. Beraberliği olmayan Yay’lar, bugün çok hızlı düşünüp ani kararlar alabilir, pişmanlık duyacağınız beraberlikler yaşayabilirsiniz.

OĞLAK:

Gökyüzü bugün, ani kararlar vermemeniz için uyarıyor sizleri. İyi niyetiniz başınızı ağrıtabilir. İş hayatınızda çalışma arkadaşlarınızdan birinin sizin desteğinize ihtiyacı olabilir. Aşırıya kaçmadığı sürece yardımcı olabilirsiniz ama kimse için iş ilişkilerinizi bozmamalısınız. Siz yapmanız gerekenlere odaklanın ve işinizi şansa ya da başkalarının iradesine bırakmadan disiplinli bir şekilde hareket edin. Özel yaşamınızda ise ilginç gelişmeler yaşanabilir, eş ya da sevgilinizin kendi yakınlarından kaynaklanacak problemlerle boğuşması sizleri üzebilir fakat siz mümkün olduğu kadar uzak durun.

KOVA:

Gökyüzü, kuvvetli etkileriyle adeta koruyor ve güçlendiriyor sizleri. Arkanızdan dönen dolapların ve size zarar vermek isteyen kişilerin planlarının ters tepeceği ve bıçağın keskin tarafının onlara yöneleceği bir gündesiniz. Bilmelisiniz ki bugün kim sizin için iyi niyetli düşünceler içinde değilse bunun karşılığını ilahi sistem ona fazlasıyla verecektir. Siz gönlünüzü ferah tutun ve sahip olduğunuz güzellikler için ne kadar şanslı olduğunuzun farkına varın. Maddi konularda güzel gelişmelerle moral bulacaksınız. Özel yaşamınızda ise sabırlı olun. Birlikte olduğunuz insanın dürüstlükle davranması için ona bir şans verin. Sonrasını da zamana bırakın.

BALIK:

Gökyüzü bugün, işinizle ilgili sürpriz gelişmelerle sevineceğinizi müjdelemekte. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir teklif alabilir, bir beklentinizi hayata geçirebilir, hatta uzun zamandır iş arayışı içindeyseniz kabul edildiğiniz müjdesini alabilirsiniz. Bugün dikkat gerektiren konularda hassasiyetle durmalısınız. Bugünlerde dikkat etmeniz gereken konu, uzun süredir kendi yakınlarınızın sebep olduğu yorucu olaylardan dolayı sağlığınız olmalı. Sizler ne kadar güçlü bir burcun temsilcileri olsanız da duygusal anlamda yaralandığınızda bedeniniz buna duyarlılık gösterir ve çeşitli rahatsızlıklar ortaya çıkabilir. Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirmeyi ihmal etmemelisiniz.