140 Bin Liraya Alıcısını Bekliyor

Bayan Aksesuar Çanta Modelleri Genel magazin

140 Bin Liraya Alıcısını Bekliyor

Hasır bilezik,hasır set takımı bilmeyen yoktur.Trabzon yöresinde  yapılan bu el işi Yerli ve yabancı herkesin ilgisi çekmekte. Ama bu haberimizde ilginç olan Hasır işçilik ile yapılmış altın çanta.

Bursa’da bir kuyumcu vitrinindeki 22 ayar altın çanta, fiyatıyla dudak uçuklatıyor.
Kapalıçarşıda bir kuyumcunun vitrininde teşhir edilen altın çanta büyük ilgi görüyor. Trabzon örgüsünün kullanıldığı 800 gram ağırlığındaki altın çanta 140 bin liraya alıcı bekliyor.

Altın Çanta

Elmas taşlarla süslenen ve tamamen el işçiliği olan çantaların büyük rağbet gördüğünü ifade eden Salih Kuyumculuk’un yöneticisi Emre Korkmaz, “Bu altın çanta artık bizim timsalimiz haline geldi. Çarşıda rekabet oldukça fazla. Bu yüzden dikkat çekmek için böyle bir şey yaptık. Bir önceki çalışmamız 820 gram değerindeydi. Onu 120 bin liraya sattık. Bu seferki çantayı 800 gram ağırlığında yaptık. Fiyat olarak da 140 bin lira biçtik. Bu çantada klasik desenlere özen gösterdik. Trabzon örgüsü olarak yaptırdık. Etrafını elmas taşlarla süsledik. Arma olarak da çok ufak telkari işlemesi koyduk. Ayrıca son derece kullanışlı” dedi.
Daire fiyatındaki çantaya en çok Arap turistlerden rağbet gösterdiği ifade edildi.

140 Bin Liraya Alıcısını Bekliyor

 

AW534218