13 Ağustos 2015 Günlük Burç Yorumları

burçlar

13 Ağustos 2015 Günlük Burç Yorumları…

13 Ağustos 2015 Günlük Burç Yorumları
13 Ağustos 2015 Günlük Burç Yorumları

KOÇ:Seçimlerinizi doğru yapmalısınız Bazı aşklar yarım kalacaktır… Partner olarak seçtiğiniz kişinin gözüne girmek için uzun süredir çaba sarf etmiş olabilirsiniz… İş konusunda iletişime önem vermek zorunda kalacağınız bir ay. Küçük yazışmalar ve seminerler sayesinde kendinizi göstereceksiniz. Bazılarınız kardeşlerle ve yakın bağ içinde olacakları kişilerle çatışabilirler.

BOĞA:Gecikmiş borç ve alacaklarınızı takip etmelisiniz. Yeni iş başlangıçları gelse de, mevcut durumunuzu korumalısınız. Eski beklediğiniz tekliflere sıcak bakabilirsiniz. Karşıt Satürn\’den alacağınız destekle sorumluluk duygunuz artacak ve düzenli hareket etmeyi yeğleyeceksiniz. Önemli kişilerle görüşecek birçoğunuz yurt dışı kaynaklı işlerde başarılı pozisyonlara geçeceklerdir.

İKİZLER:Sosyal kişiliğinizi sağlamlaştıran ve gücünüzü çevresel faktörlerden alacak işler içinde olacaksınız. Olası sürprizlere karşı hazırlıklı olmalısınız. Venüs geri hareketine devam ediyor. Süregel olaylarınız bir anda yön değiştirebilir. Bu günlerde organizasyon ve gruplaşma konusunda dikkatli hareket etmelisiniz.

YENGEÇ:Farklı görüşteki kişileri bir araya toplayabilirsiniz. Bu dönem entelektüel tartışmaların içinde olmanız rağmen, kendinizi ifade ederken Merkür\’ün gücünü zekanızla birleştirebileceksiniz. Bazılarınız yakın dostlarınızla güzellik ve sanatsal olayların gündeme geleceği çalışmalar içine girebilirsiniz.

ASLAN:Venüs burcunuzda geri gitmeye devam ediyor. Kendinizden yaşça büyük kişilerin önemli desteğini alacaksınız. İdealleriniz konusunda mantıklı kararlar vereceğiniz günler yaşayacaksınız. Kendinizden ve fikirlerinizden emin olacaksınız. Uzak yolculuklarla ilgili planlarınızı uygulayabilirsiniz. Öğrenme içgüdünüz oldukça yüksek.

BAŞAK:Bugün, risklere karşı dayanılmaz bir şekilde arzu duyacaksınız. Beraberliklerinizde, ani gelişen kıskançlıklar nedeniyle zor anlar yaşarken, kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Başlatacağınız ilişiklerin sağlıklı olmayacağınız hatırlatırız. Aykırı düşünce içinde olacağınız kişilerden uzak kalmaya çalışın. Sosyal ilişkiler desteğiyle güçlenen bir kariyer peşindesiniz.

TERAZİ:Bugün ikili ilişkileriniz ön plana çıkıyor. Çekişmek yerine uzlaşmayı tercih etmelisiniz. Bazı yanlış anlaşılmalar ilişkinizi zedeleyecektir. Tutkular ve kıskançlıkların yoğun olduğu bu ay içinde ilişkilerinizde dikkatli davranmak zorundasınız. Fakat gerilimli açı yüzünden istekleriniz sizin için imkansız hale gelebilir. Yanlış anlaşıldığınız konumlar gündeme gelebilir.

AKREP:Tanışmalar ve ortak çalışmalar için uygun bir dönem değil. Kendi içinize yönelmeli, değer verdiğiniz duygularınızla ilgilenmek için çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. İlişkilerinizi gözden geçirmek için tam sırası. Zihinsel gücünüz oldukça yüksek seyrediyor. Kredi ve borçlar gündem kazanacak. Alacaklarınızı tahsil etmek için fırsatlardan faydalanmalısınız.

YAY:Birlikte çalıştığınız kişilerin göz hapsinde olmanız, kendinize güvenmenize neden olacak. Düşmanlarınızın farkındasınız. Medya iletişim ve iş ilişkilerinizde birtakım gerginlikler söz konusu. Ayaklar ve dolaşım sisteminizi gözden geçirmelisiniz. Organizasyonlardan fazla yorulmazsanız, sağlığınız sorun yaratmayacaktır.

OĞLAK:Abartılı davranışlarda bulunabilirsiniz. Duygularınız kapılmadan ve olayları akılcı bir şekilde değerlendirmelisiniz. Eğer süregelen bir güzel oluşan size özel bir durumunuz varsa bu konuda coşkularınız tavan yapacaktır. İçsel anlamda kendinizi gergin hissedeceksiniz. Dişlerinizle ilgili sorunlarınız varsa, yine bu ay bir diş hekimine görünmenizde fayda var.

KOVA:Tartışmalardan ve güç savaşlarınızdan sakınmalı ve kaba kuvvetlerin size olumsuzluk verebileceğini bilmelisiniz. Aykırı düşünce içinde olacağınız kişilerden uzak kalmaya çalışın. Özellikle, aynı grupta tanışarak düşünce bazında anlaştığınız kişiyle sizi bir anda saracak duygu dalgalanmaları içine girebilirsiniz, dikkatli olun.

BALIK:Öz disiplininiz güçlenirken, rahat ortamları tercih edeceksiniz. Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak, işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Amaçlarınızdan taviz vermeden hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz aktiviteleriniz yüzünden başarılı bir dönem geçireceksiniz.