12 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları…

burçlar

12 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları…

12 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları...

KOÇ:Bugün yatırımlardan uzak durmalısınız. Böyle bir planınız varsa dikkatli davranın ve erteleyin. Aşk hayatınızda ise coşkulu bir gündesiniz. Heyecanınız birlikte olduğunuz insana da yansıyacak, keyifli bir gün geçireceksiniz. Bekar Koç’lar sizler de uzun zamandır ilgi duyduğunuz birinin aşk itirafı ile karşılaşabilirsiniz.

BOĞA:Duygusal olarak iyi bir gün olacak. Ortak girişimler ve yatırım planlarınızı erteleyin ve harcamalarını kontrol altında tutun. Aşk hayatınızda ise köle gibi davranmayın, ilişkinizde eş ya da sevgilinizin haksız davranışları olabilir, kendinizi müdafaa edin ve size, ilişkinize haksızlık etmesine izin vermeyin. Bekar Boğa’lar, sizler de bugün gördüğünüz ilgi karşısında ne yapacağınızı belirlemekte zorlanabilirsiniz.

İKİZLER:Son derece keyifli bir gün sizleri karşılıyor. Hayattan zevk almaya başlıyorsunuz, karanlık zorlu günlerden sonra. İş hayatınızda güçlü insanlardan göreceğiniz destekle sorunlarınızı aşacak ve istikrar kazanacaksınız. Duygusal yaşamınızda ise gün içinde aldığınız haberler sizleri heyecanlandıracak. Bekar İkizler, aşk hayatınızda çarpıcı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ:Öfkeniz bugün aile bireylerinizle aranızda şiddetli kavgalara neden olabilir, dikkatli olun, içinizde patlayacak volkanın ateşi sizi de yakabilir. İşinizle ilgili konularda ise bugün sizin için zor geçebilir. Ödemelerle ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Resmi belge ya da evrakları dikkatlice okuyun ve ayrıntıları anladığınızdan emin olun. Aşk hayatınızda ise tutku ve heyecanın yüksek olduğu bir gündesiniz.

ASLAN:Son derece sağlıklı ve huzurlu bir güne başlıyorsunuz. Bugün alım satımlar ve gayrimenkullerle ilgili keyifli ve karlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise iletişime önem verdiğiniz takdirde her şey sizin için olumlu ilerleyecek.

BAŞAK:Bugün iş ve eğitim hayatınızda büyüklerinizin uyarı ve önerilerini dikkate almalı, kendinizi geliştirmek için çaba göstermelisiniz. Bugün sevgilinizin davranışları yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Onunla iletişime önem verin ve hatalarını anlamasına yardımcı olun. Evli Başak’lar, sizlerde eşten gelecek olumlu haberlerle sevineceksiniz.

TERAZİ:Bugün iş hayatınızda takdir edilecek ve yeni bir teklif alacaksınız. Yatırımlar ve finansal konularda güçlü etkiler söz konusu. Hayalleriniz gerçekleşebilir. Akışta kalın ve zekanızı sonuna kadar ortaya koyarak ilerleyin. Özel yaşamınızda ise eşinize takındığınız kırıcı tavırlardan dolayı pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Özür dileyin ve aşkın iyileştirici gücünü sevdiğiniz insanla deneyimleyin.

AKREP:Bugün dikkat dağınıklığı yüzünden işinizle ilgili konularda zorlanabilirsiniz. Bugün arkadaşlık ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Güvendiğiniz insanlardan zarar görebilir, zor durumda kalabilirsiniz. Ortak girişimlerde acele kararlar vermeyin. Özel yaşamınızda ise gergin bir hava hakim. Son söyleyeceğinizi başta söylemeyin ve onu anlamaya çalışarak hareket edin.

YAY:Gökyüzü bugün, sen ben kavgalarından uzak durmanız ve başkalarının yönlendirmesi ile hareket etmemeniz için uyarıyor sizleri. Özellikle iş hayatınızda tutumunuz fazlası ile önem kazanmakta. Oyuna gelmeyin. Özel yaşamınızda ise keyifli, iletişimin güçlü olduğu bir gündesiniz. Bugün geçmişte yaşadığınız ilişkinizle ilgili gizli kalmış pek çok konu gün yüzüne çıkabilir.

OĞLAK:Önemli iş görüşmesi ve toplantılarınızı bugün yapabilir, başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Kendi yakınlarınızla ilgili konularda ise gerginlikler yaşanabilir. İstediklerini yapmak zorunda kalmanız için baskıcı tutumlar içinde olabilirler, dikkatli olun ve tepkinizi ortaya koyun. Özel yaşamınızda ise bekar Oğlak’lar, hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Evli Oğlak’lar, sizler de eşten gelecek güzel haberlerle enerjinizi yükselteceksiniz.

KOVA:Gökyüzü bugün mali konularda çok dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Bir anda gelişen olaylar ciddi finansal krizleri tetikleyebilir, dikkatli davranın. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle aranızda kalması gereken konular başkaları tarafından duyulabilir ve zor durumda kalabilirsiniz. Aşk hayatınızda gizliliğe önem vermediğiniz takdirde başınız her zaman ağrıyacaktır.

BALIK:Gökyüzü bugün harcamalarınızı kontrol altında tutmanız için uyarıyor sizleri. İşinizle ilgili konularda da ödemelerinizi dikkatle incelemeli ve hiçbir şeyi gözden kaçırmamalısınız. Özel yaşamınızda ise keyifli gelişmeler söz konusu. Akışta kalın ve sevginin gücüne teslim olun. Bekar Balık’lar, kalıcı beraberliğe adım atmanız an meselesi.