11 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları…

burçlar

11 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları…

11 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları...

KOÇ:

Gökyüzü sabah saatlerinde yaşanacak gerginliklere karşı dikkatli olmalı anlık kararlar vermemeye çalışmalısınız. Özellikle işinizle ilgili konularda hassasiyetleriniz fazlası ile yüksek. Birtakım oyunlar sıkıntılara neden olabilir aman dikkat.

BOĞA:

Bugün kendinizi son derece enerjik hissedecek bu güçlü etkiyi çevrenize işinize başarı ile yansıtacaksınız. Özel yaşamınızda da dengeler yerine oturmaya başlıyor ve siz kalıcı ilişkilere adım atmaya başlıyorsunuz.

İKİZLER:

Bugün maddi konularda eş ya da aile bireylerinizle tartışmalar yaşanabilir dikkatli olun. Hırsla kalkıp zararla oturmayın. Finansal konular düzelir zor zamanlar sevgiyle aşılabilir bu ilke ile hareket etmelisiniz.

YENGEÇ:

Gökyüzü bugün işle ilgili konularda gizliliğe önem vermeli ve cesaretli davranmalısınız. İş hayatınızda bir dönem kapanıp yeni bir dönem başlıyor sizler için bunun bilinci ile hareket edin. Özel yaşamınızda da duygusal paylaşımlarla romantik bir gün sizleri karşılamakta.

ASLAN:

Gökyüzü bugün duygusal davranışlarınız yüzünden iş hayatınızda zarar görebileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Mesai arkadaşlarınızın duygusallığınızı suiistimal etmesine izin vermeyin. Özel yaşamınızda ise gergin etkiler hakim bugün.

BAŞAK:

Bugün sabah saatlerinden itibaren güzel etkiler sizleri karşılamakta. Özellikle iş hayatınızda her şey beklentileriniz doğrultusunda gerçekleşecek ve huzur bulacak yeteneklerinizi daha iyi ortaya koyabileceksiniz. Özel yaşamınızda ise ayrıntılara takılıp kalmayın.

TERAZİ:

Bugün maddi konularda beklenmedik ödemeler çıkabilir ve ödemelerle ilgili zorlanabilirsiniz. Ne olursa olsun sinirlerinizi bozmayın. Özel yaşamınızda da eşin yakınlarınızdan kaynaklanan sorunlar fikir ayrılıklarına neden olabilir.

AKREP:

Gökyüzü bugün aşk hayatınızda yaşanacak enerjilerle hayat rotanızda köklü değişimlere işaret etmekte. Ön yargılarınızı ardınızda bırakın ve hayatın akışına ayak uydurun. İş hayatınızda ise beklediğiniz haberler akşam saatlerinde gelebilir.

YAY:

Bugün arkadaşlarınız yüzünden zor durumda kalabilir kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Sizlere önerim kimsenin avukatlığına soyunmamanız aksi halde sizi ilgilendirmeyen konulardan sorumlu tutulabilir zarar görebilirsiniz.

OĞLAK:

Bugün işinizle ilgili görüşmeleriniz istediğiniz gibi ilerlemeyebilir. Mümkünse önemli görüşmelerinizi bugün yapmayın siz ne söylerseniz söyleyin sizi anlamayacaklardır. Özel yaşamınızda ise çocuklarınızla iletişim kurmakta zorlanabilir eşinizle de bu konu yüzünden tartışabilirsiniz.

KOVA:

Bugün yolculuklarınızda gecikme ve iptaller söz konusu olabilir ve zor durumda kalabilirsiniz. İşinizle ilgili her konuda titiz davranmalı ve sizin adınıza başkalarının karar vermesine izin vermemelisiniz. Özel yaşamınız da da hayal kırıklıkları yaşanabilir.

BALIK:

Bugün içinizden hiç bir şey yapmak gelmeyebilir, Söylenenleri anlamakta zorlanabilir dikkat gerektiren işlerde ayrıntıları gözden kaçırarak sorunlar yaşayabilirsiniz dikkatli olun. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizi anlamaya çalışarak hareket edin.