Zayıflamaya Yardımcı Olan Gıdalar,,

Araştırmalar düzenli olarak yemek sırasında, yarım greyfurt veya 150 ml greyfurt suyunun 2 haftada 2 kg zayıflamaya neden olduğunu ortaya çıkardı.

Greyfurt  düşük seviyeli qlukogen sayesinde insülin ve kolesterol düzeyini düşürebilir. Greyfurttaki inositol doğal şekilde yağları eritir ve acı tamlı madde metabolizma sürecini hızlandırarak yağları kolayca parçalar.

Yeşil çayın kansere karşı etkileyici özelliği bilinmektedir. Ayrıca, metabolizma sürecini hızlandırarak vücuttaki yağların erimesini de sağlar. Yemekten sonra içilen 1 fincan yeşil çayın faydasını kısa zaman zarfında görmek mümkündür. Her gün alınan 2,3  fincan yeşil çay 70-80 kalorinin azalmasına neden olur.

Yemekten önce meyve yiyen kişilerin tokluk seviyelerinin arttığını ve özellikle zayıflama yolunda olan kişiler içinde kalori tüketimini etkileyebileceği bilim adamları tarafından saptanmıştır.

Baharatlı ürünleri Özellikle acı ve kırmızı biber metabolizma sürecini hızlandırır. Çünkü baharatlar adrenalinin salgısını artırır, metabolizmanın hızını artırır ve kalori harcanmasına yardımcı olur.

Günlük olarak 1.200 mg kalsiyum almak gerekir. Yeteri kadar su içmiyorsanız, zayıflamanız da bir o kadar zor olacaktır. Sıvı eksikliği yavaş metabolizma ve kandaki glikoz maddesinin seviyesinin düşmesine neden olur. Dolayısıyla yorgunluk ve baş dönmesi de olabilir. Günlük olarak 1.5 litre su içmek metabolizma sürecini %30 hızlandırır. Protein açısından zengindir. Protein kasın gelişimine olumlu etki gösteren maddedir. İçeriğinde protein bulunan maddeler metabolizma sürecini hızlandırır. Sindirim sistemimiz proteinleri sindirmek için daha fazla enerjiye ihtiyaç duyar. Proteinlerin sayesinde gün içinde 150-200 kallori harcayabilirsiniz.

Arananlar :kilolu bayan giyim
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu 10 Şey

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu 10 Şey Hemen hemen hepimiz karşı cinste çekici bulduğumuz tuhaf seyleri

0 2 15 Temmuz 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید