Yeditepe Üniversitesinden Mucize Buluş.. Kelliğe Çare Bulundu..!

Yeditepe Üniversitesinden Mucize Buluş.. Kelliğe Çare Bulundu..! www.sosyetikcadde.com
Paylaş
 


Yeditepe Üniversitesinden Mucize Buluş.. Kelliğe Çare Bulundu..!

çok kişinin problemi,Genetik yatkınlık,hormonel bozukluk ve yanlış beslenme sonucu oluşabilen hastalık. Türk Profesörlerinden bu anlamda mucize diyebileceğimiz bir buluş haberi aldık.

Pek çok alanda araştırma ve çalışmalar yapan  Genetik ve Biyomühendislik Bölümü Ar-Ge Laboratuvarları’nda saç dökülmesine karşı yeni bir merhem üretildi. Yeditepe Üniversitesi Kurucu Başkanı Bedrettin Dalan ve Yeditepe Üniversitesi Genetik ve Biyomühendislik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Fikrettin Şahin, dün düzenledikleri basın toplantısında Genetik ve Biyomühendislik Bölümü Ar-Ge Laboratuvarları’nda kelliğe ve saç beyazlamasına çare bulduklarını açıkladı.

Yeditepe Üniversitesinden Mucize Buluş.. Kelliğe Çare Bulundu..! www.sosyetikcadde.com

Prof. Dr. Fikrettin Şahin, Özge Sezin Somuncu, Pakize Neslihan Taşlı ve Okan Demir’in yürüttüğü çalışma ile ortaya çıkartılan ürünün saç dökülmelerini engellediğini, boş alanlarda yeni saçlar çıkardığını ve var olan saçları kalınlaştırarak beyazlamasını önlediğini söyleyen Bedrettin Dalan, Yeditepe Üniversitesi’nin bilimi üreten bir üniversite olduğunu vurguladı.  Prof. Dr. Şahin ise kısa süre içinde ürünün, krem, sprey, losyon ya da şampuan şeklinde halka sunulacağını belirtti. Prof. Dr. Şahin, yeni doğan bebeklerin sünnet derilerinden izole edilen lerin, hücre kültür ortamında ürettikleri moleküler kokteyl ile saç dökülmesine neden olan vitamin ve mineral eksikliklerini gidermek üzere hazırlanan formülasyonu kullandıklarını açıkladı.

10 Günde Yeni Saç

Prof. Şahin, “Yaklaşık 10 gün içinde yeni saç oluşumu sağlandı” dedi. Kremi ilk olarak hayvanlar üzerinde denediklerini söyleyen Şahin, “Tıraş edilen farelerin sırtına formülü sürdük. 12’inci günde hayvanların sırtının kılla kaplandığını gördük” dedi.

Şafak Sezer de Kullandı

Yeditepe Üniversitesinden Mucize Buluş.. Kelliğe Çare Bulundu..!

Basın toplantısı sırasında Bedrettin Dalan, Şafak Sezer’i yanına çağırarak Şafak’ın da ilacın gönüllü deneklerden biri olduğunu söyledi. Dalan, Sezer’in saçlarını göstererek “Burada hiç saç yoktu” dedi.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı  Uzman Dr Ender Saraç Zayıflatan Hurma Diyeti

0 11 5 Mart 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید