Yay Burcu Mart Ayı Burç YorumuYay Burcu Mart Ayı Burç Yorumu

Sevgili Yay,

Mart ev ile ilgili planlarınızı uygulamaya koymak için ideal bir ay. Taşınmayı düşünüyorsanız, Mart’ın hemen başında yeni bir yer aramaya başlayın. Yeniay 28 Şubat veya 1 Mart’ta (zaman dilimine göre) çıktı. Bu, ayın bolca taze enerji ile başlayacağına ve size evinizle ilgili mükemmel çözümler içeren fırsatlar getireceğine işaret ediyor.

Hiç vakit kaybetmeden hızla işe girişmek çok önemli, çünkü bütün yeniaylar çıktıkları günlerde çok güçlüdürler, zaman geçtikçe bu gücü kaybetmeye başlarlar, 13 Mart’a geldiğinizde yeniay enerji bayrağını dolunaya devredecek. (Dolunay 16 Mart Pazar günü çıkacak ve artı eksi dört gün etkili olacak.)
Mutfağınızı yenilemek, pencereler ve çatıda tamirat yapmak için bir inşaatçı ile anlaşabilir, gelecek yaz için deniz kenarında bir ev kiralayabilir, ilkbaharda bahçenizde yapmak istediğiniz peyzaj düzenlemesini planlayabilirsiniz ; çok seçeneğiniz var, kararı siz vereceksiniz. Bu yeniayı bu kadar özel kılan, Neptün ile kolkola gelecek olmasıdır, sanat gezegeni Neptün size birçok sanatsal seçenek sunacaktır. Boya için renk kartelası ve koltuk kaplama kumaşı için numuneler toplayın. Tasarım becerileriniz uyarılıyor, sonuçlar sizi çok mutlu edecek.

Hediye ve şans gezegeni Jüpiter’in de bu yeniaya mükemmel ışınlar göndereceğini söylemek bizi heyecanlandırıyor. Yeniay, su burcu Balık’ta 11 derecede, ve Jüpiter de bir başka su burcunda, Yengeç’te 11 derecede bulunuyor; mükemmel bir matematiksel uyum, bu size ev projenizde harika bir ahenk olarak yansıyacak.

Jüpiter’in konumu, evinizde gerçekleştirmeyi planladığınız hayaliniz için yeterli paraya sahip olacağınıza işaret ediyor. Jüpiter bankadan kredi almanızı sağlayacak. Belki de işe başlayabilmeniz için parayı aileniz size verebilir. Jüpiter şimdilerde, başkalarının parasını (banka kredileri, sigorta ödemeleri, kredi kartları, miras, hediyeler, primler, komisyonlar gibi bir defaya mahsus, maaş dışında alınan ödemeler) yöneten sekizinci evinizde turluyor. Jüpiter aynı zamanda Yengeç’te, yani ev ve aile burcunda. Sevgili Yay, bundan daha iyisi olamazdı! Mart başında, para söz konusu olunca, biraz çaba ile gereken tüm parayı elde edeceksiniz. Bir daire ya da ev satmak istiyorsanız, şimdi sizin için en iyi zaman. Yine Mart başında alacağınız evin sözleşmesini imzalayabilir, ya da aldığınız eve taşınabilirsiniz.

Merkür 28 Şubat’ta gerilemeden çıktı, artık eviniz için pahalı ürünler ve elektronik eşyaları korkmadan ısmarlayabilirsiniz. Belge imzalayabilir ve çalışmak istediğiniz inşaatçıyı seçebilirsiniz. Şimdi herşey ilerlemeye başlayacak. Eğer 20 Mart ve sonrasına kadar bekleyebilirseniz ne ala, o zaman Merkür gerilemeye ilk girdiği zamanki açısına geri dönecek, bu astrolojide çok özel bir matematiksel unsurdur. 20 Mart’a kadar bekleyemiyorsanız da olur ; en azından Merkür artık doğru yönde ilerliyor olacak!
Ev ile ilgili altın yıldız hakeden gün, Merkür ile yöneticiniz Jüpiter’in birlikte çalışıp evle ilgili harika haberler getirecekleri 26 Mart. Bu, belge imzalamak, yolculuğa çıkmak, emlak görmek veya ailenizi ziyaret etmek için ideal bir gün. Ay da Kova burcunda, elektronik bir alet almak istiyorsanız, bugün alın.
Yıldız haritanızda bizi endişelendiren ufak bir şey var. Neptün, Güneş ve yeniay ile kavuşumda olacak, bozuk plak gibi kendimizi tekrarlamak istemiyoruz ama kendinizi sel baskını ve olası su hasarlarına karşı korumaya almanızı istiyoruz. Neptün mitolojide denizlerin prensidir, görünüşe göre, denizleri evinize getirmek istiyor (söz gelimi), şehirde, yüksek bir binada yaşıyor olsanız da bu geçerlidir. Üst kat komşunuzun banyosunu ne zaman taşıracağını, ya da fırtına ile gelen yağmurun pencerelerinizden girip güzelim parkenizi harap edeceğini bilemezsiniz. Neptün 2026 yılma kadar ev bölgenizde kalacak (evet, yazım hatası değil; 2026), o nedenle siz sigortacınızı arayana dek yılmadan bu konuyu gündeme getireceğiz. Biz sizi korumaya çalışıyoruz!

Sigorta şirketlerinin poliçelerinde anlaşılması zor cümleler vardır, poliçenizin neleri kapsadığından iyice emin olun. (Neleri kapsamadığını bilmek daha önemli ; sonradan sürpriz yaşamazsınız.)
Neptün aynı zamanda sis ve kargaşa gezegenidir, ama bu ay Jüpiter ile yeniaya olan açısı o kadar güzel ki, Neptün’ün kandırılmanıza izin vereceğini sanmıyoruz. Ancak en iyi arkadaşınız ve astrologunuz olarak, ev alıyorsanız en iyi bilirkişiyi, ev alıyor, satıyor, kiralıyorsanız sizi temsil edecek en iyi gayrimenkul avukatını işe almanızı öneriyoruz. Neptün, görüntüsü güzel ancak yanıltıcı sisleri ile gerçeklerin üzerini örtebilir, o nedenle bu ay, imzalayacağınız her belgedeki tüm maddeleri tam olarak anladığınızdan emin olun.

Neptün Güneş’iniz ile sert açıda (90 derece) olacak, eğer doğum gününüz 27 Kasım artı eksi beş gün içinde ise, ev ile ilgili bir sözleşmede ayrıntıları gözden kaçırma olasılığınız diğer Yaylar’a göre daha yüksek.
Eğer evinizden memnunsanız ve değişiklik yapmayı düşünmüyorsanız, o zaman 28 Şubat/1 Mart’ta ki bu muhteşem yeniay, ebeveynlerinize, ya da onlar kadar yakın hissettiğiniz birine yardım etmeniz için seçenekler sunacak. Anneniz sorunu ile ilgili bir uzman bulmanızı ve kendisi ile birlikte doktora gitmenizi mi istiyor? Babanızın, daha güneşli bir iklimde yeni bir ev bulmak için yardıma mı ihtiyacı var? Mart başında çözümlemeniz gereken aileye ilişkin tüm sorularınıza şimdi yanıt gelecek; sevgili Yay, bu yeniay, ev ile ilgili konularda sizin için bu yılın en iyi yamayıdır.

16 Mart’ta ki dolunay artı eksi dört gün içinde, ilginizi kariyerinize yönelteceksiniz. Başak burcunda 26 derecedeki bu dolunay şeref, ödüller, başarılar ve şöhreti yöneten onuncu evinizi aydınlatacak. Bu dolunay, bugüne kadar yaptığınız kusursuz işleri ve sergilediğiniz liderlik kaliteleriniz ve vizyon erliğin izi en tepeye taşıyacak. Alkış ve övgü alacağınız bir dönem. Terfi edebilir, başka bir göreve atanabilir veya başka kariyer başarıları yakalayabilirsiniz. Yaşam çizginizde önemli bir an, kartlarınızı doğru oynadıysanız, şimdi çok büyük profesyonel ödüller zamanıdır.

Satürn de dolunaya istikrara ilişkin altın ışınlar gönderecek, dolunay tamamen bittikten sonra (dört gün verin), kendinizi daha güvende hissedecek ve yaptıklarınızla gurur duyacaksınız.
Aslında, dolunay gelmeden önce, 13 Mart’ta Güneş ve Satürn uyum içinde olacaklar, bugün sizin için çok güzel olabilir. Önemli bir kişi ile görüşebilir veya bir sunum yapabilirsiniz. Bu tarihi takviminizde işaretleyin ve kariyer amaçlı kullanın.

Küçük bir yolculuğa mı çıkmak istiyorsunuz? Kova burcundaki Venüs ile Koç burcundaki Uranüs arasındaki güzel konuşma sayesinde 18 Mart’ta keyfiniz yerine gelebilir. Seyahate çı kanlıyorsan iz, bir arkadaşınız, kardeşiniz ya da kuzeninizden mesaj/e-posta/mektup alabilirsiniz.
Bu ay içindeki ikinci yeniaya geldiğimizde ortam ciddi şekilde değişecek. Koç burcunda 10 derecedeki bu yeniay gerçek aşk evinizde olacak ve Uranüs ile kol kola gelecek.Uranüs hiç beklemediğiniz haberler getirir, bunlar olumlu ya da olumsuz olabilir, ancak Uranüs’ün ne yöne gideceğini bilemezsiniz ; bu onun yapısıdır. İş aşka gelince heyecan ve macera arıyorsunuz, ancak bu yeniay geldikten sonra ve takip eden on gün içinde biraz fazla heyecan bulabilirsiniz. Pluto Uranüs ile çok sert açıda olacak, Pluto’nun parayı yöneten ikinci evinizde olduğunu göz önüne alırsak, gündemdeki konu, para idaresi hakkındaki görüş ayrılıkları olabilir gibi görünüyor.

Aynı ev yaratıcılığı ve çocukları da yönetir. Bir yaratıcı projenin ters gitmesi size maddi yük getirecektir, bunun olmasını istemezsiniz. Aynı zamanda gözleriniz çocuklarınızın da üzerinde olsun, bir tanesi hiç beklemediğiniz şekilde hareket edebilir. Uranüs de 30 Mart’taki bu yeniay ile ilişkili, o nedenle olacaklara kendinizi hazırlamanıza imkan yok, çünkü alacağınız haberler her zaman beklenmedik türden olacak. Bunun yeniay olması, yeni bir eğilim başlatacağı anlamına geliyor, ve daha önce de söylediğimiz gibi, sizin bir ödeme yapmanız gerekecek gibi görünüyor. Biz küçük eğilimleri değil, büyükleri görürüz, o nedenle bunun ödeyeceğinizi aklınıza getirmediğiniz büyük bir miktar olduğunu düşünüyoruz.

Mars, bu belalı yeniayın bulunduğu beşinci evinizi yönetir, ve raslantı eseri Mars, 1 Mart-19 Mayıs arasında gerilemede olacak. Bir arkadaşınız siz sormadan, birlikte olduğunuz kişi hakkındaki görüşlerini dile getirebilir ve bu sinirlerinizi bozabilir. Bir diğer olasılık da, gönüllü olarak görev üstlendiğiniz bir kulüp veya yardım derneğinde bir komite üyesi ile sorun yaşıyor olabilirsiniz ; şimdi Mars’ın gerilemede olması sayesinde aranızdaki ilişkiyi düzeltmek için elinize bir şans geçebilir.

Nisan ayına hoş geldiniz ; 30 Mart’taki bu yeniay, 2014 yılının en zorlu ayı hakkında kısa bir özet verecek. Gelecek ayki iki tutulma, 15 Nisan ‘da sizinle bir arkadaşınız (belki aynı kişi), 29 Nisan ‘daki ise iş projeleri ve sağlığınız üzerine odaklanacak. Bu yeniay, ilerideki günlerde neler olacağına dair ipuçları verecek. Hepimiz aynı teknedeyiz, o nedenle tek yapabileceğimiz neler olacağını beklemektir.

Doğum gününüz 2 Aralık artı eksi beş gün içinde ise, ya da doğum haritanızda yükseleniniz 10 derecede (artı eksi beş derece) Yay ise, bu yeniayı hissedeceksiniz, ancak siz diğerlerine göre bununla daha iyi şekilde başa çıkmanın bir yolunu bulabilirsiniz. Bunu söylüyoruz çünkü yükselen burcunuz yeniay ile dostça bir tavır içinde olacak, bunun büyük yararı dokunabilir.
Mars aşkı simgeleyen beşinci evinizi yönetir, şimdi gerilemede olduğu dönemde, aşk konusunda ciddi kararlar almak uygun olmaz. Düşünmek ve herşeyi gözden geçirmek, karşınıza çıkacak ikilemlerle baş edebilmek için birden fazla yol bulmak için bu iyi bir zamandır. (Biz tek bir fikre sahip olmayı tehlikeli buluruz; her zaman birden fazla fikriniz olsun, bunlar arasından en iyisini seçin.)

Özet:
Ayın başında, 28 Şubat/l Mart’taki olumlu yeniay sayesinde tek düşündüğünüz konu eviniz olacak, yeniay yaşam koşullarınızı iyileştirmeniz için Mart’ın ilk yarısında sayısız fırsat sunacak. Taşınmak ya da evinizi yenilemek isteyebilirsiniz. Eve ilişkin konularda sergileyeceğiniz yaratıcılık çok etkileyici olacak. Ancak ilk yapmanız gereken, evinizin sigortasını gözden geçirmektir, Neptün’ün bu yeniay ile kavuşumda olması evinizde suya bağlı hasar olasılığını arttırıyor. (Neptün ev bölgenizde 2026ya kadar kalacak, yani bu kısa soluklu bir eğilim değil.) Neyse ki, hediye ve şans gezegeni Jüpiter yeniaya dostça davranacak, bu da sigortacınızın sizin çıkarlarınızı koruyacağına ve size uygun fiyatlar konusunda bilgi vereceğine işaret ediyor.

Aşk hayatınıza gelince, değişiklikler kapıda. Gerçek aşkı simgeleyen beşinci evinizin yöneticisi Mars 1 Mart-19 Mayıs arasında gerilemede olacak. İlişkinizin gidişini biraz yavaşlatıp yavaşlatmama konusunda karar almaya hazırsınız. Bir uzmanın yardımına gerek duyan çocuğunuz varsa, Mars gerilemesi, yeterince gelişme kaydedilip kaydedilmediğini belirlemekte ve sonuç sizi tatmin etmezse gerekli yardımı kimden alabileceğiniz konusunda size destek verecektir. Hamile kalmak için çabalayan ancak henüz başarılı olamayan çiftler şimdi bir uzmana danışabilirler, ancak hamile kalmayı tekrar denemek için Mars’ın doğru yörüngeye gireceği 19 Mayıs’tan sonrasını beklemeleri gerekiyor.

Gönüllü olarak bir yardım derneğinde çalışıyorsanız, bir yöneticinin sözleri ya da tavırları nedeni ile anlaşmazlık yaşayabilir ve çatışabilirsiniz. Bu kişi ile uzun süredir sorun yaşıyor olabilirsiniz ; şimdi Mars gerilemesi sırasında bir araya gelip baltaları gömmeye karar verebilirsiniz. Yeni projelere nasıl yaklaşacağınız konusunda yeni fikirler üretebilirsiniz. Bir diğer konu ise, eğer sosyal medyada faal iseniz, çok fazla bilgi pay/aşmamaya dikkat edin.

Kariyeriniz ile ilgili haberler yüzünüzü güldürecek, 16 Mart’taki dolunay artı eksi dört gün içinde bir sözleşme veya kariyeriniz ile ilgili bir görüşme olumlu sonuçlanabilir. Satürn’ün işaret ettiği, kapalı kapılar ardındaki bir üst düzey yönetici, zor projelerde ne kadar başarılı olduğunuzu anlatarak size destek vermiş olabilir. Bu kişinin size inancı tam ve sizi başarıya ulaşacaklar listesine almış gibi görünüyor.

Şimdi ele aldığınız mevki veya yeni girişim şirkette ve sektördeki statünüzün yükselmesini sağlayacak, o nedenle sizin için önemli olan profesyonel girişimleri ay ortasına kadar sonuçlandırın. Mars 1 Mart-19 Mayıs arasında gerilemede olacak, eğer görüşmeler uzarsa sorun değil; bırakın uzasın. Siz bu önemli kişinin aklından çıkmayacaksınız. Anlaşmayı imzalamak ya da yeni görevinize başlamak için Mayıs sonu iyi bir zaman olacaktır. Eğer olmazsa merak etmeyin ; önünüzde güzel etkileşimler var.

Önemli günler:
En romantik günler (bu günler başka amaçlar için de geçerli olabilir) 1, 2, 3, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 20, 21, 22 ve 26 Mart.
Mars, 1 Mart-19 Mayıs arasında Terazi burcunda gerilemede, parti yapmak ya da bir kulübe üye olmak için iyi bir zaman değil; Mayıs sonunu bekleyin.
7 Kasım’dan beri gerilemede olan Jüpiter 6 Mart’ta doğru yörüngeye girecek. Çok yakında para ile ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Jüpiter sizin yöneticiniz, önem verdiğiniz her türlü konuda şimdi gelişme kaydedebilirsiniz.
Venüs 5 Mart’ta Kova burcuna girecek ve kısa mesafeli yolculukları aydınlatacak.

16 Mart’taki (artı eksi dört gün) dolunay, kariyeriniz ile ilgili önemli ve harika haberler getirecek. Daha önce görüşmesini yaptığınız bir işe kabul edildiğinizi öğrenebilirsiniz. Satürn de dostça davranıyor, anlaşılan istediğiniz maaşı da alabileceksiniz.
26 Mart’ta Jüpiter ile Merkür işbirliği sizi ani bir yolculuğa çıkarabilir.
26 Mart sizin için mükemmel bir gün, Merkür, yöneticiniz Jüpiter’e sinyal gönderecek. Seyahate çıkabilir veya yaşama koşullarınız ile ilgili ya da ebeveyniniz adına kararlar alabilirsiniz.

30 Mart’taki yeniay yakın bir romatik ilişkideki kusurları ortaya çıkaracak. Tartışmanın odak noktası maddi konular olabilir. Yeniaylar yeni eğilimler başlatır, konuşmadan önce iyi düşünün, engebeli bir sürece girebilirsiniz. Bir diğer olasılık ise, yardım etmek istediğiniz bir çocuk için ne yapabileceğinizi düşünüyor olabilirsiniz.

Susan Miller

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 10 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید