YAY BURCU EKİM AYI YORUMLARI

YAY BURCU EKİM AYI YORUMLARI
Paylaş
 


YAY BURCU EKİM AYI YORUMLARI

YAY BURCU EKİM AYI YORUMLARI

Ayın Olumlaması:

“Ben huzurumu sakinlikle koruyorum.”

Bu ay başkalarından alabileceğiniz desteklerle ilgili olumlu gelişmeler gözüküyor. Yalnız bu desteklerin önemli bir bölümü uzun vadeli planlarınız için olabilir. Kısa vadeli beklentilerinizi gerçekleştirmek, sizin çalışkanlığınıza bağlı olacak.

Bazı masrafları kısmanız gerekebilir. Maddi konularda planlı hareket etmeniz gereken koşullar ön planda olabilir.

1 Ekim’de dolunay Boğa burcunda doğuyor. Hukuksal ya da kağıt üzerinde yapılacak olan bir anlaşma söz konusu olabilir. Eğer yalnızsanız, bir bu yeniayda bazı karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Eşinizin veya partnerinizin fikirlerinden ve düşüncelerinden rahatlıkla yararlanabileceksiniz.

İş ve çalışma ortamınızı ilgilendiren bölgede oluşacak olan bu yeniay, yeni projeler ve yeni müşterilerle bir araya gelmenize yardımcı olacaktır.

13 Ekim’de yeniay Terazi burcunda oluşacak ve yeni arkadaşlar getirecek. Bu dönemde grup çalışmalarından faydalar sağlayabilirsiniz. Gelecekle ilgili planlar yapabilir, yeni bir projeye başlayabilirsiniz. Hayallerinize ulaşmak için cesur davranmanız ve girişimde bulunmanız yeterli. Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yakınlar ve kardeşlerle olan ilişkilerde, sözleşme ve yazışmalarda, internet lojistik işlerinde sürüncemede kalan konular netlik kazanabilir. İletişim trafiğiniz yoğunlaşabilir.

6 Ekim’de Güneş ve Plüton’un zorlayıcı kare açısıyla her şeyi ve herkesi kendi görüşünüz doğrultusunda yönlendirmek isteyebilirsiniz. İş ve kariyer ortamınızda yaratıcı gücünüzü kullanma isteğiniz artıyor. Kendinizi çekinmeden ortaya koyarak göstermek isteyeceksiniz. Bu nedenle olumlu- olumsuz bütün dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Geçmişte bastırmaya çalıştığınız ruhunuzun karanlık yüzüyle de bu süreçte yüzleşebilirsiniz. Artan kıskançlık duygunuzu kontrol altına almaya çalışın.

Birçok konuda daha tutkulu ve ihtiraslı olma eğiliminiz var. Bu nedenle sebepsiz öfkeler gösterebilirsiniz. Kimseye güvenmek istemeyebilirsiniz. Eski yaralar birden depreşebilir. Bu da sizin psikolojik hasarlar almanıza yol açabilir. Bozulan psikolojiniz nedeniyle sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Yıllardır tanıdığınız insanlardan gelebilecek düşmanlıklar sizi bir hayli zora sokabilir. Çalıştığınız işte ya da sektörde kendinizi köşeye sıkıştırılmış hissedebilirsiniz.

11 Ekim’de Venüs ve Satürn’ün zorlayıcı etkisi, maddi ve ekonomik koşullarınıza etki ediyor. Haklarınızın elinize geçmesinde zorlanmalar söz konusu olabilir. Mal ve miras mücadelesi yaşamanız da olası. Bu dönemde az da olsa ailenizden maddi yardım alacaksınız. Maddi açıdan uzun süreler boyunca ailenize bağlı kalmamaya çalışın.

Para konusunda dikkatlisiniz, ancak asla yeterli ölçüde maddi güce sahip olamadığınızı düşünebilirsiniz. Bu dönem iyi bir bütçe yapmalı ve ona bağlı kalmalısınız. Değişken bir mizaca sahip, iyi bir iş duyunuz var. Olayları çok fazla planlamıyorsunuz, ancak içgüdüleriniz çok iyi. Dolayısıyla ilişkileriniz sizin için her zaman fazla ciddi olabilir. Yaşayacağınız sosyal duraklama dönemi size arkadaşlıklarınızı ve ilişkilerinizi yeniden gözden geçirme fırsatı sunacaktır.

Bu kısa dönem aynı zamanda bazı mali kararlarınızı planlama şansı da verecek. Para harcamaları yapmadan önce dikkatlice düşünün ve iyi bir bütçe planı yapın. Uzun bir süre aşırı tutumluluk sergiliyorsunuz, ancak sonrasında biriktirdiklerinizi hiç düşünmeden harcayabiliyorsunuz. Bunun önüne geçmediğiniz takdirde büyük pişmanlıklar söz konusu.

22 Ekim haftası Merkür ve Plüton arasındaki zorlayıcı kare açısının etkisiyle, iş ve sosyal çevrenizde doğru olmayan fanatik düşüncelere kapılmayın. Duygularınızın farkında olun. Gerek aşk ilişkinizde, gerekse arkadaşlarınızla uyumlu olmaya titizlikle özen gösterin. Kimseye asla meydan okumayın. İşyerinizde yoğun bir süreçte olacaksınız. Size verilen işler ve yeni projeler için hiç endişe etmeyin.

Aşkta duygusal nedenlerden kaynaklanan, keyifsizlik, depresyon ve hoşnutsuzluk duygusu sözkonusu olabilir. Aşk konularında fedakâr bir tutumunuz oluşacak. Aşırı derecede sadıksınız. Aslında sadakat sizin için âdeta Tanrısal bir özellik.

Karşınızdaki insan sizden vazgeçse bile siz ona uzun süre bağlı kalabiliyorsunuz.

Ayın 14-15-16 ve 17’nci günlerinde beklenmedik gelirler sayesinde borçlarınızı ödeyerek rahatlayacaksınız. Ay boyunca ilişkilerinizi yeniden yapılandırabilir, iş hayatınızda yapacağınız işbirlikleriyle şartlarınızı çok daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Finansal konularda olabildiğince az risk almalı ve gerçekçi davranarak hareket etmelisiniz.

Özel yaşamınızda sorunlu ve yorucu bir ilişki içindeyseniz ilişkinizi bitirmeden önce bir kez daha düşünün. Kesin kararınızı içinizde hissederek verin. Ayın 26-27 ve 28’inci günlerinde, sosyal ilişkilerinizde sizi tekrar tekrar test etmeye neden olan anlık olaylar yaşamanız söz konusu.

NURAY SAYARI

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları  Kullanmadığınız  bebeğinizin eski beşiğini atmayı düşünüyorsanız sakın atmayın! Çünkü bebek

0 8 20 Nisan 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید