Vücut Tipine Göre Gelinlik SeçimiVücut tipine göre ,gelinlik modelleri,

“Genç kızların yıllarca hayalini kurduğu bu çok özel giysi masumiyet, saflık ve zariflik özelliklerini taşımalı” diyen , vücut tiplerine göre gelinlik seçimi hakkında bilgiler verdi.

Minyon ve adayları

Gelinlik seçerken vücut yapısı elbette çok önemlidir. Her model her vücuda uygulanamaz. Kısa boylu ve minyon adaylar gelinlik seçerken daha ziyade az kabarık ve prenses kesim tercih etmeli. Beli ince ise, bele oturan altı kabarık bir model ve A kesim dediğimiz üst bedeni oturan, alta doğru açılan modelleri tercih etmeliler.

gelin adayları

Küçük göğüslülere düz kesimler uygun olur. Küçük göğüslülerde push up kalıplar kullanılarak göğüs problemi halledilebilir.

gelin adayları

Büyük göğüslülere de hafif kalp kesim göğüs dekolteleri uygun olur. Büyük göğüste üst beden kapalı olursa göğüs olduğundan daha büyük görünür.

Uzun boylu gelin adayları

Çok uzun boylu gelin adaylarını aşırı kabarık gelinlikler olduğundan hacimli gösterir. Düz inişler, balık kesimler ve yine A kesimler çok uzun boylu adaylarda iyi duracaktır.

seçimi

Gelinlik çok süslü ise duvak sade olmalıdır, yalın bir gelinlikte kafa süslemeleri ve kabarık duvaklar ya da dantel kenarlı duvaklar kullanılabilir.

 

Arananlar :minyon bayanlar için gelinlik modelleri,kısa boylu bayanlar için gelinlik modelleri,kısa boylu gelinler,düz gelinlik modelleri,balik gelinlikler
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 5 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید