Vücudumuzun Uzun Ömür Tuşu Zu San Li! Peki Nedir Zu San Li?

vucudumuzun-uzun-omur-tusu-zu-san-li-peki-nedir-zu-san-li-www-sosyetikcadde-com
Paylaş
 


Vücudumuzun Uzun Ömür Tuşu ! Peki Nedir ?

Yıllarca çalışıp didinip yorulduktan sonra deriz ya “Bir olsa da şöyle bir bünyeyi kendine getirsek” diye. İşte öyle bir tuş aslında vücudunuzda mevcut. Fakat batı dünyasında çok fazla tanınmıyor bu nokta. Asırlardır Çin’de bilinen ve yüzlerce hastalığın tedavisi için kullanılan bu noktaya her gün basmanız halinde ömrünüzün uzadığı iddia ediliyor ve canlı örnekleri de var.

vucudumuzun-uzun-omur-tusu-zu-san-li-peki-nedir-zu-san-li-www-sosyetikcadde-com

Asırlar önce Çin’de 140 yaşına kadar yaşamanın formülü olarak görülen Zu San Li, her insanın vücudunda bulunuyor. Onu bulmak için bir yere oturup, diz kapağınızın bittiği yere elinizi koyup, aşağıda gösterildiği gibi dört parmaklık bir mesafede bulacağınız ufak bir yükseltiye bastırıyorsunuz. Bu yükseltiyi sert bir kütle gibi hissedeceksiniz. İşte o sert kütle ilginç bir şekilde vücudunuza “reset” işlemi yapmanızı sağlıyor. Günümüzde pek çok elektronik cihazı kilitlenme ve hata durumlarında baştan başlatarak çözüm buluyoruz. Aynı mantık Zu San Li adı verilen bu kütle ile insan vücudunda da uygulanabiliyor. Özellikle Akupunktur uzmanları tarafından iyi bilinen bu noktaya her gün uygulanacak masajın faydaları saymakla bitmiyor.

vucudumuzun-uzun-omur-tusu-zu-san-li-peki-nedir-zu-san-li-www-sosyetikcadde-1

Tüm vücutta adale ve na kesin çözüm olarak görülen bu nokta, kan basıncını normalleştiriyor. İnsulin oranını normalleştiriyor, iltihaplı bölgelerin bağışıklık sistemi tarafından hemen tedavi edilmesini sağlıyor. Sindirimi kolaylaştırıyor. Hıçkırık, bacak sallama, tik, seyirme gibi vücudun adeta hata verdiği ve içinden çıkamadığı döngüleri durduruyor. Yorgunluk ve halsizlik hissini ortadan kaldırıyor. Yani bildiğiniz vücut sistemini kapatıp tekrar açıyor!

vucudumuzun-uzun-omur-tusu-zu-san-li-peki-nedir-zu-san-li-www-sosyetikcadde-2

Tabii bunlar alternatif Tıp uzmanlarının yıllardır edindikleri tecrübeler ışığında biriktirdikleri bilgilerden ibaret yani bilimsel açıdan %100 doğruluğu ıspatlanmış bir durum söz konusu değil ancak dünyadaki insan nüfusunun büyük bölümünün Asya’nın doğusunda yaşadığını düşünecek olursanız, dünya nüfusunun neredeyse yarısı nın önemli bir tedavi aracı olduğunda hemfikir… Siz de evde bu yöntemi deneyerek tecrübe edebilirsiniz, aldığınız sonuçları yorum olarak paylaşmanız başkalarına da bu konuda fikir verebilir…

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu 10 Şey

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu 10 Şey Hemen hemen hepimiz karşı cinste çekici bulduğumuz tuhaf seyleri

0 2 15 Temmuz 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید