Vintage Tarzı Mutfak Dekorasyonu Ve Mutfak Aksesuarları

Vintage Tarzı Mutfak Dekorasyonu  Ve Mutfak Aksesuarları (36)
Paylaş
 


 Ve Mutfak Aksesuarları

son zamanlarda herkesin dilinde olan vintageyi detaylı araştırıp sizler ile paylaşmamak olmazdı. Bu yazımda sizler için vintage yi araştırdım ve bilinen birçok şeyin yanlış ve kulaktan doğma bilgiler olduğunu gördüm. Vintage birçoğunun bildiği gibi veya ikinci el değil. Vintage ; geçmiş dönemlerden herhangi bir dönemi yansıtan tek özel ve parça olarak kullanılan ünlü bir kişinin tasarımı da olabilecek parçalara vintage diyoruz. Vintage ikinci el eşya değil aksine yıllanmışlığı anlatan bir tarzdır. Bir parçanın vintage olabilmesi için belirli bir dönemi yansıtmalı özellikle 1920 – 1990 arası yılları yansıtmalı bu dönemlerden günümüze elimizde kalan kullandığımız parçalar olmalı.

Sizlerde tüm bu parçaları eski depo alanlarından çıkarıp gün yüzüne çıkarmak onları değerlendirmek yeni- eski ikiliğini yansıtmak istiyorsanız işte resimlerimiz sizler için birer örnek teşkil etmekte.

Bir vazo , bazen bir abajur bazen bir berjer tüm bunları isterseniz olduğu gibi veya yapılanmaya tamire ihtiyacı varsa doğru yapılandırma ile onları tekrar gün yüzüne çıkarmak ve değerlendirmek sizin elinizde. İsterseniz tüm evinizin vintage tasarım ile değiştirebilir isterseniz de elinizde bulunan parçayı değerlendirebilirsiniz.

Özellikle vintage ile pop-art tarzını birleştirme sıkça tercih ediliyor. Ailenizden kalan bir çeyiz sandığını ,bir yemek takımını , karyola veya dolaplarınız, o dönemleri yansıtan Fransız büfe olarak da bilinen büfe ve konsolları hatta o dönemlerde kullanılan duvar saatlerini,  aksesuarları değerlendirmek mümkün. Hem anınızı daha da değerli kılıp hem eşyalarınızı değerlendirip tüm bunların yanında geçmişten gelen hatıraları saklayarak evinizde vintage tarzını yansıtmak mümkün. İlerleyen yazılarımızda vintage tarzını daha detaylı paylaşacağız.

Resimlerin Büyük Halini Görmek İçin Resmi Tıklayınız 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları  Kullanmadığınız  bebeğinizin eski beşiğini atmayı düşünüyorsanız sakın atmayın! Çünkü bebek

0 2 20 Nisan 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید