Uzmanlardan Fit Görünme Tüyoları

Uzmanlardan Fit Görünme Tüyoları
Paylaş
 


Uzmanlardan Fit Görünme Tüyoları

Küçük değişimlerin büyük sonuçlar doğurabilecek güçte olduğunu hepimiz biliyoruz. O ağır egzersizler ve zorlayıcı diyetler hiç size göre değilse, basit stratejilerle amacınıza ulaşabileceğinizi aklınızdan çıkarmayın.

Mesela dik durmanın hem görünüm açısından daha seksi, hem de daha ağır başlı yaptığını biliyorsunuz. Bunun gibi sizi çok zorlamayacak alışkanlıklar edinebilirsiniz.

Uzmanlardan Fit Görünme Tüyoları

İşte izlemeniz gereken adımlar…

 

-Dik bir duruş, anında birkaç yaş daha genç görünmenizi sağlar” diyen Özel Spor Eğitmeni Kathryn Freeland, ayrıca bu duruşun sizi daha uzun boylu göstereceğini de belirtiyor. Dik durmak için en ideal egzersiz ağırlık ile kürek çekmek. Bunun yanı sıra yürürken başınızı bir ipin ucundaymış gibi hissederseniz daha dik yürüyebilirsiniz.

-Eğer çok yoğunsanız ve sadece bir egzersize zaman ayırabiliyosanuz kalp atışlarınızı hızlandıracak olanı seçin. ‘The Ultimate New York Body Plan’ adlı kitabın yazarı ve spor uzmanı David Kirsch “Düzenli kardiyo egzersizleri sağlıklı bir kalbe sahip olmanıza, yağ ve kalori yakmanıza, sağlıklı, genç bir tene sahip olmanıza yardımcı olur” diyor.

“Hafif aerobik hareketleri cildin elastikiyetini ve sıkılığını korumasına yardımcı olan kolajenlerin üretimini hızlandırıyor” diye belirtiyor.

Her gece en az yedi saat uyuyun. Uykunuzu aldığınızda vücudunuz daha hızlı kalori yakıyor ve siz daha kısa sürede zayıflıyorsunuz.

Matt Roberts ayrıca şunları belirtiyor;

- “Sabahları hem kilo aldırmayan hem de enerji veren bir kase yulaf tüketin”

-”Koşmak yerine kan dolaşımınızı hızlandırmak ve vücuttaki yağları yakmak için hızlı yürüyüşleri tercih edin. Yürürken vücudunuz, koşarken olduğu kadar yorulmuyor, strese girmiyor ve eklemlerinizde ağrılar meydana gelmiyor”

Matt Roberts, “Yüksek miktarda alkol aldıysanız, bunun yaptığınız spor egzersizlerine hiçbir katkısı olmaz” diyor ve ekliyor. “Haftada sekiz birimden fazla alkol tüketmemeye özen göstermelisiniz. Yüksek miktarda alkol alındığında, bu fiziksel performansımızı etkiler ve ruhsal açıdan da daha pasifize olmaya itiliriz. Bu yüzden özellikle yaparken alkollü içeceklerden uzak durmaya özen göstermelisiniz.”

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı  Uzman Dr Ender Saraç Zayıflatan Hurma Diyeti

0 11 5 Mart 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید