Uzak Durulması Gereken 6 Erkek Tipi

Uzak durulması gereken 6 erkek tipi
Paylaş
 


Uzak Durulması Gereken 6 Erkek Tipi

Sancılı bir ilişkinin içine düşmemek için baştan doğru seçim yapmanız önemli. Birlikte olacağınız erkeğin kişiliğini irdeleyin. Bu özelliklerden birini taşıyorsa dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Uzak durulması gereken 6 erkek tipi

İşinden Nefret Eden Bir Erkek

Vaktinin çoğunu sevmediği bir işi yaparak geçiren bir erkeğin huzursuzluğu ilişkisine de yansır. Mutsuz olduğu bir işe saplanmış ve bunu değiştiremiyen birisiyle birlikte olmak istemezsiniz.

Annesine Takıntılı Bir Erkek

Aile bağları güçlü bir erkekten bahsetmiyoruz. Ailesine ve özellikle annesine saygı gösteren bir erkek size de saygı gösterir. Ancak anneye karşı aşırı ilgi, ya da tam tersi anneye karşı öfke duyan bir erkek adına tehlikeli olabilir. Üç kişilik bir yaşamak istemezsiniz.

Sürekli Pohpohlanmak İsteyen Bir Erkek

Sizden sürekli ne kadar akıllı, yakışıklı, başarılı ve çekici olduğunu duymak isteyen ve hatta yalnızca sizden değil etrafındaki herkesten ilgi görmeye çalışan bir erkek, direkt olarak çapkınlık yapmasa bile etrafındaki kadınların kendisine hayranlık duymalarını sağlamak için sizi rahatsız edecek hareketlerde bulunabilir.

Tanımadığınız Arkadaşları Olan Bir Erkek

Sizin tanımadığınız arkadaşlarıyla buluşmak için sürekli çekip giden, onlarla mesajlaşan bir erkek her zaman şüphe uyandırır. Sizi aldatmıyor olsa bile bu arkadaşlarla sizi tanıştırmamış olması düzgün bir ilişkiye hazır olmadığını gösteriyor olabilir.

İşini Sizden Önde Tutan Bir Erkek

İş yüzünden planlarınızı erteleyen veya plan yapmak için fazla yorgun ya da meşgul olan biriyle ilişki yürütmek oldukça zordur. Sizinleyken bile kafasında işini düşünen birisi sizi gerçekten ne kadar dinleyebilir ki…

Gece Hayatı Yoğun Bir Erkek

Eğlenmeyi herkes sever ancak, birlikte olduğunuz erkek bir bahaneyle her akşamı dışarda geçiriyorsa bu tempoyla birlikte bir ilişki yürütmeniz sizin için zor olacaktır.

Elmaelma

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 5 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید