Tırnaklarda Trend: Flormar’dan Caviar Oje 

Tırnaklarda Trend: Flormar’dan Caviar Oje

Tırnaklarda boncuklu trend olmaya başladı.Minik boncuklar kulanılarak yapılan Cushie Och’s 2011 sonbahar defilesinde ilk gördük.

Bu heyecanın en büyük örneği olarak da Caviar oje trendini uzun süredir görüyor, ancak uygun malzememiz olmadığı için deneyemiyorduk. Flormar bu konuda imdadımıza yetişti ve bizi Caviar oje serisiyle buluşturdu.

Havyar taneciklerine benzemesi nedeniyle Caviar oje serisi olarak adlandırılan bu yeni seri farklı manikürüyle dikkat çekmek isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

Siyah, gri ve karışık gökkuşağı renklerinde taneciklerden oluşan ve tırnaklarınıza sıra dışı bir görünüm katan Caviar ojeler, uygun renkteki oje bazının üzerine minik pırıltılı taneciklerin uygulanması ile elde ediliyor.

Caviar oje nasıl uygulanır?

Uygun renkteki bir ojeyi tırnaklarınıza bir kat sürüp kurumasını bekleyin. Ardından ikinci katı sürüp oje kurumadan havyar taneciklerini parmağınıza dökün. Elinizin altına kutunun içinden çıkan tepsiyi koyarak havyar taneciklerinin dağılmasını engelleyebilirsiniz.

Tüm tırnağın üzeri kaplandıktan sonra parmağınızla hafifçe bastırarak tanecikleri ojenin içine yerleştirin. Tepside kalan havyar taneciklerini paketin içinden çıkan huni yardımıyla tekrar şişenin içine boşaltın. Tüm tırnaklarınıza işlemi uyguladıktan sonra iyice kuruması için 15-20 dakika bekleyebilirsiniz.

Caviar ojeyi tırnaklarınızdan çıkarmak da çok basit! Oje çıkarıcıyı pamuğa döküp bir süre tırnağa bastırdıktan sonra silerek Caviar ojeyi çıkarabilirsiniz

 

 

Arananlar :ponpon yapımı,flormar boncuk oje,flormar ,
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı  Uzman Dr Ender Saraç Zayıflatan Hurma Diyeti

0 11 5 Mart 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید