Tırnak Şeklinden Karakter Analizi

Tırnak Şeklinden Karakter Analizi
Paylaş
 


Şeklinden

Hayatta bir çok insan tanırız. Herkesin farklı bir karakteri vardır. Bugün karakter analizinde tırnaklarında etkili olduğu öğrendik.Herkesin tırnaklarının farklı olduğunu biliyoruz. insanların nin karakterleri hakkında bilgi verdiklerini biliyor muydunuz? Dokuz farklı tırnak şekli var.  Siz de kendi tırnak şeklinizi resimde bulun. Bu analizlerin ne kadar doğru sonuçlar verdiğine inanamayacaksınız.

Tırnak Şeklinden Karakter Analizi

Tırnak Şeklinden Karakter Analizi

tirnak-seklinden-karakter-analizi

Dikine Uzun

Romantik bir karaktere ve geniş bir hayal gücüne sahip olmanın yanı sıra çok çabuk heyecanlanıp sinirlenebiliyorsunuz. Yaratıcı bir kişiliksiniz ve çoğu kişinin fark etmediği detayları görebiliyorsunuz. Herkesle iyi anlaşabilen bir yapınız var.

Enine Uzun

Çabuk öfkelenbiliyorsunuz. İnsanlar sizi açık sözlü olduğunuz ve kendinizi net bir şekilde ifade edebildiğiniz için seviyorlar. Gerçekleri söylemek konusunda hiç bir zaman sıkıntı çekmiyorsunuz. Bunun bir sonucu olarak da arkadaşlarınız yardım ve tavsiye isteme konusunda size güveniyorlar. Hiç bir zaman yarım yamalak bir cevap almayacaklarını ve duymak istedikleri şeyi söyleyeceğinizi biliyorlar.

❥ 3-4 Yuvarlak – Yumurta Şekilli

Olayları kendi temponuza uydurmaktan hoşlanıyorsunuz. İşlerinizi her zaman sıra dışı bir şekilde hallediyorsunuz ve kalabalığı takip etmeyi sevmiyorsunuz. Mantıklı kararlar alabilen sivri bir zekaya sahipsiniz. Duygularınızın kararlarınızı etkilemesine izin vermiyor, bunun sonucu olarak da uzun süreli arkadaşlıklar kurabiliyorsunuz.

Kare

Çok cesur bir kişiliğe sahipsiniz ve liderlik vasıflarınız yüksek. Genelde ciddi bir tavrınız olsa da, bu sizin eğlenceli olduğunuz anları daha özel ve zevkli kılıyor.

❥ 6-7 Üçgen

Bu tırnak şekli sizin dahi olduğunuzun bir göstergesi. Diğer insanlardan farklı düşünüyorsunuz ve mükemmeliyetçi bir yapınız var. Çoğu zaman yeni fikirler bulmakta zorlanmıyorsunuz ve daima başklarından çok daha hızlı hareket ediyorsunuz. İnsanları kolayca etkileyebiliyorsunuz.

Badem Şekilli

Arkadaş canlısı, sadık ve dürüst bir kişiliksiniz. Her zaman doğruyu söylüyorsunuz, arkadaşlarınızın iyi hissetmesini sağlamayı seviyorsunuz ve zorlu durumlarla rahatlıkla baş edebiliyorsunuz.

Kılıç Şekilli

Hırslı ve çalışkan bir karaktere sahipsiniz. Hedef odaklısınız ve gerektiğinde fazla çalışmaktan çekinmiyorsunuz. Hedeflerinize ulaşmak sizin için en önemli şeylerden biri. İnsanlar sizinle vakit geçirmekten çok zevk alıyorlar.

Sonuçlarınız doğru çıktıysa bu yazımızdan hoşlanacağını düşündüğünüz arkadaşlarınızla paylaşmayı ihmal etmeyin!

 

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Mucize İçecek Altın Süt

 Mucize İçecek Altın Süt Altın süt dediğimiz içeceğin içerisindeki Kurkumin sayesinde Hücrelerin yenilenmesine yardımcı oluyor.

0 3 5 Kasım 2018
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید