Terazi Burcu Mart Ayı YorumuSevgili Terazi,

Mart üretken olmak için çok iyi bir ay. Merkür 28 Şubattan beri doğru yörüngede olduğundan artık ne siz, ne de başkaları, Şubat ayındaki iptaller, ertelemeler, karışıklıklar, kararsızlıklar ve unutkanlıkları
yaşamayacak. Martın ilk yarısı çok özel olacak ve siz yaptığınız plana sadık kalırsanız, kendinizi başarılı
hissedeceksiniz. Şimdi ayın ayrıntılarına bakalım.
Balık burcunda 11 derecedeki yeniay 28 Şubat ya da 1 Martta (bulunduğunuz zaman dilimine göre) geldi. Bu yeniay iş projeleri bölgenizi aydınlatacak. Eğer işsiz iseniz ve daha önce çalıştığınıza benzer bir iş bulmayı ümit ediyorsanız, bu yeniay uygun bir şey bulmanıza yardım eden bir kapı açacak. Akşamları ek bir iş yapmak, ya da yarı zamanlı bir iş bulmak istiyorsanız, bu sizin için de geçerlidir. Bu yeniay olumlu yönde fırsatlarla parıldıyor, eğer iş bulmak istiyorsanız kollarınızı sıvayın ve Martın ilk iki haftası içinde araştırmaya başlayın.
Bulacağınız işin en güzel tarafı, tüm yapacaklarınıza kendi yaratıcı damganızı vurabileceksiniz, çünkü sanatı yöneten Neptün, Güneş ve yeniay ile kavuşumda olacak. Sizin aradığınıza benzer işlerde çalışan arkadaşlarınıza fikir danışın. Balık burcunun simgesi iki balıktır, yani karşınıza iki tane güzel fırsat çıkabilir ve siz bunlardan kendinize uygun olanını seçebilirsiniz. Tüm yeniaylar, iki hafta süren bir eğilim başlatırlar, ancak ilk günlerde ekeceğiniz tohumlar daha güçlü olacaktır. Günler geçtikçe yeniay kademeli olarak gücünü kaybeder. O nedenle yeni iş arayışına bir an önce başlamanız gerekiyor.
Şans gezegeni Jüpiter’in şeref, başarı ve şöhreti yöneten onuncu evinizden 28 Şubattaki yeniaya göndereceği harika ışın bizi oldukça heyecanlandırıyor. Bu, bulacağınız işte hızla yükseleceğiniz ve Haziran sonu. Temmuz başlarında etkileyici bir terfi alacağınıza işaret ediyor. Kendi işinizi yapıyorsanız, karşınızdaki kişiden daha fazla iş alacaksınız. Burada bir kazan-kazan durumu görüyoruz. Jüpiter gibi finans ile ilgili bir gezegen işin içinde olduğu zaman, cömert ödemeler gelecek demektir. Ayrıca heyecan verici bir durum daha var. Jüpiter Kasım sonlarından beri gerilemedeydi, eğer kariyer konusunda bir gelişme kaydedemediğinizi düşündüyseniz, şimdi nedenini biliyorsunuz.
Mars şimdi Terazi burcunda, ancak 1 Mart-19 Mayıs arasında gerilemeye girecek. Bu dönemde yaşamın bazı kısımları yavaşlayacak, ancak Merkür gerilemesinde olduğu gibi değil. Merkür iletişim, ürün ve hizmet alma ve satmayı, ve iletişime bağlı olarak çeviri, algı, araştırma, pazarlık, satış ve sözleşmeleri de yönetir. Bu gezegen gerilemeye girdiği zaman unutkanlık baş gösterir, ancak Merkür şimdi doğru yörüngede.
Mars ise cesaret, dürtü, güç, enerji ve iddialı olmayı yönetir. Yeni iş girişimlerinde başarı elde etmek için Mars’ın uyanık ve canlı olması gerekir. O nedenle, arkanızda Mars’ın itici gücü yokken. Mayıs sonuna kadar yeni bir girişimde bulunmak akıllıca olmayacaktır. Sevgili Terazi, Mars şimdi sizin burcunuzda, yani bir girişimi, planı ya da ilişkiyi yeniden gözden geçirip bazı değişikler yapabilirsiniz. Zamanı iyi kullanın, 19 Mayıs geldiğinde daha iyi durumda olacaksınız. Mars, Aralık 2013 ten beri size karşı idi, bu yüzden sevdiğiniz kişi veya iş ortağınız ile işbirliği içinde olmaya zorlandınız. Hayat sürekli bir pazarlık olmayacaktır, ancak şimdilik öyle, bu dönemi, başkaları ile uyum içinde çalışma egzersizi olarak kabul edin. Terazi ortaklık burcudur, yakın ve bire bir ilişkideki alışverişi, en iyi siz çözebilirsiniz.
Dolunay 16 Martta Başak burcunda (26 derece) olacak, bu dönemde kendinizi biraz yorgun hissedebilirsiniz. Bu dolunay ayrıca bir sırrı su yüzüne çıkarıp, bir gizemin çözülmesini sağlayabilir. Sizinle ilgili bir sırrın da ortaya çıkma olasılığı var, dikkatli olun. Bu dolunay, Satürn’ün ideal bir açıda olması nedeni ile dostça davranacak, köklü, yerleşik ve güvende olma duygusu verecek.
Ayın havası, 30 Marttaki yeniay ile değişecek, bu yeniay Nisan ayındaki gerginlikler hakkında bir fikir verecek. Nisan, iki tutulma nedeni ile yılın en zorlu aylarından biri olacak: 15 Nisan’da Terazi burcunda dolunay ay tutulması ve 29 Nisan’da Boğa burcunda yeniay güneş tutulması. Bunlar arasında daha zor olan ilk tutulma, kendinizi nasıl gördüğünüz ve daha mutlu olmak için neye gerek duyduğunuzla ilgili olacak. Bu tutulmayı en fazla, 18 Ekim’e yakın günlerde doğan Teraziler hissedecek. Boğa burcundaki ikinci tutulma ise para, miras, banka kredisi gibi konuları kapsayacak. Bunlar gelecek ay olacaklar, biz şimdi bu aya bakalım.
Bu ay 30 Marttaki yeniay, sizin karşıt burcunuz Koç’ta 25 derecede olacak. Bu yeniayı çok tehlikeli yapan nedenler, sürprizler gezegeni Uranüs ile kavuşumda, Pluto ile de çok sert bir açıda olmasıdır, ayrıca bu iki gezegen Terazi ile pek iyi anlaşmaz. Bu, ya kendisi gibi davranmayan ve tamamen kararsız olan, ya da acil olarak sizin yardımınıza ve anlayışınıza gerek duyan bir parterle uğraşacağınız anlamına geliyor. Partneriniz ani bir terslikle karşılaşırsa, sizin yardımınıza ihtiyacı olabilir. Hem evdeki, hem de iş yerindeki partneriniz ön planda olacak. 30 Marttaki yeniayı takip eden günleri boş tutmaya bakın.
Partnerinizde bir farklılık hissedeceksiniz, bu kişi eşiniz veya ciddi bir ilişki içinde bulunduğunuz sevgiliniz olabilir. Yıldız haritanızın aynı bölgesi iş ilişkilerini de kapsar, yani beklenmedik bir şekilde davranan bu kişi iş ortağınız, temsilciniz veya menajeriniz olabilir. Bu yeniayın bu kadar sert olmasının nedeni, Pluto’nun Güneş’iniz ile 90 derecelik bir açıda bulunmasıdır, bu da sizin, ısrarcı bir aile üyesi, ebeveyn, ev sahibi, ev arkadaşı, ya da evinizle bağı olan başka bir kişi ile anlaşmazlık yaşamanıza, veya ev/mülk konularında aniden bir kriz ortaya çıkmasına neden olabilir.
Satürn ev ve aile bölgenizi yönetir ve bu gezegen 2 Mart-20 Temmuz arasında gerilemeye girecek. Bu da, zaten karmaşık olan bir durumu daha da güçleştirecek. İşlerin yoluna girmesi vakit alacak gibi görünüyor.
30 Marttaki gibi yeniaylar dolunayların yaptığı gibi, etkileşimleri sonlandırmazlar, aksine başlatırlar, bizim düşüncemiz, ortaya çıkacak olan konunun çözümlenmesi için zamana gerek duyacaksınız. Alacağınız haberler çok beklenmedik olacak, bu konuda yapabileceğiniz hiçbir şey yok. Kontrol edilemeyen şeylere kafa yormanın yararı yoktur. Olacakları kontrol edemezsiniz, ancak sizin buna vereceğiniz tepkiyi pekala kontrol edebilirsiniz. Olaylar, yeniayın geleceği 30 Martta birden bire gelişmeyecek, daha sonraki 10 gün içinde ortaya çıkacak.
Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu yeniayın etkilerini en fazla 18 Ekim artı eksi beş gün içinde doğanlar, ya da yükselenleri 25 derecede Terazi olanlar hissedecek. Aynı şekilde, Koç, Terazi, Yay veya İkizler, Terazi ya da Kova burcunda 25 derecede (artı eksi beş derece) doğum gezegeni olanlar da baskıyı hissedecek. Gündeminizi açık ve esnek tutun ki gerektiğinde rahatça hareket etme şansınız olsun. Diğer Teraziler bu yeniayı doğrudan hissetmeyecekler.
Nisan zor bir ay olacak, ancak hepimiz aynı durumdayız. Milyonlarca insan bu burçlardan olmasalar bile, öncü burçlarda (Terazi, Koç, Yengeç veya Oğlak) doğum gezegenleri vardır. Çevrenizdeki gerginliği hissedeceksiniz, siz etkilen meşeniz bile etrafınızda bunu yaşayan insanları göreceksiniz, onlara yardım etmek, en azından içinde bulundukları duruma anlayış göstermek isteyeceksiniz. Daha önce de söylediğimiz gibi, romantik ya da profesyonel yaşamdaki partneriniz ve ev veya aile durumunuza odaklanacaksnız.
Hayatınızda biri yoksa, aşk konusunda 30 Marttaki yeniayın enerjisini hissetmeyeceksiniz: Eğer birisi ile birlikte iseniz, zamanınızın çoğunu işteki partneriniz alacak. Sizin durumunuzda, aşk konusunda keyif duyacağınız bir gün, Kova burcundaki Venüs’ün sürprizler gezegeni Uranüs’ten çarpıcı bir titreşim alacağı 18 Mart olacak. Venüs 5 Mart-3 Mayıs arasında Kova burcunda olacak, Venüs’ün kıvraklık getiren etkisinin tadını çıkarın.
Görünümünüzü iyileştirmek için çok uygun bir zaman ; alacağınız iltifatlara inanamayacaksınız. Rastgele olayları kontrol edemeyebilirsiniz, ancak nasıl göründüğünüzü edebilirsiniz ; Venüs, görünümünüzde yapacağını değişiklikler sayesinde bütün bakışları üzerinizde toplamanızı sağlayacak. Terazi, Venüs’ün çocuğudur; siz, güzel görünmeyi tüm diğer burçlardan fazla istersiniz.

Özet:

İşte ve evdeki projeler sizi çok meşgul ediyor. Ancak stil ve yaratıcılığınızı ortaya koyduğunuz için bu işler hoşunuza gidiyor. Neptün, ayın hemen başındaki yeniaya yakın bir yörüngede, bu sanatsal yönü ağır basan gezegen sayesinde beyninizin sağ tarafı, yani görsel tarafı çok hareketli olacak. Jüpiter’in, görevler bölgeniz Balık burcunda kümelenmiş gezegenlerle olan güzel açısı sayesinde, üzerinde çalıştığınız proje, en erken Ocak ortasında, en geç ise Temmuz’da ciddi bir terfi almanızı sağlayacak. Tüm işlerinizi titizlikle ele alın ve her projeye kendinizden de bir şeyler katın. Yavaş yavaş değeriniz anlaşılacak ve bugüne kadar yaptıklarınızın sonucu çok özel olacak.
16 Mart’ta Başak burcundaki dolunay dinlenme zamanı olacak. Dinlenmek kulağınıza verimsiz gibi gelse de, tam tersi. Sizin nefeslenmeye ve iş ile özel yaşamınızda ne yapmak istediğinizi düşünmeye, bu bağlamda çok yakın bir romantik ilişkiniz veya iş ilişkinizi gözden geçirmeye ihtiyacınız var. Satürn bu dolunay ile tatlı bir açıda, maddi güvencenizi güçlendirmek için neler yapabileceğinizi düşünün.
Terazi burcundaki Mars 1 Mart-19 Mayıs arasında gerilemede olacak, belge imzalamamak her ne kadar zor olsa da, mutlaka bekleyin. Enerji gezegeni Mars gerilemede zayıf düştüğü zaman, hiçbir şeyin başarılı şekilde ilerlemesini sağlayamaz. Mars Terazi burcunda OLABİLİR, ama sizin ilişkiler evinizi YÖNETİR. Partnerinizin alışık olduğunuzdan farklı davranmaya başladığını görebilir, ya da önemli bir girişimde nasıl hareket edeceğinizden emin olamayabilirsiniz. İşleri zorlamayın ; bu, aküsü boşalmış bir aracı çalıştırmaya uğraşmak gibidir. Beklerseniz korunacaksınız.
30 Mart’ta karşıt burcunuz Koç’taki yeniay sonrasında dikkatinizi romantik partnerinize yönelteceksiniz. Yeniaylar, altı ay ile bir yıl arası süren eğilimler başlatırlar, o nedenle şimdi alacağınız haberleri not etmeniz önemlidir. Beklenmedik gelişmeler gezegeni Uranüs, Güneş ve ay ile kavuşumda olacağından, ortaya çıkacak olaylara hazırlıksız yakalanacaksınız. Şimdi meydana gelen olay gelecek ay daha da büyüyecek ve 15 Nisan’da Terazi burcundaki dolunay ay tutulmasında doruğa ulaşacak. Pluto hem bu ayki yeniay, hem de 15 Nisan’daki tutulma ile sert biracıda olacak, aile veya mülk/ev ile ilgili bir konu gerginlik yaratacak. Gözlerinizi açık tutun ve sakin olun.

Önemli günler:

En romantik günler (bu günler başka amaçlar için de geçerli olabilir): 6, 7, 8, 12, 13, 18, 23 ve 28 Mart.
Mars, 1 Mart-19 Mayıs arasında Terazi burcunda gerilemeye girecek. Önemli bir planınızın önüne engeller çıkabilir. B
planınız hazır olsun. 7 Kasım’dan beri gerilemede olan Jüpiter 6 Mart’ta doğru yörüngeye girecek. Daha iyi bir iş bulma çabası
içindeyseniz, bu dönüm noktası olabilir.
Venüs 5 Mart’ta gerçek aşk evinize girecek ve 5 Nisan’a kadar burada kalacak.
Mart’ın ilk yarısında da etkisi sürecek olan 28 Şubat’taki yeniay sayesinde, kendi kişisel dokunuşlarınızı da katabileceğiniz bir iş projesi ile aya başlayacaksınız.
15-16 Mart dolunay hafta sonunda dinlenmeye çekilin, dolunay yıldız haritanızın mahremiyet bölgesinde olacak.
Sizin gerçek aşk eviniz Kova burcundaki Venüs ile, partner bölgenizdeki Uranüs sayesinde 18 Mart çok romantik bir gün olacak.
30 Mart’ta Koç burcundaki yeniay, iş ya da özel yaşamınızdaki partneriniz ile ilgili bir sorun getirebilir. Takip eden iki haftayı dikkatle izleyin.

Susan Miller
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 3 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید