TERAZİ BURCU EKİM AYI YORUMLARI

TERAZİ BURCU EKİM AYI YORUMLARI
Paylaş
 


TERAZİ BURCU EKİM AYI YORUMLARI

TERAZİ BURCU EKİM AYI YORUMLARI

Ayın Olumlaması:

“Ben farkında olarak ya da olmayarak kendime koyduğum kısıtlamaları kaldırıyorum.”

1 Ekim’de Boğa burcunda doğan dolunayla birlikte günlük yaşamınızda kuruntularınızın artabilir. Çevrenize karamsar enerji yaymamaya mümkün olduğunca dikkat edin.

Bilinmeyeni öğrenmeye hevesiniz artarken eğitim fırsatları yakalayabilirsiniz. Yakınlar ve kardeşlerle olan ilişkilerde, sözleşme ve yazışmalarda, internet ve lojistik işlerinde sürüncemede kalan konular netlik kazanabilir. İletişim trafiğiniz yoğunlaşabilir.

6 Ekim’de Güneş ve Plüton’un zorlayıcı kare açısıyla her şeyi ve herkesi kendi görüşünüz doğrultusunda yönlendirmek isteyebilirsiniz. İş ve kariyer ortamınızda yaratıcı gücünüzü kullanma isteğiniz artıyor. Kendinizi çekinmeden ortaya koyarak göstermek isteyeceksiniz. Bu nedenle olumlu- olumsuz bütün dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz. Geçmişte bastırmaya çalıştığınız ruhunuzun karanlık yüzüyle bu süreçte yüzleşebilirsiniz. Başka insanları rahatsız edebilecek güçlü kıskançlık duyguları hissedebilirsiniz, dikkatli ve kontrollü olun. Birçok konuda daha tutkulu ve ihtiraslı olma eğilimlerinde bulunabilirsiniz. Bu nedenle sebepsiz öfkeler gösterebilirsiniz.

Kimseye güvenmek istemeyebilirsiniz.

Eski yaralar birden depreşebilir. Bu durum sizde psikolojik hasarlara yol açar ve bozuk psikoloji nedeni ile  sorunlarına da yol açabilir. Yıllardır tanıdığınız insanlardan gelebilecek düşmanlıklar sizi bir hayli zora sokabilir. Çalıştığınız işte ya da sektörde kendinizi köşeye sıkıştırılmış hissedebilirsiniz.

11 Ekim’de Venüs ve Satürn’ün zorlayıcılığı, maddi ve ekonomik koşullarda etki yaratıyor. Haklarınızın elinize geçmesinde zorlanmalar söz konusu olabilir. Mal ve miras mücadelesi yaşamanız da olası.

Bu dönemde az miktarda da olsa ailenizden yardım alacaksınız. Maddi açıdan uzun süre onlara bağımlı kalmamaya çalışın. Para konusunda dikkatlisiniz ancak asla yeterli ölçüde maddi güce sahip olamadığınızı düşünebilirsiniz. Bu süreçte iyi bir bütçe yapmalı ve ona bağlı kalmalısınız. Değişken bir mizaca sahip, iyi bir iş duyunuz var. Olayları çok fazla planlamıyorsunuz ancak içgüdüleriniz çok iyi. Dolayısıyla ilişkileriniz sizin için fazla ciddi olabilir.

Yaşayacağınız sosyal duraklama dönemi, size arkadaşlıklarınızı ve ilişkilerinizi yeniden gözden geçirme imkânı sunacaktır.

Bu dönemde bazı mali kararlar alabilir, planlamalar yapabilirsiniz. İşlerinizde zorlansanız da her şeyi istediğiniz gibi sonuçlandırabiliyorsunuz. Bu dönemde para harcamaları yapmadan önce dikkatlice düşünmeli ve iyi bir bütçe planı yapmalısınız. Bir yandan aşırı tutumluluk sergiliyorsunuz, sonra da biriktirdiklerinizi hiç düşünmeden harcayabiliyorsunuz. Bu huyunuzun önüne geçmediğiniz takdirde büyük pişmanlıklar söz konusu olabilir.

22 Ekim haftasında Merkür ve Plüton’un zorlayıcı kare açısının etkisiyle, iş ve sosyal çevrenizde doğru olmayan fanatik düşüncelere kapılmayın. Duygularınızın farkında olun. Aşk ilişkinizde ve arkadaşlıklarınızda uyumlu olmaya özen gösterin. Kimseye meydan okumayın. İşyerinizde yoğun bir süreçte olacaksınız. Size verilen işler ve yeni projeler için hiç endişe etmeyin. Aşkta duygusal nedenlerden kaynaklanan, keyifsizlik, depresyon ve hoşnutsuzluklar sözkonusu olabilir. Aşk konusunda fedakâr bir tutumunuz olacak. Aşırı derecede sadıksınız.

Aslında sadakat sizin için âdeta Tanrısal bir özellik. Karşınızdaki insan sizden vazgeçse de siz ona bağlı kalmaya devam edebiliyorsunuz. Artık duygularınızdan zevk almaya

bakın. 13 Ekim’de burcunuzda oluşan yeniayla birlikte, beklenmedik gelirler sayesinde borçlarınızı ödeyerek rahatlayacaksınız.

Ay boyunca ilişkilerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz.

İş birliğiniz sayesinde iş hayatınızdaki çalışma şartlarını çok daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Finansal konularda olabildiğince az risk almalı ve gerçekçi davranarak hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda sorunlu ve yorucu bir ilişki içindeyseniz ilişkinizi bitirmeden önce bir kez daha düşünün ve kesin kararınızı içinizde hissederek verin.

11 Ekim’de burcunda gerilemekte olan Merkür’ün gerileme hareketi sona eriyor. Yeni başlangıçlar için harekete geçebilirsiniz. Bu sıralar aile çerçevesinde gerçekleşen olayları bir bütün halinde değerlendirin. Bu sayede özgür hareket etme arzunuz artacak.

Ayın 14-15-16-17 ve 18’inci günlerinde özellikle de sabah saatlerinde kendinizi halsiz ve yorgun hissedebilirsiniz. Sizin için önemli olan her konuda öne çıkmak hevesiniz yüksek. Bu süreçte enerjinizi yükselten faaliyetlerde bulunun. Bir yanlışlık ya da haksızlık gördüğünüzde olaya müdahale etmek yerine gözlemci olun. Hiç kimseye hesap vermek istemeyeceksiniz. Ailenizle ilgili mevzularda, evinizi ilgilendiren meselelerde, huzursuz ve hassas bir süreç geçirebilirsiniz, çünkü bir şeyler yapmak ve hayatınızı yenilemek istiyorsunuz. Ancak bunu hemen yapabilmek, başarabilmek için kendinize zaman tanımalısınız. Aşk hayatınızda ilişkinizin performansına önem vereceksiniz.

Aranızdaki eksi sorunları çözümleyeceksiniz.

Sağlık açısından zihin yorgunluğuna dikkat edin. Spor yapmaktan keyif alabilirsiniz. Egzersiz programlarını araştırmak isteyebilirsiniz.

NURAY SAYARI

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Tatlı Krizine Avokado Puding

Tatlı Krizine Avokado Puding Suçluluk hissine kapılmadan yiyebileceğiniz bir tatlı tarifimiz olduğunu söylesek? Ne dersiniz?

0 3 13 Ocak 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید