Tarçın ile Dolgun DudaklarTarçın ile

Dudaklarınızın normalden daha dolgun görünmesini istiyorsanız estetik müdahale yapmak yerine tarçının  etkisinden faydalanabilirsiniz.

 

Tarçın, yüzyıllardır insanlar tarafından şifa vermesi için kullanılan, özellikle soğukalgınlığında iyileştirici etkisi ve kan şekerini düzenleyici rolü sayesinde Ayurvedik tıp ve Çin tıbbında öne çıkmıştır. Bu kısa bilgiden sonra tarçının dolgunlaştırıcı etkisininden nasıl faydalanabileceğimize geçelim.

Tarçın ile Dolgun Dudaklar

  • Öncelikle dudaklarınızı vazelin ve parlatıcı gibi nemlendirici ürünlerle nemlendirin. Vazelin vb. ürünler sürmek tarçının yaratacağı irritasyonun önüne geçer, bu adımı es geçmeyin.
  • Ardından az miktarda tarçın alın ve dudaklarınıza hafif masaj yaparak sürün, bu aşamadan biraz karıncalanma hissi yaşanacaktır.
  • 2 dakika bu şekilde bekledikten sonra dudaklarınızı temizleyerek, tekrar vazelin veya parlatıcı gibi bir ürün sürerek nemlendirin.
  • Bu uygulama dudaklarını daha da dolgunlaştıracak ve doğal bir renk verecektir, daha dolgun görünen dudaklarınız tadını çıkarın.

Bir Önceki Konumuzda Dudakları Dolgun Gösteren Makyaj Hileleri Konumuza Bakabilirsiniz

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Tatlı Krizine Avokado Puding

Tatlı Krizine Avokado Puding Suçluluk hissine kapılmadan yiyebileceğiniz bir tatlı tarifimiz olduğunu söylesek? Ne dersiniz?

0 2 13 Ocak 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید