Suya Dayanıklı Mascara MarkalarıSuya Dayanıklı Mascaralar

Yaz ayının gelmesiyle yaptığımız makyajın akma oranı çok fazla.Bugün gelin adayları için ve yaz ayında akmayan konumuzda Akmayan Mascaraları tanıtıyorum.Bir önceki konumuzda Yazın Akmayan Makyaj Nasıl Yapılır? Konumuzu okuyabilirsiniz.

Chanel Inimitable Waterproof maskara

Kirpiklerde hacim, uzunluk ve kıvrılmayı bir arada sunan Chanel Inimitable Waterproof maskara, en büyük övgüyü suya dayanıklılık özelliğiyle alıyor. Yağmur, kar gibi hava koşullarının yanı sıra, deniz ve havuzda da rahatlıkla kullanılıyor.

Dior Diorshow Waterproof maskara

Diorshow Waterproof maskara, topaklanma yapmadan kirpikleri belirgin bir şekilde hacimlendirir ve uzatır. Kirpikleri koruyucu ve güçlendirici özel bir formüle sahip maskara, en iyi suya dayanıklı maskaralar arasında hakkıyla yer alabilir.

Lancome Hypnose Doll Eyes Waterproof maskara

Lancome Hypnose Doll Eyes maskara, tek tek ayrılmış bir görünüm ve yoğun hacim için kirpiklere yoğunluk verir ve kıvırır. Kirpikleri ağırlaştırmadan dolgunlaştırır ve gözlerinizde porselen bebek etkisi yaratır.

L’Oreal Telescopic Waterproof maskara

L’Oreal Telescopic maskara, tek sürüşte daha uzun ve belirgin kirpiklere kavuşmanızı vaad ediyor. Kirpikleri tek tek ayırarak yüzde 60 daha uzun görünmesini sağlarken, suya dayanıklı formülü sayesinde gün boyu kalıcılığını koruyor.

Maybelline Define a Lash Waterproof maskara

Topaklanma yapmama konusunda hayli iddialı olan Maybelline Define a Lash, patentli özel bir fırçaya sahip. Alerjik testleri başarıyla geçen maskara, kontakt lens kullanıcıları tarafından rahatlıkla kullanılabilir.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Mucize İçecek Altın Süt

 Mucize İçecek Altın Süt Altın süt dediğimiz içeceğin içerisindeki Kurkumin sayesinde Hücrelerin yenilenmesine yardımcı oluyor.

0 3 5 Kasım 2018
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید