Siyah Noktalar İçin Mükemmel Maske

siyah_noktalar-için -maske
Paylaş
 


İçin Mükemmel  

Siyah noktalar güzelliğimize gölge düşürür. Bunun için bir çok maske deneriz. Yinede bu sorundan kurtulamayabiliriz. Paylaşacağımız bu maske ile siyah noktalardan kurtulamanız kolay olabilir. İhtiyacınız olan 1 adet yumurta..
Öncelikle yumurtanın sarısını beyazından ayırıyorsunuz. Maske için sadece beyazı gerekecek. Yüzümüzü yıkayıp iyice kuruluyoruz. Yüzümüz kuruduktan sonra yumurtanın beyazını çırpıp yüzümüze güzelce tabaka halinde sürüyoruz.

Sonra normal evde kullandığımız peçeteyi alıyoruz. Gözlerimiz, burun deliklerimiz ve ağzımız açıkta kalacak şekilde maske biçiminde kesiyor ve yumurta akını sürdüğümüz yüzümüze yapıştırıyoruz..Yumurtanın beyazını peçetenin üzerinden tekrar sürüyoruz ve tamamen kurumasını bekliyoruz.

Kuruduktan sonra yavaş yavaş çıkarıyoruz. Peçeteyi ışığa tuttuğunuzda bütün siyah noktaların peçeteye yapıştığını göreceksiniz. Son olarak yüzümüzü ılık su ile duruluyoruz. Eğer cildiniz hassas ise nemlendirici krem sürmeyi ihmal etmeyin. Ve sonuç olarak cildiniz siyah noktasız, daha parlak, daha pürüzsüz olacaktır.

Kaynak:kadınıngazetesi
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Mucize İçecek Altın Süt

 Mucize İçecek Altın Süt Altın süt dediğimiz içeceğin içerisindeki Kurkumin sayesinde Hücrelerin yenilenmesine yardımcı oluyor.

0 3 5 Kasım 2018
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید