Saçlarda Yeni Trend ” Bronde”Saçlarda Yeni

Neville Hair & Beauty salonunun direktörü Jack Howard, kahverengiye yakın sarı tonuna çoktan yeni bir isim buldu : “Bronde”

Saçlarda Yeni Trend Bronde

Her zaman sarı saç renginin büyük bir hayranı olsak da, aramızda açık sarı tonları her zaman biraz avam bulanlar olabilir.

John Freida’nın sarı saç renginde uzmanlaşmış ismi Nicola Clarke, sarının koyu tonlarının göze daha güzel göründüğünü söylüyor. Clarke, kalın sarı gölgelerin 90’lı yılları, açık sarı tonların ise Rusları çağrıştırdığını söylüyor.

Saçların her yerine uygulanan belirgin gölgeler artık geçmişte kaldı. Açık sarı saçlarda uygulanan yeni yöntem koyu tonlarda bırakılan saç dipleri. Saçların uçlarına doğru açık sarı tonları uygulanırken saç diplerine uygulanan koyu sarı ve kumral tonları son derece doğal bir görünüm yaratıyor.

Koyu saç dipleri natürel görünümün yanı sıra saçlar uzarken diplerde oluşan kötü görüntünün de önüne geçiyor. Bu sezon saçlarınızda sarı tonları uygulamak istiyorsanız, kesinlikle sahte sarışın görünümünden uzak durmalısınız!

Modern sarı tonları, saçlarınız da güneşten açılmış hissi yaratırken, boyaların neden olduğu yıpranmış saç görünümünden kurtulmanızı sağlıyor.

Neville Hair & Beauty güzellik salonunun direktörü Jack Howard, kahverengiye yakın sarı tonuna çoktan yeni bir isim buldu : “Bronde”

Sarı (Blonde) ve Kumral (Brunette) kelimelerinin birleştirerek Bronde adını bulan Howard, yumuşak, küllü sarıları, bal rengini ve kumral tonları bu sözcükle ifade ediyor.

Resimlerin büyük halini görmek için resmi tıklayınız

Arananlar :bronde saç,bronde saç rengi,plukjes in haar
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Suna Dumankaya’dan Yetişkinlerde Öksürük ve Bronşit İçin Karışım

Suna Dumankaya’dan Yetişkinlerde Öksürük ve Bronşit İçin Karışım Suna Dumankaya yetişkinlerde olan öksürük ve Bronşit

0 3 17 Kasım 2017
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید