Saçlarda Koyu Gölge TrendiSaçlarda Koyu Gölge Trendi

Son yıllarda kadınların saçlarını tek renk boyanmış olarak gördük. Eski havalı balyajlar, röfleleler ve gölgeler yerini sarı , kahve, siyah ya da bakır tek renk düz saçlara bırakmıştı.
Saçlarında oldukça sık değişiklik yapan kadınlar bu tek renk trendinden sıkılmaya başladı!

Saçlarda Koyu Gölge Trendi
Ve onların imdadına son zamanların en güzel saç trendi yetişti! Saçlara uygulanan son trend: Koyu Gölgeler!

Saçlarda ince tutamlar halinde uygulanan, saçın ortasından ya da saç diplerinden başlayan gölgeler geçtiğimiz yıllarda ünlülerin rağbet gösterdiği saç stillerinin başında yer alıyordu.
Son günlerde saç tasarımcıları, kendilerine danışan her kadına farklı bir teknikle uygulanan bu saç stilini öneriyor.
Bilinen gölge boya uygulamasından daha farklı bir şekilde yapılan ve saç renginde koyu tonlardan açık tonlara doğru kademeli bir şekilde açılan koyu gölgeler en çılgın saç stillerini benimseyen kadınların bile ilgisini çekiyor.

Bu teknikle boyanan saçlar, tıpkı küçük bir çocuğun uzayan saçlarında olduğu gibi zamanla güneşten açılmış izlenimi yaratılıyor.
Saçların uçlarında doğal parıltılar yaratırken koyu gölgeler kadınları modanın kurbanı olmaktan kurtarıyor. Üstelik koyu gölgeli saçlar kadınlara rafine bir stil
kazandırırken ofis ortamı içinde ideal stil olarak lanse ediliyor.

Lily Aldridge, Jessica Alba ve Mila Kunis gibi gölge seven kumral ünlüler, saç stillerini doğal görünümlü koyu gölgelerle değiştirdiler.
Bu saç stili yalnızca koyu renk saçlara sahip esmer ve kumral kadınların uygulayabileceği bir saç stili değil.

Koyu gölge tekniğinin en güzel yanı her saç renginde uygulanabilir olması. Tek yapmanız gereken saçınızda kullanmak istediğiniz renk paletini belirlemek!

Hayal gücünüzü kullanın ve saç renklerini kombinlemek için kuaförünüze danışın.
Sarışınlar için güneş tonları, parıltılı bronzlar ve kumral tonlarıyla muhteşem gölgeler elde edilebilir.
Kızıllar için de çilek sarısı, altın ve koyu tarçın tonları kombinlendiğinde muhteşem , baştan çıkarıcı saçlar elde ediliyor.

Saçlarınıza normal gölgeler uyguladığınızda, saç diplerinizden başlayan açık tonlar saçlarınızın uzamasıyla birlikte kötü bir görünüme bürünüyor. Sık sık kuaföre gitmek zorunda kaldığınız için bir gün aynaya baktığınızda kendinizi sarışına dönüşmüş buluyorsunuz.
Üstelik kısa aralıklarla uygulanan saç boyası saçlarınızı yıpratıyor ve bir süre sonra hayalinizdeki sarı saçlar sağlıksız bir hal alıyor.
Fakat saçın ortasından uygulanan koyu gölgeleme tekniği saçlarınızın sağlıklı uzamasına olanak sağlıyor. Saç diplerinizde boya farkı olmadığı için daha uzak aralıklarla saçlarınızı boyatabilme şansınız oluyor.
San Diego’nun en ünlü kuaförlerinden Jet Rhys, kadınların saçlarına gölge uygulattıkları zaman kendilerini daha bakımlı hissettiklerini söylüyor.

Ve koyu gölgeler fazla bakım gerektirmediği için hem kuaförlerin hem de kadınların favorisi oluyor.
Beverly Hills’in ünlü saç tasarımcısı ve saç rengi uzmanı Kim Vo ise tek bir işlemle koyu gölgeli saçlara kavuşabileceğinizi söylüyor.
Diğer zorlu saç boyama işlemlerinin hem çok uzun sürdüğünü hem de daha pahallıya mal olduğunu belirten Kim vo, bu şekilde daha ucuza istediğiniz saçlara kavuşacağınızı söylüyor.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı  Uzman Dr Ender Saraç Zayıflatan Hurma Diyeti

0 11 5 Mart 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید