Saç Kişilik TestiSaç

– Kişiliğinizi ele veren Saçlar

Saçların kişilikle bağlantılı olduğunu biliyormuydunuz? Saçınıza dokunurken ve oynarken bile, kendinize ait kişilik ipuçları veriyorsunuz. İşte saçlarınız kişiliğinizi nasıl ele veriyor;

*Saçları ağza götürmek
Uzmanlara göre bu hareket bir kaçış belirtisi ve çocukluğa dönme isteği taşıyor. Özellikle güvensiz ve kendini gergin hissedenler bunu yapıyor. Ayrıca bu hareket baskı altındayken kişinin kendini sakinleştirmesini sağlıyor. Ancak hoş bir görüntü değil!

*Parmakları saçlarda dolaştırmak
Arada sırada ellerini saçlarının arasında gezdirip saçlarını karıştıranlardansanız, kendinizi rahatlatmaya çalışıyor olabilirsiniz. Uzmanlara göre bu hareket, beden dilinin karşı tarafa olumlu sinyaller vermesi anlamına geliyor. Hatta bu hareket biraz da flört sinyalleri taşıyor.

*Saçları Parmağına dolayıp çevirmek
Saçlarını parmaklarının arasına alıp çevirenler için iki seçenek var. Ya işveli, cilveli bir kadınsınız ve etrafa gülücükler dağıtıyorsunuz; ya her şeyin sizin kontrolünüzde olmasını seven, lider ruhlu, dominant bir tipsiniz.

*Saçları koparmak
Uzmanlara göre bu hareket, gergin zamanlarda sakinleştirici bir etki yaratıyor. Ayrıca mükemmel olmaya eğilimli bir yapınız varsa bu hareketi yapıyor olabilirsiniz.

*Saç Örgülerini çekiştirmek
Saçlarını ören tiplerin, sabırlarının diğer insanlardan daha fazla olduğu kesin. Ayrıca bu tipler disiplini de elden bırakmıyorlar. Düzensizlikten uzak yaşama isteğini gösteriyor.

Arananlar :makyaj modelleri,bayan saç modelleri,saç şekilleri,saç,bayan saç modelleri 2012
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları  Kullanmadığınız  bebeğinizin eski beşiğini atmayı düşünüyorsanız sakın atmayın! Çünkü bebek

0 2 20 Nisan 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید