Ralph Lauren 2012 Kış KoleksiyonuRalph Lauren 2012 Kış Koleksiyonu gerçekten büyüleyiciydi.Ralph Lauren kadın koleksiyonu 1930’ların ipek ve şifon esintisini, Çin işlemeleriyle birleşerek; zarif ve ışıltılı bir şekilde bayanların beğenisine sunuyor. Ralph Lauren 2011-2012 sonbahar kış koleksiyonunu, Çin kültürünün göz alan zarif işlemeleri ve 1930’ların etekleri uçuşan ipekli elbiselerinden oluşan elegan stilinden ilham alarak tasarlamıştır. Tasarımlarda kullanılan ana renk siyah olmakla beraber bunun yanı sıra bu gizemli ve sofistike tasarımlara; nostaljik yeşil, mücevher kırmızısı, yoğun mor, beyaz ve kahverengi gibi renkler de eşlik ediyor.

Koleksiyonun günlük bölümü; vücuda oturan seksi siyah elbiseler, şifon gömlekler, yünlü bol kesim pantolonlar, deri döpiyes takımlar ve kürklü paltolardan oluşuyor. Gece kıyafetleri ise; ipek ve şifonun kadınların içine işleyen göz alıcı Çin işlemeleriyle daha da göz alıcı bir hâle dönüştürdüğü, sofistike bir Ralph Lauren kadın kreasyonu yaratıyor.
Sade ama çarpıcı ipek gece elbiseleri ve üzeri rengârenk işlemelerle dolu pelerinlerle kombine edilen dar kesim kadın smokinleri bu sezonun gözde tasarımları arasında kendisine yer buluyor ve adından çokça söz ettiricek gibi duruyor.
Arananlar :emel acar gece kıyafetleri
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı  Uzman Dr Ender Saraç Zayıflatan Hurma Diyeti

0 11 5 Mart 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید