OĞLAK BURCU EKİM AYI YORUMLARI

OĞLAK BURCU  EKİM AYI YORUMLARI
Paylaş
 


OĞLAK BURCU  EKİM AYI YORUMLARI

 

OĞLAK BURCU  EKİM AYI YORUMLARI

Ayın Olumlaması:

“Hayatımın sevgi üzerine kurulu olduğunun farkındayım ve mutluyum.”

Ayın ilk 10 günlük sürecinde, değiştiremeyeceğiniz ve sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylar, artık bir dönemin bittiğinin habercisi olabilir. Ruhsal, bedensel ve zihinsel olarak bir arınma ve temizlenme döneminden geçtiğinizi düşünün. Size zarar veren, hasta eden, yük olan, mutsuz

eden şeylerden uzaklaşmak için uygun bir zamanda olduğunuzu hissedeceksiniz.

1 Ekim’de dolunay Boğa burcunda oluşuyor. Dolunayla birlikte aşk yaşamı ve çocuklara ait konularda güven ve huzur arayışında olabilirsiniz. Flörtler, eğlence aktiviteleri ve yatırımlara ilişkin konular da bu dönemde önem kazanabilir.

İlgi ve becerileriniz varsa sahne, sanat ve tasarım çalışmalarıyla spor ve hobi aktiviteleri içinde yer alabilirsiniz.

Gelecek planlarınızı ve hayallerinizi gerçekleştirmek ya da beklediğiniz desteği almak size keyif verecektir. Bu dönemde aşk yaşamınızı ve çocuğunuzu ilgilendiren konuları yeniden planlamanız gerekebilir. Sosyal faaliyetlerde ve arkadaş ilişkilerinde ya da takım çalışmalarında sizi sınırlandıran ve sorumluluklar yükleyen detaylar da öne çıkabilir. Üzerine düşünülmesi ve uzun vadeli hareket edilmesi gereken ortaklı projelere ilişkin üretilen fikirler günlük yaşamınızda daha net ön planda olacak.

6 Ekim’de Güneş ve Plüton’un zorlayıcı kare açısıyla, her şeyi ve herkesi kendi görüşünüz doğrultusunda yönlendirmek isteyebilirsiniz. İş ve kariyer ortamınızda yaratıcı gücünüzü kullanma isteğiniz artıyor. Kendinizi çekinmeden ortaya koyarak göstermek isteyeceksiniz. Bu nedenle olumlu- olumsuz dikkatleri üstünüzde toplayabilirsiniz.

11 Ekim’de Venüs ve Satürn’ün zorlayıcı etkisi, maddi ve ekonomik koşullarınıza etki ediyor. Haklarınızın elinize geçmesinde zorlanmalar yaşanabilir, endişe duyabilirsiniz.

22 Ekim haftası Merkür-Plüton’un zorlayıcı kare açısının etkisiyle, iş ve sosyal çevrenizde doğru olmayan fanatik düşüncelere kapılmayın. Duygularınızın farkında olun. Gerek aşk, gerekse arkadaşlık ilişkilerinizde uyumlu olmaya titizlikle özen gösterin. Kimseye asla meydan okumayın.

Aşk yaşamınızda ilişkinizi tekrar tekrar test etmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. açısından zihin yorgunluğunuza dikkat edin. 13 Ekim’de yeniay Terazi burcunda meydana geliyor. Bu yeniay, kariyer ve genel statünüzü etkileyecek değişimler ve yeni başlangıçlar meydana getirebilir. Yaşamınızdaki otorite kavramları, ebeveynler ve üstlerle ilgili yeni kavramlar, görev ve sorumluluklarınızı etkileyebilir. Aile ve işbirliklerinden gelecek bazı maddi desteklerle karşılaşabilirsiniz. Günlük iş çalışmalarınızda önemli projeler, çalışmalar ve eksiklerin giderilmesi mümkün. Özellikle ayın 28-29 ve 30’uncu günlerinde çalışma arkadaşlarınızla gerilimli olmayın. Güç ve kontrol arzunuza inanın. Maddi ve manevi konularda destek alamadığınız kişilere gönül koymayın ve asla tavır yapmayın.

Kimse kimseye yardım etmek zorunda değil… Sonuç olarak siz de yapmak istemediğiniz bir şeyi yapmak zorunda kaldığınızda kendinizi mutsuz hissediyorsunuz.

NURAY SAYARI

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 3 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید