Mutfak Dekorasyonunda Trend: Kara Tahta

Mutfak Dekorasyonunda Trend Kara Tahta (1)
Paylaş
 


Dekorasyonunda Trend: Kara Tahta

Artık mutfaklarımız sadece yemek yapılan alan olmaktan kurtulmakta. Evimizin en nadide köşeleri haline gelmekte. Avrupa standartlarında mutfak dekorasyonumuz olmasa da sizler de küçük aksesuarlar ile mutfağınıza renk katabilir. Tüm dikkatleri mutfağınıza çekebilir siniz. Birkaç aydır özelikle ön plana çıkan mutfak dekorasyon ürünlerinden oldukça geniş seçenekler ile herkesin zevkine hitap eden tasarımları ile dikkat çekiyor.

Eşinize  çocuklarınıza en çok ta misafirlerinize özel anlar yaşatmak. Kalıcı olmak istiyorsanız sizlerde bu kara tahtaları tercih edebilir siniz. Yemek yapmanın , yemek saatlerinin ve mutfakta harcanın zamanın daha sevimli ve eğlenceli olacağına şüphemiz yok.

 

Özel misafirlerinize veya özel hissettirmek istediğiniz herkese kara tahtalar ile farkındalıklarını göstere bilirsiniz. Bu tahtalar hayatımıza bazen mutfak tezgahının tam karşısında kocaman bir alanla karşımızda çıktığı gibi bazen bir supla bazen çaydanlık altı hatta bardak altlığı buzdolabında aksesuar, mutfak önlüklerinde , mutfak dolaplarının kapaklarında bazen masalarımızın üzerinde farklı parçalar ile  …vb daha nice nice çeşitleri mevcut.

İsterseniz sabah uyandığınızda eşinize not yazarak. Veya sizler işe giderken evde tüm gününü size yemek hazırlamakta geçiren eşinize jest olarak güzel birkaç söz. Bazen alışveriş listesi keza o gün yapacağınız yemek menüsü olarak kullanabilir siniz. Bir çok mutfakta kara tahtaları listelerini yazmak veya yemek kalorilerini not etmekte de kullanıldığını görmekteyiz.

Suplaların kenarına gelen misafirlerinize ufak ufak notlar yazarak tebessüm ettire bilir, bardak altlıklarına en sevdiklerinizi isimlerini yazabilirsiniz. Yemek yedirmekte zorlandığınız çocuklarınızın da resimler çizerek şirin figürler yaparak onları motive edebilirsiniz.

Mutfak Dekorasyonunda Trend Kara Tahta (1)

Mutfak Dekorasyonunda Trend Kara Tahta (9)

Resimlerin büyük halini görmek için resmi tıklayınız

Arananlar :mutfak yazı tahtası
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları  Kullanmadığınız  bebeğinizin eski beşiğini atmayı düşünüyorsanız sakın atmayın! Çünkü bebek

0 2 20 Nisan 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید