Makyajla Cool Görünmenizi Sağlayacak 6 Formül..!

Kendall Jenner Makyajda Cool Görünmenin 6 Yolu
Paylaş
 


Makyajla Cool Görünmenizi Sağlayacak 6 Formül..!

Youtuber Şule Karaok’un  Hızlı, sade ve etkileyici yapmanın ve sonrasında “Cool” görünmenin 6 yolu;Şule hanımın makyaj önerilerini sizler için paylaşıyoruz.

Less Is More

Kendall Jenner Makyajda Cool Görünmenin 6 Yolu

Bu makyajın temel felsefesidir. Her üründen az kullanmak el alışkanlığına dönüşmelidir. Amacımız renkleri ön plana çıkarmak değil, doğallığı vurgulamaktır. Bakımlı görünmeye yetecek kadar ürün kullanmak en önemlisi. Makyaj için çok fazla ürüne ihtiyacınız bulunmuyor. Az ürün ile etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Kurtarıcılar: Doğal Tonlar

Makyajda Cool  Görünmenin 6 Yolu

Doğal tonlar her zaman sade bir şıklık kazandırır. Kendi cilt tonunuzdan bir iki ton koyu, mat, toz ya da krem bir ürün sayesinde hem gözler gölgelenebilir hem de yüz yeniden boyutlandırılır. Doğal tonlar ile yüzünüz en doğal şekilde ideal formunu kazanacak.

Hafif Yapılı Fondötenler ile Ten Makyajınız Hazır

Makyajda Cool  Görünmenin 6 Yolu 1

Yalnızca renk eşitliği sağlayacak hafif yapılı, cildi yormayan bir tercih edilmelidir.  ile yüz ısıtıp boyutlandırılır. Bir parça , sağlıklı ve parlak cilt etkisini arttırıyor. Bu yüzden, olmasa da aydınlatıcı kullanılabilir.

Güçlü Kirpikler!

Makyajda Cool  Görünmenin 6 Yolu 2

Güçlü kirpikler, güçlü bakışlar anlamına geliyor. Hacim veren bir yı bol bol uygulayarak elde edebilirsiniz. Takma kirpikleri ise tercih etmeyiniz. Doğallık her zaman iyidir.

Çıplak Dudaklar

Makyajda Cool  Görünmenin 6 Yolu 3

Çıplak dudakları sadece larında değil aynı zamanda sade makyaj yapmak isteyenler de kullanabilir. larda bir ruj ya da nemlendirilmiş ve gerçekten çıplak bırakılmış dudaklar bu makyajda sadeliğin iddiasını vurgulayacaktır.

Şeftali Her Zaman Cool’dur!

Makyajda Cool  Görünmenin 6 Yolu 4

Allıksız dışarı çıkmayanlardansanız renk olarak “Şeftali”ton makyajı tercih edebilirsiniz. Şeftali ten rengine ve ten renginden bir iki ton koyu kullanılan bronzer’a en yakın ve en uyumlu renktir. Hem renkli hem canlı hem de doğala en yakın renk! Ne kadar doğal ve bakımlıysanız o kadar cool görünürsünüz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

24-30 Haziran Burç Yorumları

24-30 Haziran Burç Yorumları 24-30 Haziran burç yorumlarına göre, bu hafta ilişkilerimize, iş bağlantılarımıza ve

0 3 22 Haziran 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید