Makyaja Hazırlık Nasıl Olmalı?Makyaja Hazırlık Nasıl Olmalı?

Ana sınıf olan için hazırlık sınıfında hangi dersleri görürüz?

Kusursuz makyajın ilk adımı bakımlı cilt. Bu sefer ilk sınıfın derslerini geçip (cildinize zaten oldukça iyi baktığınızı varsayıp), cilt bakımı ve makyaj arasındaki çoğu zaman atlanan fakat aslında makyajın ustalığını en iyi gösterecek olan ara sınıfa bakıyoruz. Makyajın ilk adımı: Makyaja hazırlık.

Cilt sivilceli, yağlı, aşırı kuru, kırmızı, pul pul, derin çizgili ve gözenekleri açık olduğu zaman makyaj bu defoları büyük ustalıkla kapatamıyor. Fondöten altından, kuruluklar, çizgiler, gözenekler daha belirgin şekilde görünürken, cilt yağı da makyaj üstünden kusabiliyor.

Bu sorunları minimuma indirmek için, çizgileri dolduran formüllerden, makyajın kalıcılığını sağlayan, kızarıklık giderici içeriklerden, BB kremlerden, primerlerden cilt tipinize göre faydalanabilirsiniz. Makyaj öncesi ürünlerle yaratmaya çalıştığımız kusursuz ve boş bir kanvas.

Yardımcılar ise şöyle;
Tri Aktiline Anında Çizgi Doldurucu, çizgi çukurlarını doldurarak cildi pürüzsz hale getiriyor. Bobbi Brown vitaminli yüz bazı, fondöten veya pudranın kalıcılığını sağlıyor makyaj öncesi cildi nemlendirerek besliyor. Darphin Skin mat, cildi matlaştırıp nemlendirirken fazla yağı emiyor. BB kremler nemlendirdikleri gibi, cilt tonu eşitliği sağlıyorlar. İçlerinde renk vericeler de var. YSL Teint Parfait, mükemmel cildin peşinde, cilt tonuna göre baz hazırlığı içinde.

Bu arada; cildiniz çok problemli değilse, kullandığınız primere göre üstüne uygulayacağınız fondöten adımını atlayıp da makyaja devam edebilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları  Kullanmadığınız  bebeğinizin eski beşiğini atmayı düşünüyorsanız sakın atmayın! Çünkü bebek

0 7 20 Nisan 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید