Makyaj Tazeleme Nasıl Yapılmalı?

Makyaj Tazeleme Nasıl Yapılmalı
Paylaş
 


  Tazeleme Nasıl Yapılmalı? 

Bir davete gittiniz ve makyaj tazelemeniz gerekiyor.Lavaboya gittiğinizde bir kaç dakika içinde taze,ı nasıl yapmalısınız? Bizde uzman görüşlerinden aldığımız nasıl olur tüyoları sizlerle paylaşıyoruz.

Makyaj Tazeleme Nasıl Yapılmalı

Fondötenini tazelemeden önce, cildindeki parlayan ve yağlanan bölgelerden arınman gerekiyor. Bunun için cildindeki fazla yağı, yağ emici kağıtlarla almalısın. Eğer bu kağıtlardan yanında yoksa tuvalet kağıdı ile burun kenarlarına, çenene ve alnındaki fazla yağı alabilirsin. Daha sonra fondötenini parmağına alarak, ihtiyaç duyduğun bölgelere uygula.

Kapatıcı

Kapatıcının üzerine kapatıcı sürmek, göz altı morluklarını daha da belirgin hale getirebilir. Bunun için öncelikle var olan kapatıcını çıkarıp nemlendiricini sürmelisin. Nemlendirici emildikten sonra, kapatıcını yeniden uygulamalısın.

Far

Sabah sürdüğün farın akşama kadar dayanmasını beklemek rüya olabilir. Bozulan göz makyajınıparmaklarınla düzeltebilirsin. Dağılan göz farına parmaklarınla şekil verebilir veya yeni far ekleyerek tekrar göz makyajını yapabilirsin.

Maskara

Maalesef maskaranı tazelemen imkansızdır. Maskaranı silip yeniden sürebilirsin veya waterproof ürünler kullanarak maskaranın kalıcığını arttırabilirsin.

Ruj

Yemek yedikten sonra ruj tazelemek kadınların en önemli vazifelerindendir. Rujunu tazelemek için önce var olan rujunu, mendil yardımı ile çıkarmalısın. Mutlaka nemlendirici sürüp 1-2 dakika bekleyerek, dudaklarındaki kuruluğu gider. Daha sonra yeniden rujunu uygulayabilirsin.

İşte makyajını dakikalar içinde yeniledin. Şimdi masaya dönüp eğlenceye devam edebilirsin!

Makyaj.com

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı  Uzman Dr Ender Saraç Zayıflatan Hurma Diyeti

0 11 5 Mart 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید