Kuruyan Dudaklara Çözüm çoğu insanda görülen bir durumdur. Ancak bu kuruluk rahatsızlık verdiğinden dolayı ıslatmak, yara ve uçuklara neden olmaktadır.Üstelik birde kurumuş dudaklara ruj sürüldüğünde kötü bir görünüm ortaya çıkıyor. Bu nedenle sabahları dişlerinizi fırçaladıktan sonra, diş fırçanızı iyice temizleyin ve dudaklarınızı daha da tahriş etmiyecek şekilde fırçayla masaj yapın. Bu işlemin ardından da dudaklarınıza nemlendirici sürün.
Gün boyunca dudaklarınız kurumuyacaktır. Bu yaptıklarınız sayesinde parlak,bakımlı dudaklar a sahip olacaksınız.

Arananlar :,dudaklar, resmi, resimleri,lips
 • Site Yorum

3 adet yorum var.

 1. Abdul diyor ki:

  Dudaklarımda zaman zaman morarmalar oouylr bu durum beni rahatsız etmeye başladı.Durumu anlamak if6in estetik doktoru tavsiye etti bir arkadaşım sizce doğru bir kararmı yoksa arkadaşım benle maytap gee7mek ie7inmi estetik doktoru demiştir yoksa başka bir doktoramı gitmeliyim ?

  • sosyetik diyor ki:

   Sayın abdul dudaklarınızdaki zaman zaman morarma oluyorsa Estetik doktoruna değil bir kalp cerrahı veya cildiye doktoruna gitmenizi tavsiye ederim.
   Saygılarımla

 2. doktor diyor ki:

  kesinlikle dudak morarması için estetik cerrahtan önce sosyetik in de dediği gibi kalp doktoruna başvurulması gerekir. bazı durumlarda da böbrek hastalarında morarma görülebilir. siz önce kardiyolojiye başvurun.

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 6 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید