KOVA BURCU EKİM AYI YORUMLARI

KOVA BURCU EKİM AYI YORUMLARI
Paylaş
 


KOVA BURCU EKİM AYI YORUMLARI

KOVA BURCU EKİM AYI YORUMLARI

Ayın Olumlaması:

Ben bir ortama girdiğimde, insanlar varlığımı hemenfark ediyor. Fark edilmeyi seviyorum.”

1 Ekim’de dolunay Boğa burcunda doğuyor. Dolunayla beraber ayın ilk on günlük sürecinde aile ve ev konularında dikkatli olmanız gerekiyor. Bu dolunayda, bir süredir yoğun olan sosyal hayatınız ve işleriniz nedeniyle ihmal ettiğiniz ailenizle daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Bu durum içsel huzurunuz ve mutluluğunuzda eviniz ve ailenizin ne kadar önemli olduğunu size hatırlatacaktır. Toprak elementindeki gezegenler içsel güvenliğinizi sağlamlaştırmak için sahip olduğunuz değerlerle ilgili somut gelişmeler gündeme getirebilir. Başak burcundaki Mars ev, mülk alım-satımı, kiralama ve taşınma gibi konularda beklediğiniz maddi yardımı ve krediyi hızlandırabilir. Yaşadığınız yer veya ofiste yapacağınız değişimler, çalışma şartlarınız ve konforunuzu da yükseltebilir.

6 Ekim’de Güneş ve Plüton’un zorlayıcı kare açısıyla her şeyi ve herkesi kendi görüşünüz doğrultusunda yönlendirmek isteyebilirsiniz. İş ve kariyer ortamınızda yaratıcı gücünüzü kullanma isteğiniz artıyor. Kendinizi çekinmeden ortaya koyarak göstermek isteyeceksiniz. Bu nedenle olumlu-olumsuz bütün dikkatleri üstünüzde toplayabilirsiniz.

Geçmişte bastırmaya çalıştığınız ruhunuzun karanlık yüzüyle de bu süreçte yüzleşebilirsiniz. Kıskançlık duygunuz yükselebilir.

Bu tutumunuz başka insanları rahatsız edici boyuta gelebilir. Kendinizi kontrol etmelisiniz. Birçok konuda daha tutkulu ve ihtiraslı olma eğiliminiz var. Bu nedenle sebepsiz öfkeler gösterebilirsiniz. Kimseye güvenmek istemeyebilirsiniz.

Eski yaralar birden depreşebilir. Bu da sizde psikolojik hasarlara yol açabilir. Bozuk psikolojiniz nedeniyle  sorunları yaşayabilirsiniz. Yıllardır tanıdığınız insanlardan gelebilecek düşmanlıklar sizi bir hayli zora sokabilir. 11 Ekim’de Venüs ve Satürn’ün zorlayıcı etkisi, maddi ve ekonomik koşullarınıza etki ediyor. Haklarınızın elinize geçmesinde zorlanmalar söz konusu olabilir. Mal ve miras mücadelesi yaşamanız mümkün. Bu dönemde az miktarda da olsa ailenizden yardım alacaksınız. Maddi açıdan ailenize uzun süre bağlı kalmamaya çalışın. Para konusunda dikkatlisiniz, ancak asla yeterli ölçüde maddi güce sahip olamadığınızı düşünebilirsiniz Bir bütçe yapmalı ve ona bağlı kalmalısınız.

Değişken bir mizaca sahip, iyi bir iş duyunuz var. Olayları çok fazla planlamıyorsunuz, ancak içgüdüleriniz çok iyi.

Yaşayacağınız sosyal duraklama dönemi, size arkadaşlıklarınızı ve ilişkilerinizi yeniden gözden geçirme fırsatı veriyor.

Bu kısa dönem aynı zamanda size mali bazı kararlar planlama şansı da sunacaktır. Bu dönemde para harcamalarını yapmadan önce dikkatlice bütçe planlaması yapmanız gerekiyor. Öte yandan uzun bir süre aşırı tutumluluk sergiliyor, sonra da biriktirdiklerinizi hiç düşünmeden harcayabiliyorsunuz.

Bu huyunuzun önüne geçmediğiniz takdirde büyük pişmanlıklar söz konusu olabilir.

22 Ekim haftası Merkür ve Plüton arasındaki zorlayıcı kare açısının etkisiyle, iş ve sosyal çevrenizde doğru olmayan fanatik düşüncelere kapılmayın. Duygularınızın farkında olun. Aşk ve arkadaş ilişkinizde uyumlu olmaya özen gösterin. Kimseye meydan okumayın. İşyerinizde, yoğun bir süreçte olacaksınız. Size verilen işler ve yeni projeler için hiç endişe etmeyin. Aşkta duygusal nedenlerden kaynaklanan, keyifsizlik, depresyon ve hoşnutsuzluk söz konusu olabilir. Aşkta fedakâr bir tutumunuz oluşacak. Aşırı derecede sadıksınız.

Karşınızdaki insan sizden vazgeçse bile siz ona uzun zaman bağlı kalabiliyorsunuz.

13 Ekim’de yeniay Terazi burcunda meydana gelecek. Yeniayla birlikte uzaklardan sürpriz haberler alabilir, ani yolculuklara çıkabilirsiniz. Bu dönemde fikir beyan etmek, eğitim almak-vermek, reklam ve yayıncılık işlerine başlamak sizi zor duruma sokabilir. Özellikle eğitim, ithalat-ihracat, lojistik, medya ve yayıncılık işlerinde çalışıyorsanız evraklara, yazışmalara, yürüttüğünüz projelerde daha dikkatli olun, krizler yaşayabilirsiniz.

10 Ekim’den itibaren bir ay boyunca sosyal ilişkileriniz artacak. 12 ve 19 Ekim’de arkadaşlarınızla para kaynaklı gerilimler yaşayabilirsiniz, dikkatli olun. 15 Ekim’den sonra yaklaşık iki ay boyunca ödemelerde, vergi, burs, nafaka, miras işlerinde hareketli ve yoğun bir dönem geçireceksiniz.

Planlı ve organize olmak size başarıyı getirecektir. 16 ve 17

Ekim sosyalleşmek, çevrenizden destek almak ve fikir paylaşmak açısından harika günler. Bunu iyi değerlendirin. 13

Ekim’de Ay ve Uranüs arasındaki zıt açı yakınlardan veya kardeşlerden yana bazı kader döngüleri, kayıplar ya da sıkıntılar yaşatabilir. Özellikle ayın 14-15-16-17 ve 18’inci günlerinde iletişim kurarken verdiğiniz bilgilere ve attığınız imzalara dikkat edin. Trafikte ve seyahatlerde dikkatli ve tedbirli olmanız gerekiyor. Maddi düşüncelerinizin dışında gelirler sayesinde borçlarınızı ödeyerek rahatlayacaksınız. Ay boyunca ilişkilerinizi yeniden yapılandırabilir, iş hayatınızda işbirlikleriyle şatlarınızı çok daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Finansal konularda olabildiğince az risk almalı ve gerçekçi davranarak hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda sorunlu ve yorucu bir ilişki içindeyseniz ilişkinizi bitirmeden önce bir kez daha düşünün ve kesin kararınızı içinizde hissederek verin.

Ailenizle ilgili mevzularda ve evinizi ilgilendiren meselelerde, huzursuz ve hassas bir süreç geçirebilirsiniz. Çünkü bir şeyler yapmak ve hayatınızı yenilemek istiyorsunuz.

Ancak bunu hemen yapabilmek kolay değil. Bu durum sizi gerginleştirebilir.

NURAY SAYARI

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı  Uzman Dr Ender Saraç Zayıflatan Hurma Diyeti

0 11 5 Mart 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید